korok

Ochraniacz na zęby do hokeja na trawie dla dzieci Korok FH100 Small

5,0 (2)

29,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Lazurowy
Otrzymaj +29 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Dla dzieci (rozmiar S), do mało intensywnej gry w hokeja na trawie; odpowiedni dla początkujących.

Chroni zęby i część dziąseł. Formowany termicznie - gwarantuje dobre trzymanie się w ustach.

Kod produktu: 8496001

 • Ochrona przed uderzeniami

  Zgodny z rozporządzeniem europejskim (UE) 2016/425 i francuską normą XP S72-427.

 • Zasięg

  Całkowicie zakrywa zęby i część dziąseł.

 • Dostosowanie do budowy anatomicznej

  Termoformowany. Zazębienie się z dolnymi zębami.

 • Stabilność

  Po właściwym formowaniu termicznym ochraniacz nie przesuwa się.

 • Komfortowy ust

  Miękka w dotyku EVA.

 • Łatwość oddychania

  Przewiewna strefa 2 mm pod siekaczami.

Szczegółowe informacje

Jednolity komponent EVA (grubość 5 mm) zapewnia wytrzymałość na wstrząsy i przedziurawienie (minimum 3 mm pod siekaczami i od przedniej strony zębów po termoformowaniu). Całkowicie zakrywa zęby i część dziąseł, co zapobiega poluzowaniu się zębów. Przewiewna strefa 2 mm pod siekaczami ułatwia oddychanie. Zgodny z rozporządzeniem europejskim dla Środków Ochrony Indywidualnej (UE) 2016/425 i nową francuską normą XP S72-427.

Szczegółowe informacje (cd.)

EVA zapewnia także proste dopasowanie i optymalne trzymanie. Termoformowanie pozwala stworzyć przestrzeń do zazębienia się między ochraniaczem zębów i dolnymi zębami, a przez to umożliwia zamknięcie szczęki w przypadku uderzenia w pionie. Ten ochraniacz jest odpowiedni dla dzieci ze stałymi jak i z mlecznymi zębami. W zestawie z podstawką podtrzymującą produkt podczas termoformowania.W zestawie z etui.

Produkt zatwierdzony przez naszych sportowców

Laura Nunnink [zawodniczka reprezentacji Holandii, mistrzyni Europy w 2017, 2019 i 2021 roku, mistrzyni świata w 2022 roku, wicemistrzyni olimpijska w Rio, mistrzyni olimpijska w 2020 roku i zawodniczka HC Den Bosch (Holandia)], Jill Boon [była kapitan i 302 zwycięstwa w reprezentacji Belgii, olimpijka (Londyn 2012), zawodniczka Royal Racing Club of Brussels (Belgia)]; Berta Bonastre [była zawodniczka reprezentacji Hiszpanii, brązowa medalistka mistrzostw świata w 2018 roku i mistrzyni Europy w 2019 roku,

Produkt zatwierdzony przez naszych sportowców (cd.)

kapitan Oranje-Rood (Holandia)], Terrance Pieters [zawodnik reprezentacji Holandii i zawodnik Kampongu (Holandia)], Victor Charlet [kapitan reprezentacji Francji, zawodnik Waterloo Ducks (Belgia), MŚ 2018, 2023] oraz Mattéo Desgouillons [zawodnik reprezentacji Francji, zawodnik La Gantoise (Belgia), MŚ 2023].

Jaki rozmiar wybrać?

„W przypadku ochraniacza na zęby marki Korok wybierz rozmiar S, jeśli mierzysz od 110 do 140 cm, rozmiar M, jeśli mierzysz od 140 do 170 cm, a rozmiar L, jeśli masz powyżej 170 cm wzrostu.
W przypadku ochraniacza na zęby marki Shock Doctor, wybierz rozmiar dziecięcy dla dzieci do 10 roku życia i rozmiar dla dorosłych od 11 roku życia wzwyż”.

Wskazówki dot. termoformowania

Odnośnie optymalnego termoformowania zapoznaj się z informacją o termoformowaniu produktu i postępuj zgodnie z opisanym procesem.

Wskazówki dot. bezpieczeństwa

Hokej to przyjemność. Nie zaniedbuj swojego bezpieczeństwa. Zawsze noś ochraniacz na zęby, nagolenniki i rękawicę. Noś buty do hokeja z ochronnymi wzmocnieniami i podeszwami dostosowanymi do powierzchni gry. Zakładaj specjalną maskę hokejową i rękawice podczas rzutów karnych. Tak w trakcie meczu, jak i treningu.

Jak odpowiednio chronić zęby?

„Ochraniacz na zęby to środek ochrony osobistej. Musi respektować obowiązujące normy, w tym rozporządzenie europejskie ŚOI (UE) 2016/425. Przykładowo, francuska norma XP S72-427 przewiduje:
- Specjalna grubość ochraniaczy zapobiegająca perforacji;
- Odpowiednie ustawienie dolnej i górnej szczęki dla bardziej skutecznej blokady (ochrona przed złamaniami);
- Zakrycie dziąseł zapobiegające poluzowaniu się zębów.”

Jak odpowiednio chronić zęby?(cd.)

„- Przestrzeń do oddychania umożliwiająca oddychanie nawet przy złączonych zębach.
Ochraniacz na zęby musi trzymać się na miejscu, kiedy otwierasz usta. W tym celu, postępuj zgodnie z instrukcjami termoformowania.
Wymieniaj ochraniacz zgodnie ze wskazaniem producenta lub gdy zauważysz oznaki zużycia się produktu.
Zapoznaj się z opisem produktu odnośnie odpowiedzialności producenta."

Aparat ortodontyczny? Jedno czy dwuczęściowy? Etui?

Tylko górna szczęka; Niekompatybilny z aparatem ortodontycznym; W zestawie z etui.

Projekt

Ten ochraniacz na zęby został opracowany przez nasz zespół ds. rozwoju produktów, który składa się z: hokeistów - pasjonatów (szefowie produktu, projektanci, inżynierowie, designerzy, styliści, modeliści, technicy prototypowania i laboratoryjni), z hokeistów naszych klubów partnerskich (Jill Boon, Berta Bonastre, Laura Nunnink, Manuela Urroz, Thomas Briels, Victor Wegnez, Terrance Pieters, Victor Charlet oraz Mattéo Desgouillons) i naszych for społecznościowych, a także ze specjalistów ds. rozwoju i badań Decathlon.

Informacja

Podane tutaj informacje zostały dostarczone przez producenta lub są to nasze wnioski na podstawie próbek otrzymanych od producenta.

Skład

Complementary parts 100% Polipropylen (PP) Część główna 100% Etylen-octan winylu (EVA) Uchwyt 100% Polipropylen (PP)

Porady dotyczące przechowywania

Po całkowitym wyschnięciu ochraniacz należy schować do etui (w zestawie).

Ograniczenia

Produkt nieodpowiedni do innych sportów / innej aktywności.

Testy

Nasze ochraniacze są testowane w laboratorium oraz w rzeczywistych warunkach gry przez panel testerów.

Zatwierdzony przez

Jill Boon (Belgia), Lucie Breyne (Belgia), Tiphaine Duquesne (Belgia), Judith Vandermeiren (Belgia), Berta Bonastre (Hiszpania), Manuela Urroz (Chile), Laura Nunnink (Holandia), Esme Burge (Anglia), Thomas Briels (Belgia), Victor Wegnez (Belgia), Terrance Pieters (Holandia), Victor Charlet (Francja) i Mattéo Desgouillons (Francja).

Wgrywanie