elops

Rower miejski Elops Speed 920

4,6 (7)

2999,00 zł

299,90 zł x 10 rat

Oblicz ratę

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Rower Elops Speed 920 jest stworzony do szybkiej jazdy. Jego sportowy styl i radosny duch dają miejskim rowerzystom wielką frajdę z jazdy.

Nasz cel? Zaoferować równie szybki co łatwy rower o sportowym zacięciu, na wszystkie trasy w mieście, bezpieczny za sprawą wysokiej jakości wyposażenia.

Kod produktu:

8560610

 • Wydajność energetyczna

  Szybki, lekki, z 8 biegami zintegrowanymi w piaście Alfine i ważący 12 kg.

 • Siła hamowania

  Bardziej dynamiczny i precyzyjny dzięki hydraulicznym hamulcom.

 • Wydajność wizualna

  Przednia lampka 20 lx, mocna, ładowana przez USB, świecąca do 8 h.

 • Widoczność

  Tylna lampka automatyczna, ładowana przez USB, działa przez 10 h.

 • Stabilność

  Wzmocnione opony 32 mm, doskonała równowaga między prędkością a komfortem.

Rower miejski Elops Speed 920
Rower miejski Elops Speed 920
Rower miejski Elops Speed 920
Rower miejski Elops Speed 920
Rower miejski Elops Speed 920

Miasto - szybko, szybko!

Już od pierwszych obrotów kół Speed 920 potwierdza swój sportowy charakter. Jego lekka i sztywna rama okazuje się niezwykle reaktywna, rower przyspiesza naturalnie, a prędkość zapewnia mnóstwo emocji. Na szosie dwukomorowe koła doskonale dostosowują się do wymogów asfaltu. Z napędem zintegrowanym w piaście Shimano Alfine 8, biegi zmieniasz stojąc lub rozpędzając rower!

Codzienna frajda z jazdy

Na co dzień rower Speed 920 urozmaica miejskie przejazdy sportowymi osiągami. Napęd Alfine, jednocześnie precyzyjny i solidny gwarantuje przyjemną jazdę i nie wymaga częstego serwisowania. Sport, komfort i bezpieczeństwo w jednym rowerze. Osłona łańcucha chroni spodnie przed zaplamieniem, błotniki - przed niepogodą, system oświetlenia zapewnia widoczność, nawet gdy zapada ciemność, hamulce i opony chronią przed wszelkiego rodzaju nieprzyjemnościami.

Ujarzmij miasto, za dnia i nocą

Dzięki ładowanym lampkom z przodu i z tyłu korzystanie z roweru SPEED 920 jest bezpieczne za dnia i w nocy. W trybie automatycznym oświetlenie zapala się kiedy rower rusza i gaśnie po 10 sekundach jego bezruchu. Ale to nie wszystko: w dzień przednia lampka pozostaje w trybie eco, aby być widocznym za dnia, a kiedy natężenie światła otoczenia spada, lampka automatycznie przechodzi w mocniejszy tryb power, aby oświetlić drogę przed Tobą. System ochrony przed kradzieżą zniechęci złodziei.

Zwinność to ekscytująca zabawa

Kiedy wsiadasz na Speed 920, zwinność staje się drugą naturą. Pomiędzy samochodami i w wąskich przesmykach miasta, geometria roweru szybko odkrywa swoje zalety: skrócone górne i dolne rury tylnych widełek oferują dynamikę wciągającą Cię w ekscytującą grę, w której zmiany kierunku są okazją, aby zabłysnąć. Opony szerokości 32 mm kochają prędkość i uwielbiają, gdy narzuca się im delikatne skręty. Masz ochotę na zabawę?

Jak wybrać rozmiar roweru?

Rozmiar roweru jest kluczowym czynnikiem. Sprawdź przewodnik po rozmiarach u góry strony, aby wybrać odpowiedni.

Rama z aluminium dostępna jest w 3 rozmiarach:
rozmiar M (od 160 cm do 170 cm),
rozmiar L (od 170 cm do 185 cm),
rozmiar XL (od 185 cm do 200 cm).

Dobrze wiedzieć:
rower został pomyślany jako zwinny i reaktywny. Jeśli jesteś pomiędzy dwoma rozmiarami, wybierz ten mniejszy, aby zyskać większą reaktywność, lub większy, dla większego komfortu.

Akcesoria

Roweru Speed 920 nie zadowala tylko prędkość. Posiada on akcesoria, dzięki którym błyszczy w towarzystwie.
Sprzedawany jest z wbudowanymi reflektorami i lampkami (przednia + tylna + kabel micro USB). Siodło Road 900, jednocześnie komfortowe i zaprojektowane dla sportowej pozycji. Błotniki z podwójnymi uchwytami kątowymi, osłona mechanizmu korbowego.

Kompatybilny z zapięciem segmentowym przypinanym w 2 punktach do ramy, bagażnikami tylnym i przednim, uniwersalną stopką i dziecięcym fotelikiem.

Specyfikacja

RAMA z aluminium 6061 T6;WIDELEC z aluminium ze sterami 1"1/8 Aheadset (waga 900 g);HAMULCE tarczowe hydrauliczne TEKTRO TKD 20;NAPĘD zintegrowany w piaście Shimano Alfine 8-biegowy;MECHANIZM KORBOWY z aluminium 44T z korbami długości 170 mm;KASETA 19T;KOŁA dwukomorowe z aluminium ETRTO 622 x 17C;OPONY 700 x 32 mm 60 TPI skinwall wzmocnione przed przebiciem i z pasami odblaskowymi.KIEROWNICA z aluminium 560 mm;
MOSTEK z aluminium 80 mm;
STERY pół-zinegrowane.

Konserwacja piasty Alfine 8

ŹRÓDŁO SHIMANO: Aby utrzymać produkt w dobrym stanie, olej należy wymienić po przejechaniu pierwszego 1000 kilometrów, a następnie raz do roku (lub co 2000 km jeśli często korzystasz z roweru).

Skład

Rama 100% Aluminium

Zatwierdzony przez

Camelia, Martin, Laurent, Marta, Herman, Charly, Romain i wielu innych użytkowników miasta!

Wgrywanie