kalenji

Smartband Oncoach 900 Hr

Kod produktu: 8485274

0,0 (346)

179,99 zł 219,99 zł - 40,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 219,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Otrzymaj +150 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Opracowaliśmy tę opaskę do pomiaru tętna na nadgarstku oraz dystansu pokonywanego na co dzień i podczas biegania.

  Biegasz, ponieważ zależy Ci na dobrym samopoczuciu i/lub lepszej sylwetce? Mierz tętno na nadgarstku, aby nie złapać zadyszki i zoptymalizować spalanie kalorii.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Pomiar parametrów

   Tętno, kroki, dystans (chodzenie, bieganie), kalorie.

  • Coaching

   Strefy tętna (strefa rozgrzewki, spalania tłuszczu, aerobowa, anaerobowa).

  • Łączność

   Bezprzewodowa synchronizacja z aplikacją DECATHLON CONNECT (iOS i Android).

  • Widoczność

   Ekran pozwala odczytać informacje podczas aktywności i w słońcu.

  • Czas działania na baterii

   4 pełne dni monitorowania aktywności i snu.

  • Wodoszczelność

   5 ATM, może być używany podczas pływania.

  Łatwy pomiar treningu biegowego!

  Przesuń palcem po ekranie dotykowym ONcoach 900 HR podczas biegu, by wybrać podawane informacje:
  - Stoper
  - Pokonany dystans (w kilometrach lub milach)
  - Prędkość chwilowa (w km/h, mi/h, min/km lub min/mi)
  - Średnia prędkość (w km/h, mi/h, min/km lub min/mi)
  - Liczba kroków
  - Spalone kalorie
  - Tętno (w uderzeniach na minutę [BPM])
  - Strefy tętna (strefa rozgrzewki, spalania tłuszczu, aerobowa, anaerobowa)

  BIEGAJ Z PULSOMETREM, ABY ZNALEŹĆ SWÓJ RYTM ODDECHU

  Miewasz zadyszkę pod koniec treningu? ONCOACH 900 HR Decathlon pozwoli Ci na bieżąco dostosować tempo, aby uniknąć przeciążenia. Opaska mierzy tętno i określa intensywność wysiłku. W strefie spalania tłuszczu będziesz w stanie rozmawiać podczas biegu. W strefie aerobowej intensywność wysiłku wzrośnie, ale nie będziesz zdyszany. W strefie anaerobowej szybko złapiesz zadyszkę.

  BIEGAJ Z PULSOMETREM, ABY SPALAĆ TŁUSZCZ

  Biegasz, aby zadbać o linię? Strefa "komfortu" jest szczególnie interesująca, ponieważ pozwala spalić więcej tłuszczu i ograniczyć zadyszkę. W tej strefie ciało nie znajduje się w stanie stresu. Ma czas na spalanie tłuszczów i przekształcanie ich w energię potrzebną mięśniom.

  POMIAR CODZIENNEJ AKTYWNOŚCI

  Każdego dnia ONcoach 900 HR mierzy:
  - Liczbę kroków
  - Dystans (w kilometrach lub milach)
  - Kalorie
  - Czas aktywności
  W każdej chwili możesz sprawdzić te informacje bezpośrednio na ekranie dotykowym. Jeśli poszukujesz bardziej szczegółowych informacji, otwórz aplikację DECATHLON CONNECT.
  Tętno pozwala Ci określić wpływ codziennej aktywności na spalanie kalorii.

  A jeśli chcesz czegoś więcej?

  W głównym oknie (zegarek) wyświetla się wskaźnik codziennej aktywności. Wypełnia się on w ciągu dnia w zależności od poziomu Twojej aktywności. Domyślny cel opiera się na zaleceniach Światowej Organizacji Zdrowia (30 minut aktywności dziennie, minimum 10 min każda faza). Możesz też samemu ustalić swój cel w oparciu o liczbę kroków, kalorie lub dystans.

  Każda Twoja aktywność jest podliczana!

