1/7
allsix

Piłka do siatkówki Kipsta V900

Kod produktu: 8408660

4,8 (13)

139,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 5

Otrzymaj +100 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Homologowana i zatwierdzona przez FIVB na profesjonalne turnieje. Do intensywnej gry.

Zaprojektowana przez naszych inżynierów na treningi i zawody piłki siatkowej, ta piłka z kultową, 12-panelową konstrukcją, zapewnia stabilność, solidność i równowagę dla lepszych osiągów.

 • Kontakt z piłką

  Bardzo przyjemna w dotyku podczas odbicia.

 • Trwałość

  Piłka została poddana testom laboratoryjnym: 10 000 rzutów z prędkością 50 km/h.

 • Jakość odbicia

  Piłka ma optymalną trajektorię lotu.

 • Waga

  Posiada regulaminową wagę 260 g - 280 g.

Piłka przyjemna w dotyku i wygodna

Aby zaoferować wyższy komfort, nasza ekipa wzięła pod uwagę opinie zaawansowanych siatkarzy i siatkarek, których obserwowała również podczas gry. „Naszym założeniem było, aby powierzchnia zewnętrzna piłki została wykonana z możliwie jak najczystszego komponentu, co przekłada się na komfort czucia. Udało nam się stworzyć piłkę, której uderzenie mniej boli, niż uderzenie innych piłek istniejących na rynku” - tłumaczy Fiona, inżynier.

Połączenie lekkości i wytrzymałości - graj jak zawodowcy

Zarówno pod względem wagi, od 260 g do 280 g, jak i liczby paneli, rodzaju komponentów czy wytrzymałości. Podczas testów w naszym laboratorium, bardziej wymagających, niż testy FIVB, piłka została zrzucona 10 000 razy na stalową płytę z prędkością 50 km/h. Stwierdzono w ten sposób, że piłka nie odkształciła się ani nie pękła, a jej szwy wytrzymały te wymagające testy.

Połączenie tradycji i nowoczesności

Zaprojektowana przez naszych designerów i zarazem pasjonatów siatkówki, ta piłka ma wyjątkowy styl dzięki syntetycznym panelom i sposobowi łączenia ich wokół dętki. Dlatego jest zupełnie wyjątkowa na siatkarskim rynku. Większość piłek do siatkówki składa się z 18 paneli, tymczasem ta piłka posiada ich 12, dzięki czemu umożliwia lepsze osiągi.

Lepsza widoczność

Aby uprzyjemnić grę w siatkówkę, stworzyliśmy piłkę zdecydowanie wyróżniającą się stylem i bardzo dobrze widoczną na boisku. „Chcieliśmy, aby piłka była dobrze widoczna, gdy kręci się w powietrzu oraz aby jej styl podkreślał dynamikę tego sportu” - tłumaczy Paulo, szef produktu i były zawodowy siatkarz.

Kontrolowana trajektoria

W jej wnętrzu umieściliśmy wyważoną dętkę, która po przeciwnej stronie wentyla posiada niewielki krążek stabilizujący piłkę podczas lotu. Nasz cel: Udoskonalić wyważenie i stabilność piłki, aby było to odczuwalne podczas treningów i meczów.

Dobrze napompowana piłka to połowa sukcesu!

Dobrze napompowana piłka zwiększa szanse na doskonałą grę! Dlatego przygotuj ją starannie dobierając zgodnie z naszymi radami odpowiednie ciśnienie.

Skład

Warstwa zewnętrzna 100% Poliuretan Dętka 80% Izobutylen Izopren Kauczuk butylowy, 20% Guma lateksowa

Porady dotyczące przechowywania

Przed napompowaniem piłki, aby zapobiec jej uszkodzeniu, należy zwilżyć igłę pompki niewielką ilością wody!

Ograniczenia

Piłka polecana wyłącznie do gry na hali.

Wgrywanie