zina

Mur piłkarski Zina Evo elastyczny

398,30 zł 569,00 zł - 171,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 569,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: Brak rozmiaru

Otrzymaj +350 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez ZINA

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Mur elastyczny Evo

Kup razem z

Podobne produkty

Mur elastyczny Evo Chcesz poćwiczyć rzuty wolne, ale trudno Ci znaleźć odpowiednią przeszkodę? Jesteś trenerem i chcesz nałożyć większy priorytet pracy na stałe fragmenty gry? Czy w końcu jesteś prezesem klubu piłkarskiego i szukasz odpowiedniego wyposażenia na trening?

Z pomocą nadciąga marka ZINA, która przygotowała całkowicie nowy, profesjonalny mur piłkarski EVO. Elastyczny mur składa się ze skonstruowanych z wytrzymałego i giętkiego materiału sztucznych piłkarzy o wzroście 1,80 m, którzy imitują meczową sytuację. To doskonałe narzędzie do samodzielnego treningu stałych fragmentów gry, a przede wszystkim rzutów wolnych.

Ich łatwy montaż pozwala na użycie ich w każdym fragmencie boiska, mogąc wykonywać różne warianty jednego ćwiczenia podczas zaledwie jednego treningu. Technika wykonania muru treningowego sprawia, że mur jest bardzo stabilny - nie reaguje na zewnętrzne warunki atmosferyczne i dzielnie stoi na swojej bazie przez długie godziny.

Do tego jest odpowiednio giętki, aby wyginać się odpowiednio do siły i kierunku uderzenia futbolówki. Odbita od niego piłka zachowuje się podobnie, jak w sytuacji meczowej. System mocowania i solidna konstrukcja muru zapobiega wszelkim zniszczeniom. Mur piłkarski EVO jest odporny na tysiące uderzeń piłką, mogąc przez długi czas spełniać swoją funkcję.