tamahoo

RĘKAWICE Z 1 PALCEM OTWARTE NA DŁONI NEOPRENOWE DO WINDSURFINGU

49,99 zł 79,99 zł - 30,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 79,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Czarny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasi projektanci opracowali rękawiczki z jednym palcem i otwartym wnętrzem dłoni, które utrzymają ciepło i zapobiegają cierpnięciu dłoni z zimna, podczas żeglowania w zimne dni.

Chcesz swobodnie uprawiać windsurfing w zimie? Skorzystaj z ciepła jakie daje neopren oraz pewności chwytu gołą dłonią w tych rękawicach z 1 palcem i otwartych na dłoni, przeznaczonych na zimne dni.

Kod produktu:

8575360

  • Ciepło

    Rękawice z 1 palcem z neoprenu gr. 2,5 mm.

  • Produkt wiatroszczelny

    Glide skin na wierzchu dłoni chroni przed wychłodzeniem przez wiatr.

  • Łatwość zakładania / zdejmowania

    Możliwość zakładania i zdejmowania podczas żeglugi bez zatrzymywania się.

Ciepło

Aby rękawice naprawdę dobrze służyły w zimne dni, wykorzystaliśmy neopren gr. 2,5 mm, aby zapewnić ciepło wystarczające na wody o temperaturze do 7°C.

Ochrona przed wiatrem

Na wierzchu rękawicy umieściliśmy neopren typu "glide skin", czyli spieczoną warstwę zewnętrzną neoprenu, kiedy wyjmowany jest on z pieca. To gładkie wykończenie daje pewną nieprzepuszczalność powietrza, co spowalnia wychłodzenie neoprenu wystawionego na działanie wiatru, a tym samym spowalnia utratę ciepła.

Skład

Wierzch dłoni 95% Rubber - Chloropren (CR), 5% Poliamid Część dolna - materiał główny 90% Rubber - Chloropren (CR), 10% Poliamid Część górna - materiał główny 90% Rubber - Chloropren (CR), 9.5% Poliamid, 0.5% Elastan Listwa dolna 82% Poliamid, 18% Elastan

Testy

Te rękawice z 1 palcem były testowane przez naszą społeczność windsurferów w temperaturach odczuwalnych schodzących do 5°C, czyli realnych temperaturach w miejscach osłoniętych od wiatru na poziomie 7°C oraz przy wietrze 20 do 25 węzłów (realna temperatura w miejscach osłoniętych od wiatru traci z reguły 1° na każde 10 węzłów wiatru).

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie