1/7
van rysel

Podkoszulka rowerowa Van Rysel Racer długi rękaw

Kod produktu: 8549830

4,7 (7)

139,99 zł

Kolor:

Szary węgiel / Szary węgiel / Granitowy

Rozmiar:

Stworzona i przetestowana do jazdy w zimie, ta podkoszulka chroni przed zimnem podczas jesiennych i zimowych treningów rowerem szosowym i MTB.

Intensywny trening w zimie? Ta podkoszulka zapewni dobre odprowadzanie potu podczas treningów, a jednocześnie dobrą ochronę przed zimnem.

  • Odprowadzanie potu

    Tworzywo skutecznie odprowadza pot, aby zapewnić dobry komfort termiczny.

  • Ciepło

    Bariera termiczna, która zapobiega uczuciu zimna na rowerze.

  • Rozciągliwość

    Bardzo elastyczny materiał dopasowuje się do ciała. Krój Slim.

Podkoszulka z gamy Race

Zimowa, szosowa podkoszulka RACE została stworzona, aby sprostać wymogom intensywnej jazdy w zimie. Największą zaletą tej podkoszulki jest to, że ogranicza pocenie i przegrzewanie ciała. Mikroperforacje zostały rozmieszczone we wszystkich przegrzewających się strefach, aby zapewnić odprowadzanie potu w postaci pary wodnej i zapobieganie nasiąkania tkaniny potem.
Dodatkowo, wykonanie jej z poliamidu ogranicza przykre zapachy.

Porady dotyczące użytkowania

Porady dotyczące ubierania się w zimne dni są najbardziej skomplikowane, ponieważ każda osoba ma inną wrażliwość na odczuwanie zimna.
Niemniej dwie rady może zastosować każdy:
- nie mnożyć ilości warstw, ponieważ nie zapewni to lepszej ochrony, a będzie bardziej nieprzyjemne w użytkowaniu.
- na rowerze szosowym czy na MTB, należy na początku lekko marznąć, ponieważ szybko rozgrzejesz się już po pierwszych obrotach pedałów i dzięki temu będziesz czuć się swobodniej niż gdyby było Ci za ciepło.

Idealne połączenie

Zwykle założenie podkoszulki pod zimową kurtkę będzie idealne w większości przypadków. Zapewni to dobrą ochronę przed zimnem podczas wysiłku, a jednocześnie dobre odprowadzanie potu.
Najbardziej wrażliwi na zimno mogą dodatkowo założyć koszulkę z długim rękawem, ale ograniczy to odprowadzanie potu. Lepiej dostosować grubość zimowej kurtki, nawet jeśli oznacza to posiadanie dwóch kurtek.

Gamy Essential, Training i Race

Wśród naszej zimowej bielizny rowerowej Van Rysel znajdziesz 3 poziomy gamy.
Essential: najcieplejsze produkty, do wysiłku o niskiej intensywności, niewymagającego zarządzania wilgocią i regulacji podwyższonej temperatury.
Training: doskonała równowaga pomiędzy zapewnieniem ciepłą a zarządzaniem wilgocią.
Race: doskonała równowaga pomiędzy zapewnieniem ciepła a oddychalnością. Celem nie jest odprowadzanie potu, ale jego ograniczenie.

Testy produktów

Nasz zespół projektantów zlokalizowany w B'TWIN VILLAGE w LILLE, nieustannie prowadzi poszukiwania dążące do poprawy komfortu naszych Klientów podczas jazdy na rowerze. Naszą ambicją jest tworzenie produktów odpowiadających potrzebom użytkowym, niwelujących niedogodności związane z jazdą rowerową.
Następnie testujemy produkty w terenie, ponieważ jesteśmy przekonani, że jedynie wykorzystanie w realnych warunkach jakich na co dzień doświadczamy na rowerze, pozwala ciągle doskonalić nasze produkty.

Utrzymanie w czystości

Prać w pralce, w 30°C. Program dla tkanin syntetycznych. Odwrócić produkt na lewą stronę. Dodać małą ilość proszku do prania. Bez płynu do płukania. Suszyć na wieszaku, w ciepłym i przewiewnym miejscu. Nie suszyć w suszarce bębnowej. Nie prać chemicznie. Nie używać wybielacza. Nie suszyć na kaloryferze.

Skład

Materiał główny 97% Poliamid, 3% Elastan

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie