Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Napój izotoniczny w proszku ISO brzoskwiniowy 650 g

34,99 zł 53,83 zł/kg

Smak:

Brzoskwinia

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Długotrwałe źródło energii podczas wysiłku trwającego poniżej 3 godzin. Proszek można rozpuścić w bidonach.

Zaprojektowany przez naszych sportowców - ten proszek ISO to niezbędny dodatek do bidonu z wodą. Jego formuła wspomaga nawodnienie i częściowo uzupełnia straty energetyczne.

Kod produktu: 8518569

Podobne produkty

Zalety produktu

 • Łatwe nawadnianie

  Odpowiednia porcja węglowodanów i elektrolitów szybko nawadnia organizm.

 • Wartość energetyczna

  1 porcja: 138 kcal (pomarań., czerw. ow., brzoskw.) oraz 135 kcal (cytryna).

 • Zmniejszenie uczucia zmęczenia

  Witaminy B2, B6 i C zmniejszają zmęczenie.

 • Łatwe użytkowanie

  Specjalny dziobek do łatwego wlewania płynu do bidonu.

 • Skład

  Naturalne aromaty i barwniki.

Napój izotoniczny w proszku ISO brzoskwiniowy 650 g
Napój izotoniczny w proszku ISO brzoskwiniowy 650 g
Napój izotoniczny w proszku ISO brzoskwiniowy 650 g

Opis produktu

DLA KOGO?

Napój izotoniczny w proszku jest przeznaczony dla wszystkich sportowców (triathlon, maraton, biegi górskie itp.) podczas wysiłków poniżej 3 godzin (trening i wyścig). Porcję napoju ISO, czyli 38 g, należy rozpuścić w 500 ml wody. Zalecamy wypicie jednego bidonu na godzinę wysiłku, ale jest to zalecenie ogólne. Każdy zna intensywność swojego pocenia się, dlatego odpowiednio może dostosować nawodnienie.

PRODUKT STWORZONY DO WYSIŁKÓW WYTRZYMAŁOŚCIOWYCH

Napój izotoniczny zawiera taką samą ilość węglowodanów, sodu i wody, jak krew. Ułatwia to jego przyswajanie, a tym samym nawodnienie organizmu. W napoju ISO są również:
- witaminy B2 i B6, które pomagają w walce ze zmęczeniem mięśni,
- witamina C, która pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym,
- minerały kompensujące straty wynikłe z pocenia się.

JAK DOZOWAĆ NAPÓJ W PROSZKU

Jeśli ilość węglowodanów, sodu i wody w Twoim napoju jest większa niż we krwi, Twój napój nie jest już izotoniczny, ale hipertoniczny i zwiększa efekt odwodnienia.
W przeciwnym razie, czyli gdy proszek ISO jest zbyt rozcieńczony, napój działa hipotonicznie i zwiększa nawodnienie, ale ze szkodą dla wchłaniania składników odżywczych. Możesz również spożyć porcję izotoniku gdy jest bardzo gorąco, aby pić więcej bez spożywania zbyt dużej ilości preparatu w proszku!

ISO A ISO+, JAKA JEST RÓŻNICA?

• Napój ISO jest odpowiedni do wysiłku trwającego 1 - 3 godziny. Zalecamy w tym przypadku spożywanie porcji 38 g rozpuszczonej w 500 ml wody.
• ISO+ jest natomiast odpowiedni przy wysiłku powyżej 3 godzin. Zalecamy spożywanie 60 g węglowodanów na godzinę wysiłku, tj. porcji 38 g ISO+ rozpuszczonej w 500 ml wody i uzupełnienie napoju żelem lub batonem.

NOWE OPAKOWANIE... i 70% MNIEJ PLASTIKU!

Nasze dążenie do ograniczenia ilości wykorzystywanego plastiku jest jednym z naszych zobowiązań środowiskowych od 2015 roku. Dlatego z wielką dumą prezentujemy nasze opakowanie ISO 650 g (17 porcji), które ma w składzie 70% mniej plastiku!
Wykonane z miękkiego i recyklingowanego plastiku, łatwiej wsuwa się do szafy lub torby sportowej niż jego poprzednia, sztywna wersja.
A dodatkowo otwiera się praktyczną nasadką z dozownikiem, którą można ponownie wykorzystać do naszego opakowania 2 kg!

SUPLEMENTY PRZYSZŁOŚCI DLA SPORTOWCÓW: EKO-ODPOWIEDZIALNE, BARDZIEJ NATURALNE I TAK SAMO SMACZNE!

Aube, inżynier odp. za składniki:
„Nasze zaangażowanie w dobór tworzyw znacznie wykracza poza wymogi prawne. Opieramy się na badaniach, które wyszczególniają kontrowersyjne z etycznego, środowiskowego i zdrowotnego punktu widzenia dodatki żywnościowe. Powoli staramy się, aby nasz proces został uproszczony. Bardzo chcielibyśmy tworzyć produkty lokalne, które są tak naturalne, jak to tylko możliwe. Mają bardziej rustykalny smak, ale można się do niego przyzwyczaić”.
Masz ochotę?

Skład

Izotoniczny napój sportowy zawierający węglowodany. Źródło witaminy B1, B2, B6 i C. Smak brzoskwiniowy. Skład: sacharoza (61,5%), dekstroza (15,5%), maltodekstryna (15%), kwas: kwas cytrynowy, cytrynian sodu, chlorek sodu, naturalny aromat brzoskwiniowy, barwnik: beta karoten, witaminy B1, B2, B6 i C. Może zawierać śladowe ilości: GLUTEN, OWOCE MORZA, JAJA, RYBY, SOJĘ, MLEKO, SELER, SIARCZYNY, MIĘCZAKI, ŁUBIN, OWOCE ŁUPINOWE.* *Alergeny

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu.
Bez konserwantów - po rozpuszczeniu należy spożyć w ciągu jednego dnia.

Testy

Gama napojów izotonicznych w proszku została stworzona w specjalistycznym laboratorium Aptonia. Produkty na każdym etapie opracowywania są testowane przez naszych partnerów technicznych oraz przez użytkowników, co pozwala jak najlepiej odpowiedzieć na ich potrzeby. Nasze napoje izotoniczne są zatwierdzane przez specjalistę dietetyka.

Zatwierdzony przez

Ten napój izotoniczny ISO marki Aptonia został zatwierdzony przez naszego specjalistę dietetyka oraz przez panel sportowych testerów.

Opinie

Wgrywanie