yoa

Zestaw do akupresury - mata i poduszka

139,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Otrzymaj +100 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez SklepJogina

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Zestaw do akupresury - mata i poduszka

Prozdrowotna, relaksująca mata akupresurowa zaprojektowana z dbałością i wykonana z naturalnych, ekologicznych materiałów - idealny prezent dla każdego.

Doskonała do domowego użytku, ale także do profesjonalnych zastosowań w gabinetach fizjoterapeutycznych i podobnych.

Zestaw zawiera:

Matę akupresurową (70 x 43 cm)
Poduszkę akupresurowa (40 x 30 cm)
Praktyczną torbę transportową wykonaną z naturalnych włókien
Mata akupresurowa wykonana jest z tkaniny 100% bawełnianej i wypełniona naturalnymi włóknami kokosowymi. Poduszka akupresurowa również posiada pokrowiec z bawełny i jest wypełniona naturalną łuską gryki.

Jak to działa?

Działanie zestawu opiera się na akupresurze, elemencie tradycyjnej medycyny chińskiej. W akupresurze przepływ energii jest stymulowany przez nacisk specjalnie zaprojektowanych kolców z tworzywa na punkty energetyczne ciała. Prowadzi to do optymalizacji funkcji narządów, a nawet może łagodzić ból. Tego typu metody są używane od tysięcy lat do wspomagania leczenia ciała i umysłu.

Zestaw akupresurowy stymuluje punkty akupresurowe organizmu, poprawiając w ten sposób przepływ energii. Działa stymulująco i równoważąco.

Po około 10 minutach odpoczynku na macie akupresurowej można zauważyć zmianę, na przykład w postaci ciepła w spoczywających na macie częściach ciała, które stają się lepiej ukrwione. Lepsze krążenie krwi poprawia również dostarczanie składników odżywczych do tkanek i może regulować ciśnienie krwi. Taka mata sprawdza się zarówno wśród osób pracujących fizycznie, jak i osób, które spędzają bardzo dużo czasu na siedząco, między innymi przed komputerem. Sportowcy również często stosują tego typu maty akupresurowe. Używają maty relaksacyjnej, aby skrócić czas regeneracji.

Jak używać maty akupresurowej:

Załóż cienką koszulkę i powoli oprzyj się na macie relaksacyjnej. Delikatnie połóż głowę na poduszce akupresurowej. Oddychaj spokojnie i głęboko. Pierwsze 3–5 minut może być nieco nieprzyjemne. Spróbuj wytrzymać, będzie warto!. Nie należy leżeć na macie akupresurowej dłużej niż 20-30 minut.

Matę tę można również rozłożyć na fotelu czy kanapie, a nawet na fotelu biurowym, aby poprawić ukrwienie i pozycję siedzenia przy pracy. Obu elementów zestawu można też używać oddzielne - spróbuj sam(a) i znajdź idealną pozycję do relaksu dla siebie!

Regularne stosowanie maty akupresurowej może być korzystne w przypadłościach takich, jak:

 • stres
 • bóle szyi i głowy
 • bóle pleców i stawów
 • nadmierne napięcie
 • ból kulszowy
 • chroniczne zmęczenie
 • zaburzenia snu
 • niestrawność
 • zaburzenia krążenia
  i wiele więcej.

Stan produktu

Nowy

Wgrywanie

Stan produktu

Nowy

Skład

Zestaw do akupresury - mata i poduszka