zina

Rękawice bramkarskie męskie Zina Trainer Pro

59,00 zł 119,00 zł - 60,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 119,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Rękawice bramkarskie męskie Zina Trainer Pro

Kup razem z

Podobne produkty

Rękawica treningowa Trainer Pro 2.0

Codzienny trening to obowiązek każdego ceniącego się sportowca. Również amator nie będzie odpuszczał regularnych zajęć na boisku. W przypadku bramkarza to właśnie zadania z piłką należą do najważniejszych podczas przygotowań do poszczególnych meczów oraz całych rozgrywek. W ich trakcie przez cały czas na ich dłoniach znajdują się rękawice bramkarskie. Jesteś solidnym golkiperem, który ceni profesjonalne podejście do ćwiczeń? Koniecznie zaopatrz się w rękawice treningowe Trainer Pro 2.0

Przygotowaliśmy je z myślą o ćwiczeniach na każdej nawierzchni. Bronisz dużej bramki na naturalnym trawiastym boisku, a może ofiarnymi interwencjami ratujesz skórę kolegów na hali? Niezależnie od tego gdzie trenujesz, nawet jeśli jest to orlik o syntetycznym podłożu, rękawice treningowe Trainer Pro 2.0 zapewnią komfort ćwiczeń na galaktycznym poziomie.

Projektując je postawiliśmy na klasyczny płaski krój Cut Flat. Choć niektórzy uważają, że to najprostszy typ rękawic bramkarskich, to my mamy pewność, że ich treningowa siła tkwi właśnie w prostocie, wspomaganej wysokiej jakości materiałami i najnowocześniejszą technologią.

Właśnie dlatego wewnętrzna część rękawic treningowych Trainer Pro 2.0 została wykonana z materiału z laminacją z farbowanej na całej grubości pianki lateksowej Zahonero o grubości 3+3mm. Ułatwi on pewny chwyt i szybkie odrzucanie futbolówki podczas dynamicznych ćwiczeń szybkościowych. Zewnętrzną część rękawic golkipera pokryliśmy pianką lateksową Duplatex Pak grubości 3mm. Także i w tym przypadku postawiliśmy na materiał od uznanych producentów, dzięki czemu odbicie i piąstkowanie piłki będzie pewne i mocne.

Planując przestrzenie między palcami nie zapomnieliśmy oczywiście o odpowiedniej wentylacji. Nie bez przyczyny wybraliśmy materiał Micro Mesh Air Ventilation, który zapewni doskonałe odprowadzenie wilgoci zarówno w najbardziej upalne letnie dni, a także w zimne deszczowe wieczory w Stoke i innych mało przyjemnych lokalizacjach dla piłkarzy.
Rękawice treningowe Trainer Pro 2.0 zatroszczą się również o bezpieczeństwo Twoich nadgarstków. Materiał na pasku stworzony został z pianki lateksowej Duplatex Pak grubości 3mm. Elastyczny mankiet z regulowanym zapięciem na rzep Velcro ciasno i pewnie stabilizuje rękawicę na nadgarstku. To gwarancja bezpiecznych odbić piłki, które już nigdy więcej nie sprawią Ci bólu oraz nie zagrożą poważną kontuzją.

Nadchodzi czas na kolejny wyczerpujący mikrocykl przygotowujący do serii trudnych spotkań? Wybierz rękawice treningowe Trainer Pro 2.0 i przenieś swoje ćwiczenia na jeszcze wyższy poziom.