decathlon

Oddychające bokserki sportowe z mikrofibry męskie 3 pary

Kod produktu: 8854045

0,0 (88)

69,99 zł 23,33 zł/para

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Te bokserki zapewniają komfort, którego potrzebujesz, aby cieszyć się uprawianiem sportu. Ich sekret: elastyczny materiał, który porusza się wraz z Tobą.

  Aby pomóc Ci zachować suche ciało podczas biegu, te bokserki są wykonane z technicznego materiału odprowadzającego wilgoć.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Rozciągliwość

   16% elastanu dla większej swobody ruchów.

  • Odprowadzanie potu

   Nie czuj wilgoci podczas biegania! Materiał odprowadza pot!

  W jaki sposób te bokserki sportowe ułatwiają poruszanie się?

  Aby swobodnie stawiać każdy krok podczas biegu, ważne jest, by nic nie krępowało ruchów. Do materiału tych sportowych bokserek dodaliśmy elastan. Jego włókna zwiększają rozciągliwość tkaniny. Tkanina towarzyszy dzięki temu każdemu ruchowi, zapewniając najwyższy komfort.

  Jak bokserki odprowadzają pot?

  Bieganie i pocenie się często idą w parze. Jednak uczucie wilgoci niekoniecznie jest bardzo przyjemne. Dlatego wymyśliliśmy bokserki sportowe, które pozwalają zachować suche ciało nawet podczas wysiłku. Jak? Dzięki syntetycznej tkaninie. Jej zaletą jest wyjątkowa oddychalność. Efekt? Pot jest łatwo odprowadzany, a tkanina szybko schnie.

  Dlaczego te bokserki są tak wygodne?

  Zaprojektowaliśmy te techniczne, ale i przyjemne w noszeniu bokserki, bo wygodny strój pozwoli Ci jeszcze lepiej wykorzystać aktywność sportową.
  Przesunęliśmy również szwy w kroku. Eliminując szwy w tym miejscu, unikamy ryzyka otarcia skóry. Zdecydowaliśmy się również na dłuższy krój, aby nie krępować ruchów w okolicy pachwiny.

  Jak dbać o bokserki?

  Te bokserki są przeznaczone do intensywnego użytku sportowego i można je wielokrotnie prać. Radzimy pranie w temperaturze nieprzekraczającej 30°C po włożeniu do naszej siatki do prania, sprzedawanej osobno (kod: 8505236)..
  Używaj detergentu w płynie zamiast detergentu w proszku i unikaj środków zmiękczających tkaniny. Mogłoby to pogorszyć właściwości oddychające tkaniny.
  Nie suszyć mechanicznie.

  Skład

  Materiał główny 84% Poliester, 16% Elastan Taśma elastyczna 48.5% Poliamid, 33.8% Poliester, 17.7% Elastodien

  Testy

  Aby zagwarantować przestrzeganie naszych wymagań jakościowych, regularnie wykonujemy testy w niezależnych laboratoriach zewnętrznych.
  Produkt został poddany testom prania i suszenia w celu sprawdzenia, jak zachowuje swój kształt i kolor.
  Te bokserki sportowe przeszły również test odprowadzania potu, aby sprawdzić, czy materiał wchłania, przenosi wilgoć od wewnątrz na zewnątrz materiału i odprowadza ją.

  Zatwierdzony przez

  Te bokserki zostały zatwierdzone przez wszystkich testerów z uwagi na ich zdolność do zapewniania komfortu podczas biegania.