Media 0
Media 1

Opaska na głowę na rower Van Rysel 500 bezszwowa

29,99 zł

Kolor:

Czarny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasi inżynierowie stworzyli tę opaskę dla rowerzystów poszukujących mniej ciepłego produktu niż polarowy, ale cieńszego i elastycznego.

Rowerowa opaska na głowę chroni przed zimnem podczas jazdy. Noszona pod kaskiem zapewnia dobre odprowadzanie potu, oraz szybkie schnięcie.

Kod produktu: 8369775

Podobne produkty

Zalety produktu

  • Ciepło

    Zmniejsza uczucie zimna na czole i uszach.

  • Odprowadzanie wilgoci

    Gęsta dzianina, bardzo łatwo odprowadzająca pot. Szybko schnie.

Opis produktu

Utrzymanie w czystości

Prać w pralce, w 30°C. Program dla tkanin syntetycznych. Odwrócić produkt na lewą stronę. Dodać małą ilość proszku do prania. Bez płynu do płukania. Suszyć na wieszaku, w ciepłym i przewiewnym miejscu. Nie suszyć w suszarce bębnowej. Nie prać chemicznie. Nie używać wybielacza. Nie suszyć na kaloryferze.

Testy produktów

Nasz zespół projektantów zlokalizowany w B'TWIN VILLAGE w LILLE, nieustannie prowadzi poszukiwania dążące do poprawy komfortu naszych Klientów podczas jazdy na rowerze. Naszą ambicją jest tworzenie produktów odpowiadających potrzebom użytkowym, niwelujących niedogodności związane z jazdą rowerową.
Następnie testujemy produkty w terenie, ponieważ jesteśmy przekonani, że jedynie wykorzystanie w realnych warunkach jakich na co dzień doświadczamy na rowerze, pozwala ciągle doskonalić nasze produkty.

Skład

Materiał główny 74% Poliester, 23% Poliamid, 3% Elastan

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie