domyos

Skakanka

4,0 (4)

34,99 zł 44,99 zł - 10,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 44,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Bordowy / Czerwony koral
Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na zniżki 

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Ta skakanka została opracowana przez nasz zespół projektantów do treningu crossowego(do skakania na gładkiej nawierzchni).

Ta skakanka doskonale nadaje się do nauki / doskonalenia podwójnych skoków w treningu crossowym. Pozwoli Ci bez wysiłku zwiększyć prędkość podczas treningów.

Kod produktu:

8641818

  • Jakość jazdy

    Szybko obracające się łożysko kulkowe.

  • Ergonomiczny chwyt

    Długie rękojeści pozwalają łatwo przyspieszyć ruch rotacyjny.

  • Regulowany

    Prosta regulacja długości sznura.

Skakanka
Skakanka
Skakanka
Skakanka

OPIS SKAKANKI

Ta skakanka doskonale nadaje się do nauki / doskonalenia podwójnych skoków w treningu crossowym. Jej duża szybkość obrotu pozwoli Ci szybko zwiększyć rytm podczas treningów.
Ta skakanka została opracowana do wykonywania wielu krótkich - średnich serii (od 20 do 100 podwójnych skoków) podczas treningu składającego się ze zróżnicowanych ćwiczeń.
Średnica sznura: 2,5 mm
Długość sznura: 3,35 m
Waga sznura: 50 g.

JAK DOPASOWAĆ DŁUGOŚĆ SKAKANKI?

Na koniec, po dopasowaniu długości sznura do wzrostu użytkownika, warto dokręcić 2 śruby za pomocą odpowiedniego narzędzia.
Najlepiej, aby rękojeści znajdowały się (gdy nie skaczesz) na wysokości pach (stoisz prosto, a sznur jest pod Twoimi stopami). (Zob. film wyjaśniający w opisie produktu).

ZUŻYCIE SZNURA W SKAKANCE

Ta skakanka do ćwiczenia prędkości posiada bardzo cienki sznur ze stali.Jest przez to lżejsza, dzięki czemu możesz łatwo zwiększyć prędkość ćwiczenia. Jeśli będziesz używać skakanki na chropowatej lub szorstkiej nawierzchni, sznur szybciej się zużyje. Należy zatem używać skakanki na gładkiej nawierzchni, aby jej sznur dłużej zachował swój pierwotny wygląd i właściwości.

JAK UŻYWAĆ SKAKANKI NA ŚWIEŻYM POWIETRZU?

Jeśli chcesz używać skakanki na świeżym powietrzu, należy używać przezroczystą osłonkę (w zestawie) do ochrony sznura. Wystarczy ją ręcznie nałożyć na środkową części sznura, w miejscu jego kontaktu z podłożem. (Zob. film wyjaśniający w opisie produktu). Ta czynność znacząco ograniczy zużycie się sznura. Uwaga: używanie osłonki lekko zwiększa wagę skakanki.

JAK UŻYWAĆ SKAKANKI WEWNĄTRZ BUDYNKU?

Jeśli chcesz ćwiczyć ze skakanką wewnątrz budynku, gdzie podłoże nie będzie przyspieszać zużycia się sznura, zdejmij przezroczystą osłonkę i korzystaj z łatwiejszej rotacji skakanki dzięki jej niższej wadze.

Skład

Uchwyt 100% Polipropylen (PP) Lina 50% Stal, 50% Poliuretan termoplastyczny (TPU) Zatyczka 100% Poliuretan termoplastyczny (TPU)

Porady dotyczące przechowywania

Podczas składania, luźno zwiń sznur.

Ograniczenia

Nie używać na szorstkim lub mocno chropowatym podłożu.

Porady dotyczące konserwacji

Czyścić wilgotną ściereczką.

Wgrywanie