Najlepiej oceniany
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Najlepiej oceniany

Piłka do masażu i akupresury

29,99 zł

Kolor:

Szaroniebieski

Rozmiar: Uniwersalny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Piłka do masażu z wypustkami przeznaczona do dogłębnego masażu stóp lub dłoni. Odpowiednia również do akupresury lub refleksologii stóp.

Co lepiej niż masaż rozluźni mięśnie i zrelaksuje sklepienie stopy? Po treningu lub każdego dnia podaruj sobie kilka minut relaksu.

Kod produktu: 8647283

Podobne produkty

Zalety produktu

Wszechstronność

Idealna do masażu sklepienia stóp i dłoni.

Dopasowanie

Gęste tworzywo z wypustkami do głębokiego masażu.

Łatwe użytkowanie

Znacznie ułatwia samodzielny masaż.

Łatwość transportu

Mały format - łatwy transport.

Opis produktu

Idealna piłka do masażu stóp!

Sportowy chód, bieganie lub jakikolwiek inny sport, który wymaga wysiłku od Twoich stóp (a jest ich wiele ;-)) - po treningu samodzielny masaż rozluźni Twoje mięśnie. I zrelaksuje sklepienie stóp.
Jak to działa? To proste! Siedząc lub stojąc, delikatnie przetaczaj piłkę każdą stopą. Aby działanie było skuteczne, zalecamy masaż trwający co najmniej 5 minut. W końcu to nie przykry obowiązek, ale chwila relaksu dla Ciebie.
A w przypadku rąk? Podobnie.

A do czego służą kolce?

Po pierwsze, możemy zapewnić Cię, że piłka do masażu z kolczastymi wypustkami, znana również jako piłka jeżowa, nie powoduje bólu. Przeciwnie. Dzięki kolcom masaż jest bardziej stymulujący.
To także te małe kolce umożliwiają akupresurę lub refleksologię stopy. Tak, możesz używać naszej piłki do masażu nie tylko po treningu.

Co to jest akupresura?

Akupresura to dziedzictwo medycyny chińskiej. Polega na stymulacji punktów energetycznych na całym ciele, zwłaszcza na stopach. Przypisuje się jej wiele korzyści.

Jaką ma średnicę ta piłka do masażu?

Średnica: 47 mm.

Więcej porad od naszego zespołu, jak zoptymalizować regenerację:

Rada nr 1: urządzenia i akcesoria dostosowane do uprawianych przez Ciebie sportów i Twoich preferencji. Do wyboru: wałek lub pas do masażu, elektrostymulacja, skarpety kompresyjne, presoterapia itp.
Rada nr 2: suplementy diety dostosowane do potrzeb sportowców! Po wysiłku fizycznym, polecane są batony proteinowe i napoje regeneracyjne.

Skład i konserwacja

Skład

Część główna 100% Guma etylenowo-propylenowa dienowa (EPDM)

Opinie

Wgrywanie