fouganza

Ochraniacze zamknięte na przednie nogi Soft dla konia i kuca x2

Kod produktu: 8404928

4,8 (5)

69,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Stworzyliśmy solidne, wszechstronne i superwygodne ochraniacze zamknięte, które chronią nogi konia w każdych okolicznościach.

Niezależnie od uprawianej dyscypliny, ochraniacze model 500 skutecznie chronią kończyny.Są wszechstronne, wygodne w codziennym użytkowaniu i dopasowują się do kształtu nogi.

 • Ochrona przed uderzeniami

  Solidna skorupa o nowym kształcie. 6 mm pianka całkowicie przylega do nogi.

 • Komfort użytkowania

  Całość idealnie przylega do nogi. Komfort gwarantowany!

 • Łatwe użytkowanie

  Dwa szerokie rzepy gwarantują ułatwioną regulację i zakładanie.

 • Wszechstronność

  Wszechstronne: idealne na lonżę, do pracy z ziemi i do jazdy wierzchem.

 • Łatwość konserwacji

  Wypłukać. Po przetarciu szmatką lub wilgotną gąbką są jak nowe.

Ochraniacze zamknięte na przednie nogi Soft dla konia i kuca x2
Ochraniacze zamknięte na przednie nogi Soft dla konia i kuca x2

Ochrona kończyn:

Konie to zwierzęta duże, lecz delikatne! Końskie ścięgna i stawy pęcinowe wymagają szczególnej ochrony. Zarówno na treningach, jak i na spacerze czy zawodach należy chronić nogi wierzchowca dobrze dopasowanymi ochraniaczami lub owijkami. W każdej chwili może nastąpić obtarcie lub uderzenie podkową o drugą nogę i uraz gotowy! Ochraniacze 500 są łatwe w zakładaniu i skuteczne jako ochrona kończyny.

Produkt uzupełniający: strychulce 500 Jump

Aby chronić wszystkie kończyny konia, zamknięte ochraniacze przednie 500 można uzupełnić o strychulce 500 Jump. Są one wykonane z tych samych materiałów, co ochraniacze przednie. Są też tak samo wygodne i dopasowują się do tylnych kończyn wierzchowca. Pełny zestaw ochraniaczy jest zgodny z przepisami obowiązującymi na zawodach w skokach przez przeszkody. Wystarczy już tylko postarać się o bezbłędny przejazd!

Komfort wierzchowca:

Jednym z priorytetów naszych projektantów była swoboda i ochrona kończyn konia podczas pracy i na spacerze. Dlatego stworzyliśmy zamknięte ochraniacze, które doskonale dopasowują się kształtu kończyny. Skorupa zewnętrzna została przeprojektowana. Jest odlewana z giętkiego, wytrzymałego plastiku i posiada gładką, piankową wyściółkę o grubości 6 mm. Dokładnie przylega do kończyny, zapobiega otarciom i chroni staw pęcinowy oraz ścięgna przed uderzeniami, a jednocześnie nie krępuje ruchów.

Wszechstronność:

Łatwe zakładanie: zapięcie na regulowany rzep. Bardzo wszechstronny model! Doskonale sprawdzają się przy pracy z koniem z ziemi a także w skokach przez przeszkody i na spacerach. Chronią, nie krępując ruchów ani stawów. Zapewniają bezpieczną jazdę zarówno na parkurze z przeszkodami, jak i w lesie!

Dopasowanie do każdego typu nogi:

Ponieważ każdy koń jest inny, ochraniacze zamknięte 500 zaprojektowaliśmy tak, by pasowały do jak największej grupy wierzchowców. Każdy koń powinien móc nosić dopasowane, skuteczne i wygodne ochraniacze. Dzięki wyściółce z syntetycznej pianki (która jest bardzo wygodna) i regulowanym, łatwym w regulacji zapięciom na rzep, ochraniacze można bardzo dokładnie dopasować. Skorupa ochraniacza była testowana na wielu koniach. Celem było znalezienie kształtu, który optymalnie pasuje do kończyny.

Łatwa konserwacja:

Ochraniacze zamknięte 500 są techniczne i dopasowują się do indywidualnego kształtu nogi. Są także łatwe w czyszczeniu! Trafił się galop po błocie? Zostaw ochraniacze do wyschnięcia. Następnie przetrzyj je miękką szczotką lub szmatką przede wszystkim miejsca dotykające bezpośrednio nogi konia. Na koniec można użyć wilgotnej gąbki. Można je także w całości spłukać wodą. To wystarczy! Ochraniacze będą ponownie gotowe do założenia.

Wysokość ochraniacza:

M = CS:
25 cm
L = FS 28 cm

Skład

Pianka 100% Foamed Nitril Butadiene Rubber Zatyczka 100% Poliuretan termoplastyczny (TPU) Materiał na plecach 100% Politereftalan etylenu (PET)

Porady dotyczące przechowywania

Po użytkowaniu wysuszyć. Przechowywać w czystym, przewiewnym miejscu.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C ze szczególną ostrożnością

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie