perfly

Rakieta do squasha Perfly Wallbreaker 165

109,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Otrzymaj +100 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Solidna i komfortowa rakieta dla początkujących graczy w squasha.

Dzięki swojej solidności i wygodnej, dużej główce, ta rakieta do squasha z zintegrowanym w jej sercu systemem antywibracyjnym jest idealna dla początkujących graczy.

Kod produktu:

8648340

 • Tłumienie drgań

  Przeciwdrganiowy system w sercu rakiety zmniejsza wibracje.

 • Solidność

  Aluminium zapewnia wytrzymałość rakiety.

 • Moc

  Wysoka inercja tej rakiety przekłada się na większą siłę odbicia.

 • Tolerancja

  Średnia głowica (467 cm²) zmniejsza skutki błędów centrowania i ułatwia odbicie.

TECHNOLOGIA: AntiVib Inside

Antywibracyjny system w sercu rakiety zmniejsza odczuwanie drgań. Miękki innowacyjny element w sercu rakiety wykonany z elastomeru pomaga zmniejszyć wibracje i zapewnia wygodę początkującym oraz okazjonalnym graczom.

TECHNOLOGIA: ALUMINIUM 6061

Ta rakieta, wykonana z aluminium 6061, jest doskonała dla początkujących graczy. Aluminium sprawia, że rakieta jest bardzo solidna, praktycznie nie można jej złamać. Wytrzymuje zatem uderzenia o ścianę.

Technologia: OWIJKA Z PU

Elastomerowy, poliuretanowy materiał zapewnia lepszy kompromis między przyczepnością a wchłanianiem wilgoci, a tym samym lepszy chwyt.

Waga ramy = 165 g

Dzięki wadze 165 g (bez naciągu, grometu i owijki*), rakieta zapewnia bardzo dużą moc uderzenia i pozwala odepchnąć przeciwnika wgłąb kortu.

Specyfikacja techniczna tej rakiety ułatwia początkującym graczom naukę gry w squasha.
* Waga fabrycznego naciągu, grometu i owijki to ok 35-40g

Balans = 325 mm (bez naciągu)

Balans 325 mm (na rączkę) znacznie ułatwia manewrowanie rakietą.

Rozmiar głowicy = 467 cm²

Rozmiar główki 467 cm² sprawia, że rakieta lepiej toleruje niewycentrowane odbicia.

Wzór naciągu = 14 x 19

Większa odległość między strunami naciągu zwiększa siłę odbicia i tolerancję rakiety na niewycentrowane odbicia początkujących graczy.

JAK DOBRZE WYBRAĆ PIŁKĘ DO SQUASHA

Do rozpoczęcia gry w squasha radzimy wybrać szybką i sprężystą piłkę.
Piłka SB190 z niebieską kropką jest idealna do nauki gry w squasha
(https://www.decathlon.pl/p/pilka-do-squasha-sb190-niebieska-kropka-x2/_/R-p-312154?mc=8649080)

Jeśli jesteś bardziej doświadczonym graczem lubiącym krótsze podania, możesz zdecydować się na piłkę SB560 z czerwoną kropką, która ma nieco niższy odskok i ułatwi Ci postępy.
(https://www.decathlon.pl/p/pilka-do-squasha-sb830-czerwona-kropka-x2/_/R-p-3482?mc=8649204)

DOBRZE PRZYGOTUJ SWOJĄ PIŁKĘ DO SQUASHA PODGRZEWAJĄC JĄ PRZED ROZPOCZĘCIEM GRY

Każdą piłkę do squasha trzeba „rozgrzać”, aby w pełni korzystać z jej właściwości.
Aby to zrobić, ustaw się blisko litery T i odbij piłkę kilka razy o ścianę. Po około dziesięciu uderzeniach poczujesz, że piłka się nagrzewa. Kiedy jest ciepła, możesz zacząć grać na całym korcie i dobrze wykorzystać potencjał piłki.

PIŁKA DO SQUASHA A TEMPERATURA NA KORCIE

Niska lub wysoka temperatura wpływa na cechy piłki, a zatem na jej odskok podczas gry. Gdy jest zimno, piłka rozgrzewa się wolniej. Odskok jest wtedy niższy, niezależnie od rodzaju piłki. Nie zdziw się, prawdopodobnie będziesz musiał grać niebieską lub czerwoną piłką w przypadku bardzo niskich temperatur. I przeciwnie, gdy jest bardzo ciepło, odskok jest wyższy. Możesz wtedy przeciwdziałać temu efektowi grając piłką o niskim odskoku, np. z jedną żółtą kropką lub z dwoma żółtymi kropkami.

JAK POZNAĆ, ŻE PIŁKA JEST ZUŻYTA?

Nowe piłki do squasha mają matowy, szorstki wygląd. W zależności od kortu, naciągu lub wykonywanych odbić, Twoja piłka niszczy się szybciej lub wolniej. Kiedy zauważysz wiele śladów, takich jak zadrapania czy lśniąca powierzchnia, nadszedł czas, aby zmienić piłkę do squasha. Nadal możesz nią grać, ale piłka straci swój potencjał. Będzie ślizgała się po ziemi lub ścianach, a na koniec przestanie się odbijać.
Zareaguj odpowiednio wcześnie!

Skład

Racket Frame 100% Aluminium Formula 100% Poliuretan Racket String 100% Poliamid Grommet 100% Poliamid 6.6 (PA6.6) Grip 1 100% Poliuretan Ochronna część piankowa 100% Poliamid 6.6 (PA6.6) Racket end cap 100% Poliamid

Porady dotyczące przechowywania

Chronić przed dużymi zmianami temperatur. Unikać zbyt niskich temperatur (poniżej 5°C).

Testy

Produkt został poddany testom w naszych Tech Centers przez naszych partnerów technicznych. Ta rakieta została stworzona z myślą o potrzebach początkujących graczy w squasha. Produkt był testowany przed zatwierdzeniem pod kątem porównania do najlepszych znajdujących się aktualnie na rynku produktów tej kategorii oraz w naszych laboratoriach.

Wgrywanie