zhik

Bluza regatowa sztormiakowa dla dorosłych Zhik CST500 Smock

1400,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Bluza regatowa sztormiakowa dla dorosłych Zhik CST500 Smock

Kup razem z

Podobne produkty

CST500™ smock jest częścią wysokowydajnej serii coastal stworzonej w celu zapewnienia lekkiej ochrony, komfortu i wydajności w szerokim zakresie warunków. Ta kurtka jest równie wygodna w krótkich i nocnych rejsach, jak w wyścigach łodzi sportowych o wysokich osiągach.
 
Seria CST500, w której zastosowano wysoce oddychającą i trwałą technologię tkaniny Aroshell, w połączeniu z licznymi zabiegami zmniejszającymi wagę i zapewniającymi wygodę sprawiają, że odzież ta sprawdzi się idealnie w bardzo zróżnicowanych warunkach. 
W pełni klejone i wzmocnione szwy w celu zapewnienia najwyższej ochrony przed przemakaniem. Ta innowacyjna seria została stworzona specjalnie do wyścigów przybrzeżnych i cruisingu, zapewniając jednocześnie prawdziwą ochronę również w innych warunkach. 
Nowe, wzmocnione panele Zithane zastąpiły tradycyjne wzmocnienia z grubego denieru, tworząc bardzo wytrzymały panel, który zachowuje integralność szwów i zapewnia dużą redukcję wagi. Seria została opracowana i przetestowana we współpracy z Akzonobel podczas wyścigu Volvo Ocean Race 2017-18, technologia Zithaner zapewniła dodatkowe warstwy wytrzymałości podczas ekstremalnych etapów wyścigu. 
  Cechy: - w pełni uszczelniony, lekki i oddychający 3-warstwowy materiał Aroshell - wodoodporny i wygodny system uszczelniania wokół szyi - obszerna przednia kieszeń z możliwością adaptacji na dwie osobne kieszenie - łatwo regulowana taśma zabezpieczająca przed zamoczeniem w talii z gładką warstwą neoprenu - elastyczny mankiet zabezpieczający ramię - wodoszczelne i ergonomiczne zapięcia przy nadgarstkach, nie krępujące ruchów - panele przegubowe dla minimalnej objętości i maksymalnego zakresu ruchów - łatwo dostępna kieszeń na ramieniu - Signature ZHIK - wzmocniona pętla zewnętrzna do zawieszenia- elementy odblaskowe zapewniające widoczność i bezpieczeństwo - elementy odblaskowe zapewniające wysoką widoczność i bezpieczeństwoRozmiary XXS - obwód w klatce piersiowej 79 cmXS - obwód w klatce piersiowej 84 cmS - obwód w klatce piersiowej 92 cmM - obwód w klatce piersiowej 99 cmL - obwód w klatce piersiowej 107 cmXL - obwód w klatce piersiowej 114 cmXXL - obwód w klatce piersiowej 124 cmXXXL -obwód w klatce piersiowej 134 cm

  • Warunki pogodowe Deszczowe dni
  • Opady Silny deszcz
  • Rodzaj suwaka Suwak wodoszczelny
  • Kieszeń zapinana Zapinana kieszeń
  • Kaptur Bez kaptura

Warunki pogodowe

Deszczowe dni

Opady

Silny deszcz

Rodzaj suwaka

Suwak wodoszczelny

Kieszeń zapinana

Zapinana kieszeń

Kaptur

Bez kaptura