perfly

Rakieta do squasha Perfly Wallbreaker 155

4,5 (2)

159,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Otrzymaj +150 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Dla początkujących graczy w squasha. Solidna rakieta o mocnym uderzeniu, która umożliwia szybkie postępy.

Wytrzymała rakieta, o mocnym uderzeniu, jest idealna dla początkujących graczy, którzy pragną szybciej dokonywać postępów. Jej aluminiowo-grafitowa struktura zapewnia moc uderzenia i wytrzymałość.

Kod produktu:

8648343

  • Moc

    Shaft z włókna węglowego (CarbonPowerShaft) zapewnia moc uderzenia.

  • Tolerancja

    Wydłużona główka (500 cm²) zwiększa tolerancję na niewycentrowane odbicia.

  • Solidność

    Rakieta posiada innowacyjny gromet, który zapewnia większą wytrzymałość rakiety.

Technologia: Aluminium 6061

Z uwagi na swoją aluminiowo-grafitową strukturę (aluminium 6061 na główce, a grafit w shafcie i uchwycie), ta rakieta jest niezwykle wytrzymała na uderzenia.

Aluminium 6061 ma dobre właściwości mechaniczne i doskonałą spawalność. Obróbka cieplna zastosowana po wygięciu rakiety dodatkowo utwardza strukturę rakiety czyniąc ją mniej podatną na odkształcenia.

Technologia: Carbon Power Shaft

Przekrój shaftu rakiety WALLBREAKER 155 został zwiększony, dzięki czemu rakieta zyskała większą moc w porównaniu do tradycyjnego shaftu.

Technologia: High Protection Bumper

Gromet został udoskonalony, aby zapewnić większą wytrzymałość podczas uderzenia (Koncept High Protection Bumper), dzięki czemu rakieta jest bardziej trwała.

Waga ramy = 155 g

Dzięki wadze 155 g (bez naciągu, grometu i owijki*), rakieta zapewnia bardzo dużą moc uderzenia i pozwala odepchnąć przeciwnika wgłąb kortu.

Specyfikacja techniczna tej rakiety ułatwia robienie postępów początkującym graczom bez konieczności szybkiej wymiany sprzętu.
* Waga fabrycznego naciągu, grometu i owijki to ok 35-40g

Balans = 350 mm (bez naciągu)

Jej balans 350 mm (bardziej na główkę) zapewnia dużą moc uderzenia.

Rozmiar główki = 500 cm²

Rozmiar główki 500 cm² sprawia, że rakieta lepiej toleruje niewycentrowane odbicia. Wydłużona główka, a więc dłuższe struny pionowe, zwiększa moc rakiety, co jest ważne dla początkujących graczy.

Wzór naciągu = 14 x 16

Większa odległość między strunami naciągu zwiększa siłę odbicia i tolerancję rakiety na niewycentrowane odbicia początkujących graczy.
Dzięki większym odległościom między strunami, naciąg jest bardziej elastyczny, a dzięki temu zapewnia mocniejsze uderzenie i większą tolerancję na błędy w centrowaniu.

Design

Ta rakieta w wyrazistym stylu została stworzona dla początkujących graczy potrzebujących dużej mocy odbicia.

DOBRZE PRZYGOTUJ SWOJĄ PIŁKĘ DO SQUASHA ROZGRZEWAJĄC JĄ PRZED ROZPOCZĘCIEM GRY

Każdą piłkę do squasha trzeba „rozgrzać”, aby w pełni korzystać z jej właściwości.
Aby to zrobić, ustaw się blisko litery T i odbij piłkę kilka razy o ścianę. Po około dziesięciu uderzeniach poczujesz, że piłka się nagrzewa. Kiedy jest ciepła, możesz zacząć grać na całym korcie i dobrze wykorzystać potencjał piłki.

PIŁKA DO SQUASHA A TEMPERATURA NA KORCIE

Niska lub wysoka temperatura wpływa na cechy piłki, a zatem na jej odskok podczas gry. Gdy jest zimno, piłka rozgrzewa się wolniej. Odskok jest wtedy niższy, niezależnie od rodzaju piłki. Nie zdziw się, prawdopodobnie będziesz musiał grać niebieską lub czerwoną piłką w przypadku bardzo niskich temperatur. I przeciwnie, gdy jest bardzo ciepło, odskok jest wyższy. Możesz wtedy przeciwdziałać temu efektowi grając piłką o niskim odskoku, np. z jedną żółtą kropką lub z dwoma żółtymi kropkami.

JAK POZNAĆ, ŻE PIŁKA JEST ZUŻYTA?

Nowe piłki do squasha mają matowy, szorstki wygląd. W zależności od kortu, naciągu lub wykonywanych odbić, Twoja piłka niszczy się szybciej lub wolniej. Kiedy zauważysz wiele śladów, takich jak zadrapania czy lśniąca powierzchnia, nadszedł czas, aby zmienić piłkę do squasha. Nadal możesz nią grać, ale piłka straci swój potencjał. Będzie ślizgała się po ziemi lub ścianach, a na koniec przestanie się odbijać.
Zareaguj odpowiednio wcześnie!

PORADY DOTYCZĄCE GRY W SQUASHA

Potrzebujesz porady lub informacji?
Wejdź na stronę porad Sports Squash: https://blog.decathlon.pl/sport/squash/

Skład

Racket Frame 60% Włókno szklane, 40% Aluminium Grommet 100% Poliamid 6 (PA6) Grip 1 100% Poliuretan Racket String 100% Poliamid Racket end cap 100% Poliamid

Porady dotyczące przechowywania

Chronić przed dużymi zmianami temperatur. Unikać zbyt niskich temperatur (poniżej 5°C).

Testy

Produkt został poddany testom w naszych Tech Centers przez naszych partnerów technicznych. Rakieta WALLBREAKER 155 została stworzona z myślą o potrzebach najbardziej wymagających graczy w squasha. Ten model był testowany przed zatwierdzeniem pod kątem porównania do najlepszych znajdujących się aktualnie na rynku produktów tej kategorii.

Zatwierdzony przez

Camille SERME, nr 5 na świecie (Klasyfikacja PSA - Listopad 2021)
Mélissa ALVES, nr 21 na świecie (Klasyfikacja PSA - Listopad 2021)
Fayrouz ABOELKHEIR (ur. w 2006 r.) nr 1 w klasyfikacji egipskiej juniorów i już TOP 80 PSA (Klasyfikacja PSA - Listopad 2021)
Robert Downer, nr 78 na świecie (Klasyfikacja PSA - Listopad 2021)

Wgrywanie