evadict

Softflask do biegania Evadict 500 ml

64,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Rozmiar: 500 ml

Jak wybrać rozmiar?
Otrzymaj +64 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Softflask o pojemności 500 ml zaprojektowany przez nasz zespół pasjonatów trailu z myślą o ułatwieniu nawadniania organizmu podczas biegania w terenie.

Postaw na komfort podczas biegania w terenie. Softlask o pojemności 500 ml łatwo trzymać w dłoni i umieścić w plecaku lub kamizelce trailowej.

Kod produktu: 8553392

 • Ecodesign

  Trwałość: produkt wzmocniony i przetestowany celem przedłużenia jego czasu użytkowania.

 • Ogranicza uczucie głodu i zapachu

  Innowacyjny proces: materiał z plastiku o neutralnym smaku i zapachu.

 • Wytrzymałość na przebicia

  Testy laboratoryjne: bardzo wysoka odporność na przebicia. Innowacyjny proces.

 • Łatwość konserwacji

  Duży korek ułatwiający czyszczenie i napełnianie.

 • Łatwe nawadnianie

  Ergonomiczny ustnik i odpowiedni strumień. Łatwe wprowadzanie napojów izotonicznych.

 • Łatwość otwierania / zamykania

  Intuicyjny korek z funkcją ON/OFF: łatwe otwieranie i zamykanie.

 • Elastyczność

  Softflask dopasowuje się i z łatwością wsuwa do kieszeni plecaka trailowego.

 • Ergonomiczny chwyt

  Softflask, z którego łatwo korzystać. Ergonomiczny korek ON/OFF.

Softflask do biegania Evadict 500 ml
Softflask do biegania Evadict 500 ml

Trwałość i wytrzymałość softflasku

Pierwszą rzeczą, jaką każdy może zrobić, aby zmniejszyć swój wpływ na środowisko, jest ograniczenie konsumpcji. Dłuższe korzystanie z rozmaitych przedmiotów pozwala zmniejszyć częstotliwość kupowania nowych. Nasi inżynierowie opracowali ten produkt z myślą o jego trwałości. Zastosowali skrupulatną metodę naukową pozwalającą zmierzyć teoretyczny czas życia produktu i przewidzieć jego ewentualne słabe strony. Cel? Zwiększyć trwałość produktów.

Softflask: większy komfort podczas biegania

Nasz zespół projektowy celowo proponuje miłośnikom trailu miękkie pojemniki na wodę.
W porównaniu ze sztywnym bidonem softflask jest lżejszy, mniej hałaśliwy podczas biegu i bardziej poręczny (zapewnia większą swobodę ruchów). Podczas biegu nie stanowi źródła twardych punktów w kontakcie z ciałem.

Jak dbać o softflask?

Aby pozbyć się posmaku plastiku, radzimy trzykrotnie wypłukać softflask czystą wodą przed pierwszym użyciem. Następnie należy go wysuszyć w pozycji do góry dnem (bez ustnika).
Ustnik można zdemontować, aby dokładnie go umyć. Zwłaszcza jeśli w bidonie znajdowały się słodkie napoje. Aby uniknąć dźwięku wstrząsanej wody podczas biegu, opróżnij softflask z powietrza, zasysając pęcherzyki powietrza. Dzięki innowacyjnemu procesowi plastikowy materiał tego softflasku ma neutralny smak i zapach.

Nowy, bardziej ergonomiczny korek

Wzięliśmy pod uwagę opinie użytkowników i udoskonaliliśmy system otwierania softflasku. Korek jest teraz większy, dzięki czemu łatwiej wyczyścić softflask.
Łatwiej również wprowadza się do środka napoje izotoniczne - zarówno w proszku, jak i w tabletkach.
Poprawiliśmy ponadto wizualizację i ergonomię systemu otwierania / zamykania. Wystarczy przekręcić dźwigienkę, aby korek softflasku znalazł się w pozycji otwartej lub zamkniętej.

Na jak długo wystarcza pojemność softflasku? Co z jego kompatybilnością?

Pojemność 500 ml wystarcza średnio na godzinę biegu. Softflask 500 ml jest kompatybilny ze wszystkimi naszymi plecakami i pasami do biegania w terenie.

Porady dotyczące nawadniania

Ustnik wyposażony jest w system on/off. Pozycja "off" pozwala uniknąć niemiłych niespodzianek podczas transportu. W pozycji "on" płyn nie wycieka podczas biegu: aby się napić, musisz ścisnąć ustnik ustami i zassać. Ponadto softflask został tak zaprojektowany, że możesz pić, nie wyjmując go z przedniej kieszeni plecaka. Przed biegiem opróżnij softflask z powietrza, aby uniknąć niemiłych niespodzianek.

Jak testowany jest softflask 500 ml?

Aby sprawdzić jakość softflasku o pojemności 500 ml, poprosiliśmy 12 biegaczy i biegaczek o przetestowanie go ze zwróceniem szczególnej uwagi na przepływ płynu przez ustnik, brak posmaku w wodzie, system otwierania / zamykania ON/OFF oraz łatwość wkładania softflasku do kieszeni plecaka.
Uwagi testerek i testerów pozwoliły nam stworzyć produkt doskonale dostosowany do potrzeb biegania w terenie.

Skład

Uchwyt 100% Thermo Polymer Elastomer (TPE) Część główna 100% Poliuretan termoplastyczny (TPU)

Porady dotyczące przechowywania

Wypłukać softflask trzykrotnie przed pierwszym użyciem. Nie zostawiać w softflasku wody dłużej niż 24 godziny. Po użyciu obficie przepłukać czystą wodą i wysuszyć przed schowaniem.

Ograniczenia

-20°C< t°C woda<+40°C. Nie używać mleka, alkoholu, kuchenki mikrofalowej.

Testy

Produkty DECATHLON testowane są przez panel użytkowników i użytkowniczek w warunkach, z myślą o których zostały zaprojektowane. Testy prowadzi i kontroluje zespół inżynierów dedykowanych do tego zadania. Wszystkie te testy pozwalają szefom produktów, inżynierom i zespołom projektowym opracowywać techniczne produkty zapewniające satysfakcję biegaczy i biegaczek.

Porady dotyczące konserwacji

Prać ręcznie.

Wgrywanie