1/6
adidas

Rakieta do padla ADIDAS CrossIT Martita Ortega

Kod produktu: 8891558

1419,00 zł

141,90 zł x 10 rat

Oblicz ratę

Otrzymaj +1400 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Poznaj ADIDAS Cross IT Light, nową rakietę, którą gra Martita Ortega. To wszechstronna i wygodna rakieta, pozwalająca cieszyć się grą na najwyższym poziomie.

Okrągły kształt i neutralny balans (kontrola). Powierzchnia z aluminiowanego karbonu 24 K (moc uderzenia i miękkie odbicie). Rdzeń z Eva Soft Energy (bardziej dynamiczne odbicie). Lekka (345-360 g).

 • Kontrola

  Okrągły kształt i neutralny balans zapewniają niezbędną kontrolę nad piłką.

 • Komfort użytkowania

  Poczuj miękkość EVA Soft w połączeniu z aluminiowanym karbonem (elastyczność).

 • Manewrowość

  Dzięki niskiej wadze i innowacyjnej technologii "Dynamic Air Flow".

 • Moc

  Konstrukcja z aluminiowanego karbonu 24K z technologią Power Extra Grip.

 • Nadawanie rotacji

  Chropowata powierzchnia 3D umożliwiająca łatwe nadawanie rotacji podczas odbić.

 • Trwałość

  Wzmocnienia konstrukcyjne i nowa technologia otworów o nazwie Eleven 13.

Technologia Dynamic Air Flow

Technologia DAF to optymalizacja rdzenia rakiety w celu uzyskania aerodynamicznej struktury (sztywność, manewrowość i lekkość). Przepływ powietrza przez rdzeń jest lepszy, co generuje większą moc i prędkość rakiety podczas odbicia piłki, a także skuteczniejszą kontrolę podczas ustawiania rakiety przed piłką. Im szybciej rakieta porusza się w przestrzeni, tym szybciej uderza.

Technologia Power Extra Grip

Dłuższy uchwyt, aby skierować ciężar w stronę główki rakiety i wygenerować lepszą bezwładność, przesuwając wyżej sweetspot, co zapewnia nieco więcej mocy.

Technologia Eleven 13

Innowacyjne rozmieszczenie otworów w środku rakiety (o mniejszej średnicy niż standardowa), zwiększające jej sztywność. Może to generować większą trwałość i moc.

Technologia Structural Reinforcement

Wzmocnienia na całym obwodzie rakiety zapewniające optymalną odporność na duże odkształcenia.

Technologia Spin Blade Mold

Dzięki tej technologii powierzchnia rakiety ma chropowatą teksturę 3D. Ta innowacja zapewnia doskonałe tarcie piłki podczas nadawania jej rotacji, zapewniając wyjątkową kontrolę.

Adidas CrossIT Light: rakieta Martity Ortegi w 2024 roku

Nową rakietę Adidas CrossIT Light wybrała Martita Ortega (nr 6 WPT). Model dla wymagających graczy, którzy lubią czuć kontrolę na korcie.

Dla kogo został stworzony ten produkt?

CrossIT Light została zaprojektowana dla bardzo doświadczonych graczy, którzy pragną osiągnąć perfekcyjną grę i wyjątkową skuteczność. Ten lekki i wytrzymały model jest zaskakująco skuteczny w grze ofensywnej zapewniając przy tym kontrolę nad piłką. Zawdzięcza to wysokiej jakości tworzywom użytym do jego produkcji, takim jak aluminiowany węgiel na powierzchni, który dodaje dodatkowej mocy podczas ataku.

Waga: 345 - 360 g

Masa rakiety mierzona jest w gramach. Podobnie jak balans, ciężar wpływa na inercję rakiety, a tym samym na jej manewrowość, stabilność oraz zdolność do transferu energii na piłkę (moc). Im cięższa rakieta, tym więcej energii przekazuje piłce, ale tym trudniej może być nią manewrować. I odwrotnie, im lżejsza rakieta, tym łatwiej się nią manewruje, ale przekazuje mniej energii piłce.

Balans: Neutralny

Jest to punkt równowagi rakiety, mierzony w milimetrach od dołu rakiety (uchwytu).
Im wyższa jest ta wartość (balans na główkę), tym większą moc i stabilność ma rakieta. Robi jednocześnie wrażenie cięższej (nawet jeśli jej waga nie jest wysoka). Trudniej się nią również manewruje. I odwrotnie, im mniejsza jest ta wartość (balans na rączkę), tym łatwiej manewruje się rakietą, ale tym mniejsza jest jej moc i stabilność.

Powierzchnia główki:460 cm2

Jest to powierzchnia główki w cm². Wpływa ona na poczucie tolerancji i siły rakiety. Im większa główka, tym mocniejsza i bardziej tolerancyjna będzie rakieta, ale tym mniejsze daje uczucie kontroli. I odwrotnie, im mniejsza główka, tym kontrola nad rakietą jest większa, ale za to moc i tolerancja będą mniejsze.

Tworzywo na zewnątrz: Aluminiowany karbon 24K

Powierzchnia rakiety wykonana jest z aluminizowanego karbonu 24K dla maksymalnej mocy. Ten niezwykle reaktywny i skuteczny kauczuk zapewnia dynamiczną grę i niezrównane czucie piłki, oferując doskonałą harmonię pomiędzy mocą a komfortem odbicia.

Tworzywo wewnątrz: Eva Soft Energy

Zapewnia optymalny komfort i szybkość odbicia dzięki elastyczności i dobremu pochłanianiu drgań.

Wgrywanie