wilson

Rakieta do tenisa Wilson Ultra 100 V4 300 g

Kod produktu: 8795728

869,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Zaprojektowana dla zaawansowanych tenisistów i tenisistek potrzebujących mocy i stabilności.Rakieta jest sprzedawana bez naciągu.

  Rakieta tenisowa Wilson Ultra 100 V4.0 łączy w sobie moc i stabilność. Została ulepszona - posiada dodatkowo technologię FortyFive, aby zapewnić jeszcze większą stabilność przy uderzeniach.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Moc

   Technologie PWS, POWERPROFILE oraz Sweet Spot Channel generują moc.

  • Stabilność

   Opatentowana technologia FortyFive zapewnia dodatkową stabilność przy uderzeniach.

  • Nadawanie rotacji

   Naciąg o otwartym wzorze 16x19 gwarantuje dobre nadawanie rotacji

  Rakieta do tenisa Wilson Ultra 100 V4 300 g
  Rakieta do tenisa Wilson Ultra 100 V4 300 g
  Rakieta do tenisa Wilson Ultra 100 V4 300 g

  Waga (rakieta bez naciągu)

  300 g;
  Waga: Masa mierzona jest w gramach. Podobnie jak balans i długość, ciężar wpływa na inercję rakiety, a tym samym na jej manewrowość, stabilność i zdolność do transferu energii na piłkę (moc). Im cięższa rakieta, tym więcej energii przekazuje piłce, ale tym trudniej jest nią manewrować. I odwrotnie, im lżejsza rakieta, tym manewrowanie nią jest łatwiejsze, ale tym mniej energii przekazuje piłce.

  Balans (rakieta bez naciągu)

  32 cm;

  Balans: Jest to punkt równowagi rakiety, mierzony w centymetrach od dołu rakiety (uchwytu). Im większa jest ta wartość (balans na główkę), tym mocniejsze i stabilniejsze będzie uderzenie rakiety, ale tym trudniej się nią manewruje. I odwrotnie, im mniejsza jest ta wartość (balans na rączkę), tym manewrowanie jest rakietą łatwiejsze, ale uderzenie piłki będzie słabsze i mniej stabilne.

  Powierzchnia główki

  645 cm²;

  Rozmiar główki: Jest to powierzchnia główki w cm². Wpływa ona na poczucie tolerancji i siły rakiety. Im większa główka, tym mocniejsza i bardziej tolerancyjna będzie rakieta, ale tym mniejsze daje uczucie kontroli. I odwrotnie, im mniejsza główka, tym kontrola nad rakietą jest większa, ale za to moc i tolerancja będą mniejsze.

  Sztywność

  70 Ra;
  Ra: Określa sztywność rakiety, czyli stopień odkształcania się ramy pod wpływem uderzenia piłki. Im sztywniejsza rakieta (czyli im wyższy jest Ra), tym mniej odkształca się przy uderzeniu. Energia tracona przy uderzeniu rakietą jest w ten sposób minimalizowana i oddawana piłce poprzez naciąg. Dlatego zwykło się mówić, że im sztywniejsza jest rakieta, tym większą ma moc.

  Inercja (rakieta bez naciągu)

  SW = 285;
  Inercja (po angielsku Swingweight): Wpływa przede wszystkim na łatwość manewrowania rakietą oraz na jej zdolność do przekazywania energii piłce (moc). Im wyższa jest inercja rakiety, tym trudniej się nią manewruje, ale rakieta generuje większą moc uderzenia. I odwrotnie, im niższa jest inercja rakiety, tym łatwiej się nią manewruje, ale generuje mniejszą moc odbicia. W dużej mierze wynika to z wagi, wyważenia i długości rakiety.

  Wzór naciągu

  16 x 19;

  Wzór naciągu: jest to ilość strun pionowych x ilość strun poziomych. Im więcej strun naciągu, tym bardziej naciąg jest „zamknięty”, a im mniej strun, tym bardziej naciąg jest „otwarty”. Im bardziej wzór naciągu jest zamknięty, tym większe daje poczucie kontroli, ale generuje mniejszą moc i trudniej jest nadawać rotacje. I odwrotnie, im bardziej wzór naciągu jest otwarty, tym większe daje poczucie mocy i ułatwia nadawanie rotacji, ale zapewnia mniejszą kontrolę.

  Długość

  68,5 cm;

  Długość: Jest to długość rakiety mierzona w centymetrach od dołu trzonka do górnej krawędzi główki. Im większa rakieta, tym większe daje poczucie siły, ale trudniej się nią manewruje. I odwrotnie, im krótsza rakieta, tym łatwiej się nią manewruje, ale zapewnia mniejsze poczucie mocy.

  Przekrój

  Przekrój (w mm): 23/26/23

  FORTYFIVE

  Opatentowana technologia FortyFive, związana z nowym Carbon Mapping, umożliwia uzyskanie niespotykanego dotąd połączenia elastyczności i stabilności.

  POWERPROFILE

  Geometria PowerProfile to trzy geometryczne ulepszenia zaprojektowane w celu zwiększenia stabilności i jeszcze łatwiejszego wykorzystania mocy wytwarzanej przez strunę - to kluczowa technologia w nowej gamie Ultra.

  ZINTEGROWANY PWS

  Zintegrowany PWS posiada objętość aktualnego PWS (Perimeter Weighting System), ale rozkłada ją na większy obszar płaszczyzny naciągu, maksymalizując moc naciągu przy zachowaniu stabilności.

  SWEET SPOT CHANNEL

  Sweet Spot Channel posiada wgłębienie po wewnętrznej stronie ramy, aby przedłużyć poprzeczny naciąg o 3,5 mm dla większej mocy i reaktywności.

  ODWRÓCONY POWER RIB

  Geometria odwróconego rdzenia Power Rib zwiększa stabilność podczas uderzenia, aby zapewnić jeszcze większą moc i zmniejszyć skutki wyginania się ramy.

  Porady dotyczące przechowywania

  Unikać dużych zmian temperatur.

  Zatwierdzony przez

  Kei Nishikori, Borna Coric, Feliciano Lopez, Victoria Azarenka