van rysel

Rama rowerowa Van Rysel EDR OFFROAD 2 second life

Kod produktu: 8826448

0,0 (1)

2999,00 zł

299,90 zł x 10 rat

Oblicz ratę

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Ta rama RCX jest nowa i funkcjonalna, ale ma wadę lakierniczą (szczegółowy opis poniżej). Wybierając tę ramę zapobiegasz jej utylizacji.

  Ta rama przeznaczona jest do jazdy przełajowej (cyclocross), dla użytkowników poszukujących konkurencyjnego roweru o sportowym, zabawnym charakterze. Zestaw zawiera ramę, widelec, osie, stery i zacisk siodła.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Lekkość

   Rama i widelec w 100% karbonowe.

  • Wszechstronność

   Przeznaczona do cyclocrossu, ale możliwe zamontowanie opon 38 mm.

  Dlaczego ta rama jest drugiej jakości?

  Gdy rozpoczęliśmy sprzedaż tego roweru, między 20% a 30% Klientów sygnalizowało nam pojawianie się pęcherzyków powietrza pod lakierem ramy.
  Zidentyfikowaliśmy źródło problemu i od tamtej pory został on rozwiązany. Niemniej, na dzień dzisiejszy nadal posiadamy zapas ram pochodzących z pierwszych partii produkcyjnych, w których może pojawić się ta wada.
  Zamiast utylizować te ramy z powodu wady estetycznej, podjęliśmy decyzję o sprzedaniu ich po niższej cenie. Jesteśmy przekonani, że mogą one uszczęśliwić niejednego pasjonata.

  Z jakimi grupami kompatybilna jest ta rama?

  Ta rama kompatybilna jest wyłącznie z napędami z jednorzędowym mechanizmem korbowym. Można na niej zamontować zarówno grupę mechaniczną, jak i elektryczną.
  Hak przerzutki jest oczywiście sprzedawany razem z ramą.

  Jak złożyć rower?

  Możesz zwrócić się do serwisów Decathlon, niektóre z nich oferują tego typu usługę. Również w internecie znajdziesz sporą ilość filmów, które pomogą złożyć rower.
  Pamiętaj, aby przestrzegać zalecanych momentów siły dokręcenia, oraz o nasmarowaniu wymagających tego elementów.

  Gwarancja tej ramy

  Te ramy są nowe i funkcjonalne, co oznacza, że utrzymujemy wobec nich naszą politykę udzielenia 5-letniej gwarancji obejmującej wszelkie anormalne usterki.
  Natomiast w tych ramach lakier nie jest objęty gwarancją.