Media 0
Media 1
Media 2

Rakieta do squasha Perfly Wallbreaker 175

64,99 zł

Kolor:

Czarny / Biały

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Zaprojektowana dla początkujących graczy w squasha , którzy szukają solidnej i przyjemnej w grze rakiety.

Jest solidna, ma dość dużą powierzchnię i doskonale nadaje się na początek przygody ze squashem. Do tego ma atrakcyjną cenę.

Kod produktu: 8648335

Podobne produkty

Zalety produktu

  • Solidność

    Aluminium zapewnia wytrzymałość rakiety.

  • Moc

    Wysoka inercja tej rakiety przekłada się na większą siłę odbicia.

  • Tolerancja

    Średnia główka (467 cm²) zmniejsza skutki błędów centrowania i ułatwia odbicie.

Opis produktu

Technologia: ALUMINIUM 6061

Ta rakieta wykonana z aluminium 6061 jest doskonała dla początkujących graczy. Aluminium sprawia, że rakieta jest bardzo wytrzymała, praktycznie nie można jej złamać. Wytrzymuje zatem uderzenia o ścianę.

Technologia: OWIJKA Z PU

Elastomerowy, poliuretanowy materiał zapewnia lepszy kompromis między przyczepnością a wchłanianiem wilgoci, a tym samym lepszy chwyt.

Waga ramy = 165 g

Dzięki wadze 165 g (bez naciągu, grometu i owijki), rakieta zapewnia bardzo dużą moc uderzenia i pozwala odepchnąć przeciwnika wgłąb kortu.

Specyfikacja techniczna tej rakiety ułatwia początkującym graczom naukę gry w squasha.

Balans = 325 mm (bez naciągu)

Balans 325 mm (na rączkę) znacznie ułatwia manewrowanie rakietą.

Rozmiar główki = 467 cm²

Rozmiar główki 467cm² sprawia, że rakieta lepiej toleruje niewycentrowane odbicia.

Skład

Aluminium

Wzór naciągu = 14 x 19

Większa odległość między strunami naciągu zwiększa siłę odbicia i tolerancję rakiety na niewycentrowane odbicia początkujących graczy.

DOBRZE PRZYGOTUJ SWOJĄ PIŁKĘ DO SQUASHA ROZGRZEWAJĄC JĄ PRZED ROZPOCZĘCIEM GRY

Każdą piłkę do squasha trzeba „rozgrzać”, aby w pełni korzystać z jej właściwości.
Aby to zrobić, ustaw się blisko litery T i odbij piłkę kilka razy o ścianę. Po około dziesięciu uderzeniach poczujesz, że piłka się nagrzewa. Kiedy jest ciepła, możesz zacząć grać na całym korcie i cieszyć się grą.

PIŁKA DO SQUASHA A TEMPERATURA KORTU

Niska lub wysoka temperatura wpływa na cechy piłki, a zatem na jej odskok podczas gry. Gdy jest zimno, piłka rozgrzewa się wolniej. Odskok jest wtedy niższy, niezależnie od rodzaju piłki. Nie zdziw się, prawdopodobnie będziesz musiał grać niebieską lub czerwoną piłką w przypadku bardzo niskich temperatur. I przeciwnie, gdy jest bardzo ciepło, odskok jest wyższy. Możesz wtedy przeciwdziałać temu efektowi grając piłką o niskim odskoku, np. z jedną żółtą kropką lub z dwoma żółtymi kropkami.

JAK POZNAĆ, ŻE PIŁKA JEST ZUŻYTA?

Nowe piłki do squasha mają matowy, szorstki wygląd. W zależności od kortu, naciągu lub wykonywanych odbić, Twoja piłka będzie się szybciej lub wolniej niszczyć. Kiedy zauważysz wiele śladów, takich jak zadrapania czy lśniąca powierzchnia, nadszedł czas, aby zmienić swoją piłkę do squasha. Nadal możesz nią grać, ale piłka straci swój potencjał. Będzie ślizgała się po ziemi lub ścianach, a na koniec przestanie się odbijać.
Zareaguj odpowiednio wcześnie!

Skład

Racket Frame 100% Aluminium 6061 Racket String 100% Poliamid Formula 100% Poliuretan Grommet 100% Poliamid 6.6 (PA6.6) Grip 1 100% Poliuretan Ochronna część piankowa 100% Poliamid 6.6 (PA6.6) Racket end cap 100% Poliamid

Porady dotyczące przechowywania

Chronić przed dużymi zmianami temperatur. Unikać zbyt niskich temperatur (poniżej 5°C).

Testy

Produkt został poddany testom w naszych Tech Centers przez naszych partnerów technicznych. Rakieta WALLBREAKER 175 została stworzona z myślą o potrzebach początkujących graczy w squasha. Produkt był testowany przed zatwierdzeniem pod kątem porównania do najlepszych znajdujących się aktualnie na rynku produktów tej kategorii oraz w naszych laboratoriach.

Opinie

Wgrywanie