zina

Baza pod mur Zina elastyczny

251,30 zł 359,00 zł - 108,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 359,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: Brak rozmiaru

Otrzymaj +250 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez ZINA

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Baza pod mur elastyczny

Kup razem z

Podobne produkty

Zimowe dni nie muszą być czasem przybierania na wadze. Wystarczy odpowiedni ubiór, aby aktywność fizyczna była przyjemna również podczas mrozów. Marka ZINA oferuje opinacze termoaktywne VINI. Bielizna ta została zaprojektowana nie tylko dla piłkarzy, bo korzystać z nią mogą zapaleni biegacze. Wszystkich musi jednak łączyć cecha sporych wymagań technicznych. Takie też spełniają opinacze VINI.

Polecany przez nas model sprawdzi się w temperaturze minusowej, ale może być również używany wczesną wiosną i późną jesienią. W produkcji wykorzystano bowiem 92% poliamidu i 8% elastanu. Pierwszy materiał to ulepszona wersja syntetycznego włókna, który doskonale odprowadza wilgoć ze skóry i zapewnia opinaczom całkowitą wodoodporność. Dodatkowo, zapewnia swobodę ruchów, odpowiednią temperaturę ciała podczas każdej aktywności fizycznej i pochłania pot, dając uczucie suchości. Użycie niewielkiej domieszki elastanu ma uodpornić materiał na uszkodzenia i zadrapania oraz nadać opinaczom właściwej rozciągliwości.

Odpowiednio ciepły i elastyczny materiał utrzymuje generowane w trakcie treningu ciepło, co pozwala utrzymać optymalną temperaturę ciała, nawet w czasie srogiego mrozu. Produkt idealnie sprawdzi się jako pierwsza warstwa ubioru piłkarskiego. Skorzystało z niej wielu profesjonalnych piłkarzy, którzy potwierdzili naszą gwarancję jakości.

Dostępne w czterech kolorach - czerwonym, białym, czarnym i niebieskim. Będą pasowały do każdego zimowego i sportowego outfitu.