KIPSTA

Plecak sportowy Kipsta Essential 24 l

69,99 zł

Paypo logo Kup teraz, zapłać później
Ref. : 8641002

Zaprojektowany do przenoszenia najpotrzebniejszych rzeczy na trening lub do noszenia na co dzień.

Potrzebujesz praktycznego plecaka? Ten plecak ESSENTIAL 24 l, dobrze podzielony na przegrody, będzie Ci wszędzie towarzyszył i pozwoli Ci zabrać niezbędne rzeczy na trening.

Kolor: Szary węgiel / Czarny

Dostawa do domu

Odbiór w sklepie

Nasze usługi:

 • Darmowy i bezterminowy zwrot lub wymiana

Pomoc specjalisty

Kup razem z

Podobne produkty

 • Pojemność

  Wymiary 46 x 32 x 14 cm | Pojemność 24 l | Rozmiar do kabiny samolotowej

 • Wiele przegródek

  6 kieszeni | główna - na buty - na komputer - na butelkę - na akcesoria

 • Trwałość

  Materiały odporne na obciążenie i ścieranie. Test obciążenia materiału.

 • Komfort noszenia

  Regulowane szelki i wyściełany tył.

Plecak sportowy Kipsta Essential 24 l
Plecak sportowy Kipsta Essential 24 l
Plecak sportowy Kipsta Essential 24 l
Plecak sportowy Kipsta Essential 24 l

Projekt plecaka Essential 24 L

Gdy pakujemy torbę sportową, wszyscy mamy ten sam problem: jak oddzielić brudne buty od pozostałych rzeczy? Dlatego plecak sportowy Essential posiada oddzielną kieszeń na buty, dzięki czemu zawartość głównej kieszeni jest chroniona przed zabrudzeniem. W środku znajduje się również separator na komputer. Ten model ma dodatkowo boczne kieszenie, do których można włożyć butelkę wody, aby mieć ją w zasięgu ręki.

Komfort systemu nośnego

Ponieważ poruszanie się pieszo lub na dwóch kółkach wymaga wygodnego plecaka, zdecydowaliśmy się na zakrzywione szelki, które umożliwiają lepsze dopasowanie do męskiej i żeńskiej budowy ciała.

Praktyczne kieszenie

Ten plecak pozwala oddzielić wyposażenie sportowe od rzeczy potrzebnych na co dzień. Posiada 6 praktycznych kieszeni, w tym główną kieszeń tekstylną, kieszeń na buty ( poniżej rozmiaru 42), dwie kieszonki na butelki, kieszeń na dokumenty lub komputer oraz kieszonka na rzeczy osobiste np. telefon.

Bagaż kabinowy

Ten bagaż został zaprojektowany zgodnie z wymogami linii lotniczych IATA: można go wnieść na pokład samolotu. Zalecamy skontaktowanie się z liniami lotniczymi w celu uzyskania szczegółowych informacji dot. aktualnych wymiarów i wagi dla bagażu podręcznego.

Dlaczego powstała seria toreb sportowych ESSENTIAL?

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą fizyczną, indywidualnym zawodnikiem czy klubem, każdy ma potrzebę transportu sprzętu sportowy podczas podróży lub na zajęcia sportowe. Dlatego zaprojektowaliśmy gamę ESSENTIAL, czyli toreb z różnymi sposobami noszenia i niezbędnymi przegrodami do oddzielenia czystych rzeczy od brudnych. Postawiliśmy na podstawowe i najważniejsze funkcje tych produktów, nie rezygnując jednak z ich walorów praktycznych i solidności.

Wymiary i waga

Wymiary: 46 x 32 x 14 cm.
.
Plecak waży 345 gramów.

Skład

Materiał główny 100% Poliester Podszewka 100% Poliester Pianka 100% Polietylen Powłoka 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Chronić przed słońcem i wilgocią.

Testy

W Kipsta i w Decathlon bardzo zależy nam na trwałości naszych produktów. Dlatego przeprowadzamy liczne testy praktyczne zatwierdzające ich walory użytkowe oraz realizujemy liczne testy laboratoryjne, aby zagwarantować trwałość naszych produktów. Wśród tych testów wykonujemy np. test wytrzymałości na obciążenie (powtarzalne naprężenia z obciążeniem do 10 000 cykli), test wytrzymałości na rozdarcia, jak też test jakości łączenia elementów.

Zatwierdzony przez

CZYM JEST KOMÓRKA CERTYFIKUJĄCA MARKI KIPSTA?Komórka Certyfikująca Kipsta to zespół składający się z wykwalifikowanych inżynierów testów praktycznych, którzy posiadają wysokie kompetencje pozwalające im na: Wdrożenie specyficznych protokołów i testów związanych z użytkowaniem produktów | Rekrutację wykwalifikowanych testerów mających odpowiedni poziom zaawansowania do oceny funkcji poszczególnych produktów | Obiektywną analizę wyników z wykorzystaniem narzędzi statystycznych.

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie