zhik

Pianka regatowa surfingowa dla kobiet Zhik Ola 3/2mm

1600,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Pianka regatowa surfingowa dla kobietZhik Ola 3/2mm

Kup razem z

Podobne produkty

Zhik słynie z wysokiej jakości pianek do sportów wodnych, zachowując świetną jakość materiału i dbałość o szczegóły. Wypróbowane i przetestowane funkcje łączą się, tworząc piankę, która jest wszechstronna, ale nie wpływa na wydajność.
 
Minimalistyczny wzór szwów w całym kombinezonie zmniejsza obszary o niskiej rozciągliwości i maksymalizuje komfort. Szwy są klejone, zszywane ślepo i całkowicie klejone za pomocą nowej formuły kleju na bazie wody firmy Zhik. Ten system uszczelnień zapobiega przedostawaniu się wody, jest bardzo elastyczny i niewiarygodnie trwały.
 
Mankiety z niewykończonymi krawędziami poprawiają rozciągliwość, zmniejszają podrażnienia i minimalizują objętość wokół nadgarstków i kostek, a silikonowe paski zapewniają, że otwory nie będą się przesuwać podczas intensywnej aktywności. Aby zapewnić, że pianka wytrzyma intensywne użytkowanie, trwałe wzmocnienie Zhiktex® II firmy Zhik jest zintegrowane z panelami kolanowymi, aby wydłużyć żywotność. Krótki centralny zamek błyskawiczny z przodu zapewnia najwyższą elastyczność w górnej części ciała, minimalizując elementy nierozciągliwe, a dwuwarstwowe uszczelnienie szyi zapobiega przedostawaniu się wody do skafandra i umożliwia łatwy dostęp podczas zakładania i zdejmowania skafandra.
 
W celu zwiększenia ciepła i ochrony przed wiatrem, panel na klatce piersiowej ma odprowadzający wodę gładki neopren, który zatrzymuje chłód wiatru na zewnątrz, podczas gdy od wewnątrz jest pokryty szybkoschnącym i ciepłym wzorzystym polarem, który generuje ciepło w rdzeniu ciała.
 
Ponadczasowy wzór zastosowany w panelach w górnej części ciała został stworzony przez projektanta tekstyliów Jess Zinga z Northern Beaches w Sydney i jest inspirowany rzeźbami w drewnie, teksturami i falami oceanu.
 
Co to jest ścieg ślepy i dlaczego jest dobry?
 
Proces ściegu ślepego to metoda, w której szwy są najpierw sklejane, a następnie zszywane tylko w połowie materiału. Oznacza to, że nie ma perforacji igły, która przechodzi przez cały materiał neoprenowy, a zatem nie ma możliwości przedostania się wody przez szew.
 
Cechy:

  • ciepły polar na obszarze piersi
  • odporne na ścieranie panele na kolanach
  • niepowtarzalny wzór graficzny 
  • podwójny kołnierz z zamkiem
  • otwory odprowadzające wodę przy kostkach

 

  • Temperatura wody Chłodna woda
  • Grubość neoprenu 3 mm

Temperatura wody

Chłodna woda

Grubość neoprenu

3 mm