  W ciągu dnia opaska ONcoach 900 HR automatycznie wykrywa Twój ruch, gdy chodzisz lub biegasz. W aplikacji DECATHLON CONNECT, na wykresie dnia, wyświetla się każdy moment Twojej aktywności (marszu, biegu, jazdy na rowerze).

  Zrozum swój sen, aby lepiej przeżyć swój dzień!

  ONcoach 900 HR mierzy czas poszczególnych faz snu: sen płytki, głęboki i czuwanie. ONcoach 900 HR rozróżnia te 3 fazy dzięki analizie ilości ruchu. Pomiar snu włącza się automatycznie - nie musisz niczego robić. Będziesz mógł sprawdzić, czy zmiany wprowadzane w stylu życia korzystnie wpływają na jakość Twojego snu (aktywność sportowa, sposób odżywiania, itp.).

  Ekran zawsze czytelny!

  Ekran jest aktywny przez cały czas i pozostaje czytelny na słońcu. Możesz sprawdzić godzinę lub informacje związane ze swoją aktywnością: wystarczy, że spojrzysz na ekran, nie musisz naciskać na żaden przycisk. Nocą ekran podświetla się przy każdym wykonanym przez Ciebie ruchu.

  Uproszczona obsługa!

  ONcoach 900 HR posiada dotykowy ekran, dzięki czemu korzystanie z niego i poruszanie się między poszczególnymi widokami jest proste.

  To także zegarek skomunikowany!

  - Wyświetlanie godziny i daty: Wybierz jeden z 3 trybów wyświetlania (miejski, sportowy i analogowy).
  - Budzik
  - Wyświetlanie powiadomień z telefonu (tylko iPhone).

  Śledź swoje postępy w aplikacji DECATHLON CONNECT.

  Aby obserwować swoje postępy dzień po dniu, przejdź do bezpłatnej aplikacji DECATHLON CONNECT i odkryj szczegółowe dane dotyczące swoich treningów, codziennej aktywności i snu:
  - Lista wszystkich treningów
  - Wykres prędkości i wykres tętna
  - Wykres dziennej aktywności z liczbą kroków wykonanych w godzinę
  - Szczegółowe informacje o każdej nocy z fazami płytkiego i głębokiego snu.
  - Podliczanie pokonanego dystansu i spalonych kalorii w tygodniu i miesiącu.

  Automatyczna, bezprzewodowa synchronizacja!

  ONcoach 900 HR posiada technologię Bluetooth, która pozwala automatycznie synchronizować dane na telefonie, gdy otwierasz aplikację DECATHLON CONNECT (dostępną w Android 5 i nowszych oraz iOS 10 i nowszych).

  Jak obliczany jest pokonany dystans?

  Opaska ONcoach 900 HR wykrywa każdy Twój krok dzięki akcelerometrowi 3D. Pokonany dystans obliczany jest na podstawie Twojego wzrostu, rytmu biegu i ruchu nadgarstka. Jeśli zauważysz rozbieżność na dystansie, który znasz, możesz wprowadzić dystans rzeczywisty. Podczas kolejnych treningów zegarek uwzględni te dane, dzięki czemu uzyskasz bardziej precyzyjny pomiar.

  Pomiar tętna na nadgarstku: Jak to działa?

  Gdy uprawiasz sport, Twoje serce bije szybciej. Zwiększa się przepływ krwi w naczyniach krwionośnych. Zielone światło pod opaską pozwala urządzeniu ONcoach odczytywać przepływ krwi pod skórą, a co za tym idzie - tętno. Technologia ta jest całkowicie zintegrowana z opaską: nie potrzebujesz już pasa napiersiowego!

  Pomiar tętna na nadgarstku: TECHNOLOGIA PHILIPS

  Pomiar tętna na nadgarstku to duży postęp w kierunku uproszczenia i zwiększenia komfortu użytkowania zegarków z pulsometrem. Od ponad 2 lat pracownicy naszego Centrum Badań i Rozwoju testują różne rozwiązania pozwalające mierzyć tętno na nadgarstku.
  Chcąc zaoferować jeden z najbardziej niezawodnych czujników na rynku, wybraliśmy najnowszą technologię optyczną Philipsa.

  JAK OBLICZA SIĘ STREFY TĘTNA?

  Strefy treningu (strefa rozgrzewki, strefa spalania tłuszczu, strefa aerobowa, strefa anaerobowa, strefa maksymalnego wysiłku) są obliczane automatycznie w zależności od tętna maksymalnego, które jest określane przez urządzenie w oparciu o wiek i płeć:
  Rozgrzewka: 50 do 60% tętna maksymalnego;
  Spalanie tłuszczu: 60 do 70% tętna maksymalnego;
  Trening aerobowy: 70 do 80% tętna maksymalnego;
  Trening anaerobowy: 80 do 90% tętna maksymalnego;
  Maksymalny wysiłek: 90 do 100% tętna maksymalnego.

  Jak nosić urządzenie ONcoach 900 HR?

  Aby umożliwić optymalny pomiar tętna, opaskę ONcoach 900 HR należy nosić na nadgarstku, za przegubem.
  Czujnik musi dotykać skóry, dlatego opaska powinna lekko ściskać rękę, nie powodując dyskomfortu. Jeśli zegarek jest zapięty zbyt luźno, optyczny pomiar tętna będzie mniej dokładny.

  Czy optyczny czujnik tętna w ONcoach 900 HR jest odpowiedni dla każdego sportu?

  Technologia czujnika tętna w ONcoach 900 HR jest optymalna dla sportów, w których mamy do czynienia z powtarzalnymi ruchami (takich jak bieganie, chodzenie czy jazda na rowerze).
  W przypadku sportów, w których ruchy nie mają powtarzalnego charakteru (takich jak fitness, trening siłowy, sporty rakietowe czy gry zespołowe), możesz zauważyć błędy w pomiarze.

  Czy optyczny czujnik tętna ONcoach 900 HR działa na każdej skórze?

  Technologia czujnika tętna w ONcoach 900 HR jest odpowiednia dla każdego koloru skóry i każdego rodzaju owłosienia. W przypadku skóry ciemnej lub wytatuowanej ilość ponownie emitowanego przez skórę światła jest mniejsza. Czujnik dostosowuje się, wysyłając więcej światła lub dopasowując wrażliwość czujnika światła. W razie problemów dotyczących funkcjonowania produktu skontaktuj się mailowo z naszym zespołem: [email protected]

  Czy Twój telefon jest kompatybilny?

  W trosce o satysfakcję jak największej liczby użytkowników utworzyliśmy zespół, którego zadaniem jest zapewnienie kompatybilności aplikacji z jak największą liczbą telefonów. Jak się domyślasz, pracy im nie brakuje:-) Opracowaliśmy to narzędzie, aby pomóc Ci sprawdzić, czy Twój telefon jest kompatybilny: https://decathlon.ttpx.fr/?lang=fr

  Czas pracy / ładowanie

  ONcoach 900 HR działa przez ok. 4 dni. Ładuje się go przez kabel USB (w zestawie).

  Gwarancja i serwis posprzedażowy

  Produkty DECATHLON posiadają 2-letnią gwarancję. W razie pytań wejdź na stronę pomocy technicznej: support.geonaute.com . Znajdziesz tam porady dotyczące użytkowania produktu: instrukcję obsługi, pytania najczęściej zadawane przez naszych użytkowników, filmiki z objaśnieniami. Zespół pomocy technicznej pozostaje do Twojej dyspozycji 24h/24h.

  Skład

  Soczewka 100% Polimetakrylan metylu Pasek 100% Silikon Pomieszczenie wewnętrzne 100% PCBA Klamry 100% Stal Część główna 100% Styren akrylonitrylowy butadienowy

  Testy

  Produkty DECATHLON testowane są przez panel użytkowników w warunkach, z myślą o których zostały zaprojektowane. Testy prowadzi i kontroluje zespół inżynierów dedykowanych do tego zadania. Wszystkie te testy pozwalają szefom produktów, inżynierom i zespołom projektowym opracowywać techniczne produkty zapewniające satysfakcję użytkowników.

  Instrukcja

  Aby dowiedzieć się więcej na temat tego produktu, sprawdź instrukcja