allsix

Piłka do siatkówki Allsix V900

4,9 (12)

139,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Otrzymaj +100 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Homologowana i zatwierdzona przez FIVB na profesjonalne turnieje. Do intensywnej gry.

Zaprojektowana przez naszych inżynierów na treningi i zawody piłki siatkowej, ta piłka FIVB z kultową, 12-panelową konstrukcją, oferuje stabilność, solidność i równowagę dla większej wydajności.

Kod produktu:

8408660

 • Kontakt z piłką

  Bardzo przyjemna w dotyku podczas uderzeń i odbierania.

 • Trwałość

  Piłka została poddana testom laboratoryjnym: 10 000 rzutów z prędkością 50 km/h.

 • Jakość odbicia

  Piłka spełnia oficjalne normy FIVB.

 • Waga

  Ta piłka waży 260g - 280g i spełnia oficjalne normy FIVB.

ALLSIX, nowa marka produktów do gry w siatkówkę jest już dostępna.

Piłka siatkowa w Decathlonie nabiera zupełnie nowego wymiaru. Ta nazwa będzie z Wami podczas najlepszych ataków, podań i serwisów: ALLSIX. ALL oznacza całą drużynę, a SIX to jej sześciu zawodników obecnych na boisku w czasie gry. Wypróbuj naszą nową markę oferującą produkty do gry w siatkówkę!

Piłka przyjemna w dotyku i wygodna

Aby zaoferować wyższy komfort, nasza ekipa ALLSIX wzięła pod uwagę opinie zaawansowanych siatkarzy i siatkarek, których obserwowała podczas gry na boisku. „Naszym założeniem było, aby powierzchnia zewnętrzna piłki została wykonana z możliwie jak najczystszego komponentu, co przekłada się na komfort dotyku. W rezultacie, stworzyliśmy piłkę, której uderzenie mniej boli, niż uderzenie innych piłek istniejących na rynku - tłumaczy Fiona, inżynier.

Połączenie lekkości i wytrzymałości - graj na zawodowym poziomie

Ta piłka spełniła wszystkie wymagania testów homologacyjnych międzynarodowej federacji (FIVB). Zarówno pod względem wagi, od 260 g do 280 g, jak i liczby paneli, rodzaju komponentów czy wytrzymałości. Podczas testów w naszym laboratorium, bardziej wymagających, niż testy FIVB, piłka została zrzucona 10 000 razy na stalową płytę z prędkością 50 km/h. Stwierdzono w ten sposób, że piłka nie odkształciła się ani nie pękła, a jej szwy wytrzymały.

Połączenie tradycji i nowoczesności

Zaprojektowana przez naszych designerów i zarazem pasjonatów siatkówki, ta piłka ma wyjątkowy styl dzięki swoim syntetycznym panelom i sposobowi łączenia ich wokół dętki. Dlatego jest zupełnie wyjątkowa na siatkarskim rynku. Większość piłek do siatkówki składa się z 18 paneli, tymczasem ta piłka posiada ich 12, dzięki czemu oferuje lepsze osiągi.

Lepsza widoczność

Aby uprzyjemnić grę w siatkówkę, stworzyliśmy piłkę zdecydowanie wyróżniającą się stylem i bardzo dobrze widoczną na boisku. „Chcieliśmy, aby piłka była dobrze widoczna, gdy kręci się w powietrzu podczas lotu oraz aby jej styl podkreślał dynamikę, tłumaczy Paulo, szef produktu i były zawodowy siatkarz.

Kontrolowana trajektoria

W jej wnętrzu umieściliśmy wyważoną dętkę, która po przeciwnej stronie wentyla posiada niewielki krążek stabilizujący piłkę w czasie lotu. Nasz cel: Udoskonalić wyważenie i stabilność piłki, aby było to odczuwalne podczas treningów i meczów.

Dobrze napompowana piłka to połowa sukcesu!

Dobrze napompowana piłka oznacza prawie zawsze doskonałą grę! Dlatego przygotuj ją starannie dobierając zgodnie z naszymi radami odpowiednie ciśnienie.

Skład

Warstwa zewnętrzna 100% Poliuretan Dętka 80% Kauczuk butylowy (IIR), 20% Kauczuk naturalny (NR)

Porady dotyczące przechowywania

Przed napompowaniem piłki, aby zapobiec jej uszkodzeniu, należy zwilżyć igłę pompki niewielką ilością wody!

Ograniczenia

Piłka polecana do gry na hali.

Zatwierdzony przez

Francuska Federacja Piłki Siatkowej (FFVB) oraz Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej (FIVB).

Wgrywanie