kalenji

Slipki sportowe męskie

Kod produktu: 8759998

0,0 (601)

Nowa niższa cena 24,99 zł Było 29,99 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 29,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Biegaj, skacz, maszeruj... Ruszaj się, ile chcesz i jak chcesz dzięki elastycznemu materiałowi naszych slipek sportowych.

  Slipki do biegania przyjemne w noszeniu. Dzięki oddychającemu materiałowi pomogą Ci zachować suchą skórę podczas treningu i po jego zakończeniu.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Rozciągliwość

   16% elastanu w składzie materiału: prawdziwe uczucie komfortu.

  • Odprowadzanie potu

   Materiał odprowadzający wilgoć pozwala zachować suchą skórę.

  Elastyczne slipki sportowe

  Strój, który podąża za każdym Twoim ruchem, to warunek sine qua non komfortu podczas aktywności sportowej. Jesteśmy tego świadomi, więc dodaliśmy elastan do składu materiałowego tych slipek sportowych. Dzięki temu są one bardziej rozciągliwe i podążają za każdym Twoim ruchem. Bardzo przyjemnie nosi się je również na co dzień.

  Slipki odprowadzające wilgoć

  Sport i pocenie się idą ze sobą w parze. O ile jednak kochamy sport, chcielibyśmy, aby pot pozostał w szatni. Aby pomóc Ci radzić sobie z tym zjawiskiem, stworzyliśmy slipki odprowadzające wilgoć. Ich sekret? Syntetyczny, oddychający materiał, który przepuszcza pot na zewnątrz i szybko schnie.

  Dostępne rozmiary

  Te slipki dostępne są w rozmiarach od S do 3 XL.

  Jak prać oddychające slipki sportowe?

  Te przeznaczone dla osób intensywnie uprawiających sport slipki nadają się do częstego prania. Radzimy prać je w temperaturze nieprzekraczającej 30°C, w siatce do prania (sprzedawanej osobno pod kodem 8505236).
  Używać środków piorących w płynie, nie w proszku. Nie stosować zmiękczaczy. Mogą one wpływać niekorzystnie na oddychalność materiałów.
  Nie suszyć w suszarce.

  Skład

  Materiał główny 84% Poliester, 16% Elastan Taśma elastyczna 48.5% Poliamid, 33.8% Poliester, 17.7% Guma lateksowa

  Testy

  Testy przeprowadzane regularnie przez niezależne laboratorium pozwalają potwierdzić zgodność produktu z naszymi wymogami w zakresie jakości.
  Ten produkt został poddany testom prania i suszenia sprawdzającym trwałość koloru i fasonu. Te slipki sportowe przeszły również test odprowadzania wilgoci. Celem było sprawdzenie, czy materiał wchłania i odprowadza wilgoć na zewnątrz.

  Zatwierdzony przez

  Slipki te zostały przetestowane zarówno w laboratorium, jak i w terenie przez sportowców o wszystkich poziomach zaawansowania. Wszyscy testerzy docenili komfort podczas biegania.

  Porady dotyczące konserwacji

  Prać w temperaturze maks. 30°C

  Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

  Nie suszyć w suszarce bębnowej

  Nie prasować

  Nie czyścić chemicznie