tamahoo

Rękawice z 1 palcem do windsurfingu Tamahoo otwarte na dłoni neoprenowe V2

Kod produktu: 8755502

0,0 (11)

99,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Nasi projektanci opracowali rękawiczki z jednym palcem i otwartym wnętrzem dłoni, które utrzymają ciepło i zapobiegają cierpnięciu dłoni z zimna, podczas żeglowania w zimne dni.

  Chcesz swobodnie uprawiać windsurfing w zimie? Skorzystaj z ciepła jakie daje neopren oraz pewności chwytu gołą dłonią w tych rękawicach z 1 palcem i otwartych na dłoni, przeznaczonych na zimne dni.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Ciepło

   Rękawice z 1 palcem z neoprenu gr. 2,5 mm.

  • Produkt wiatroszczelny

   Glide skin na wierzchu dłoni chroni przed wychłodzeniem przez wiatr.

  • Łatwość zakładania / zdejmowania

   Możliwość zakładania i zdejmowania podczas żeglugi bez zatrzymywania się.

  Ciepło

  Aby rękawice naprawdę dobrze służyły w zimne dni, wykorzystaliśmy neopren gr. 2,5 mm, aby zapewnić ciepło wystarczające na wody o temperaturze do 7°C.

  Ochrona przed wiatrem

  Na wierzchu rękawicy umieściliśmy neopren typu "glide skin", czyli spieczoną warstwę zewnętrzną neoprenu, kiedy wyjmowany jest on z pieca. To gładkie wykończenie daje pewną nieprzepuszczalność powietrza, co spowalnia wychłodzenie neoprenu wystawionego na działanie wiatru, a tym samym spowalnia utratę ciepła.

  Skład

  Wierzch dłoni 95% Guma, 5% Poliamid Część dolna - materiał główny 90% Guma, 10% Poliamid Część górna - materiał główny 90% Guma, 9.5% Poliamid, 0.5% Elastan Rąbek 82% Poliamid, 18% Elastan

  Testy

  Te rękawice z 1 palcem były testowane przez naszą społeczność windsurferów w temperaturach odczuwalnych schodzących do 5°C, czyli realnych temperaturach w miejscach osłoniętych od wiatru na poziomie 7°C oraz przy wietrze 20 do 25 węzłów (realna temperatura w miejscach osłoniętych od wiatru traci z reguły 1° na każde 10 węzłów wiatru).

  Porady dotyczące konserwacji

  Tylko pranie ręczne

  Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

  Nie suszyć w suszarce bębnowej

  Nie prasować

  Nie czyścić chemicznie