Plecak do strefy zmian ułatwiający organizację, transport i korzystanie z wyposażenia podczas triathlonu.

Potrzebujesz praktycznego plecaka, aby mieć spokojną głowę podczas triathlonu? Dzięki przegrodom na każdy element wyposażenia triathlonisty, łatwo i szybko można odnaleźć wszystkie rzeczy!

Kup razem z

Podobne produkty

  • Pojemność

    Posegreguj rzeczy potrzebne do każdej dyscypliny w dostosowanych przegrodach.

  • Pojemność

    Praktyczny w podróży dzięki kabinowemu formatowi 35 litrów.

  • Łatwe użytkowanie

    Łatwe odnajdywanie rzeczy: pełne otwarcie z przodu i kieszenie z oznaczeniami.

Do czego służy plecak do zmian triathlonowych?

Triathlon składa się z 3 dyscyplin: pływanie, jazda na rowerze i bieganie! Do każdej dyscypliny potrzeba innego wyposażenia.
Aby pomóc Ci zorganizować swój sprzęt, mieć łatwy dostęp do rzeczy podczas zawodów oraz zregenerować się po wyścigu, proponujemy plecak z 3 przegrodami (1 na każdą dyscyplinę) i z wieloma kieszeniami.
W plecaku znajduje się check-lista niezbędnego wyposażenia triathlonisty, a każda z kieszeni ma etykietkę z nazwą, aby wyścig odbył się spokojnie!

Przygotowanie, transport i wyścig: 3 etapy życia plecaka do zmian.

Przed wyścigiem, w plecaku można posegregować rzeczy potrzebne do każdej dyscypliny. A dzięki check-liście, przygotowanie się do triathlonu staje się łatwiejsze.

Kompaktowy format pozwala zabrać całe wyposażenie do kabiny podczas podróży samolotem.

Podczas wyścigu, dzięki praktycznemu posegregowaniu wyposażenia w kieszeniach, nie tracisz czasu i nie odczuwasz zbędnego stresu.

Przegrody i praktyczny design - oto plecak triathlonowy do strefy zmian:

Oprócz 3 przegród na 3 dyscypliny, plecak posiada dodatkowe, praktyczne rozwiązania:
- Kieszeń na rzeczy do pływania jest odpinana. Tkanina podobna do kratki wentylacyjnej umożliwia szybsze schnięcie kombinezonu.
- Dostępna jednym ruchem ręki, zapinana na suwak kieszeń z boku plecaka, pozwala bezpiecznie przechowywać dokumenty czy zaświadczenie lekarskie.
- Plecak można powiesić na pasku.
- Regulowane szelki są zaprojektowane by zapewnić komfort po i przed zawodami.

Jakie rozmiary? Więcej informacji o plecaku do strefy zmian:

Istnieją różne rodzaje triathlonów. Twój plecak do strefy zmian o pojemności 35 l został tak zaprojektowany, aby pomieścił w sposób zorganizowany niezbędne wyposażenie do triathlonu od XS do M.

A jaki Ty masz rozmiar? Do plecaka możesz włożyć piankę neoprenową o grubości 5 mm i rozmiarze XL lub cienką piankę XXL oraz buty do rozmiaru 46.

Plecak triathlonowy do stref zmian i historia jego powstania:

„Strefy zmian, to zawsze wielka niewiadoma podczas triathlonu".

Wychodząc z takiego założenia, nasza ekipa początkujących i doświadczonych 6 triathlonistów chciała zaprojektować plecak, który pomoże się zorganizować w tym kluczowym momencie.
Po 6 miesiącach projektowania, wymianie opinii z innymi sportami, po testach z dziesiątką triathlonistów i zrealizowaniu 3 prototypów, proponujemy Ci pomysłowy i praktyczny plecak, dzięki któremu ze spokojną głową przystąpisz do: kombinacji 3 dyscyplin.

A na koniec kilka słów od projektantów i projektantek, a jednocześnie triathlonistów:

"Kształt kieszeni pływackiej pozwala do niej włożyć kombinezon złożony w półksiężyc: aby nie uszkodzić neoprenu, należy go zrolować, a nie składać."
"Największym wyzwaniem było dokonanie właściwych wyborów i upewnienie się, że objętość nie jest za mała i że każdy produkt łatwo znajdzie swoje miejsce. Powstał w końcu plecak, który, wypełniony, waży 10 kg. Wygląda się z nim trochę jak żółw Ninja, ale najważniejsze, że wszystko mamy na plecach!"

Skład

Materiał główny 100% Poliamid Tkanina spodnia 100% Poliester Materiał zewnętrzny 70% Poliester, 30% Termoplastyczny poliuretan Powłoka 100% Poliuretan Wkładka 100% Poliester

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie