QUECHUA

Śpiwór turystyczny dla dzieci Quechua MH500 0°C

229,99 zł

Paypo logo Kup teraz, zapłać później
Ref. : 8655395

Tworząc śpiwór na niskie temperatury, nasz zespół projektowy wykorzystał własne doświadczenia rodzicielskie. Idealny śpiwór na pierwszy biwak.

Podaruj dziecku śpiwór, w którym jest ciepło i wygodnie, nawet przy niskich temperaturach. Śpiwór rośnie z dzieckiem (system Pull & Fit)!

Kolor: Cynobrowa czerwień / Mahoniowy brąz / Akwamarynowa zieleń

Dostawa do domu

Odbiór w sklepie

  Nasze usługi:

  • Darmowy zwrot lub wymiana

  Porozmawiaj z nami

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Dostosowanie do budowy anatomicznej

   System Pull & Fit w celu dopasowania do wzrostu dziecka: od 115 cm do 155 cm.

  • Łatwość transportu

   Waga 1,2 g / Objętość 12 l / Pokrowiec w zestawie.

  • Jakość snu

   180 cm x 65 cm. Maks. wzrost dziecka 155 cm. Suwak do połowy długości.

  • Temperatura użytkowania

   Temperatura komfortu 0°C; temperatura graniczna = - 5°C.

  • Łatwość konserwacji

   Można prać w pralce, przestrzegać zaleceń dotyczących użytkowania.

  Temperatury użytkowania

  Na wszystkich naszych śpiworach podajemy "temperatury komfortu" przetestowane w niezależnych laboratoriach (AITEX), zgodnie z normą europejską EN 13537 z 11/04/2002. "Temperatura komfortu" to najniższa temperatura, w jakiej użytkownik w rozluźnionej pozycji odczuwa zasadniczo równowagę termiczną, tj. nie jest mu za zimno ani za ciepło (określa się ją dla przeciętnego użytkownika w normalnych warunkach użytkowania). WYBIERZ ŚPIWÓR W ZALEŻNOŚCI OD TEMPERATURY KOMFORTU.

  Co należy wiedzieć na temat temperatur

  Śpiwór nie wytwarza ciepła, jedynie zatrzymuje ciepło produkowane przez ciało. Temperatury zależą więc od wytrzymałości osoby na zimno (budowa ciała, zmęczenie itp.), jej wyposażenia (izolacja materaca od podłoża itp.), ubrania (np. bielizna) i od warunków klimatycznych (np. wilgoć, wiatr). Jeżeli wyczerpana i wyziębiona osoba wejdzie do wilgotnego i lodowatego śpiwora, będzie jej zimno niezależnie od jego właściwości.

  Śpiwór dla dziecka - specyfika

  Wybieraj więc śpiwór dostosowany do wzrostu dziecka. Im więcej przestrzeni do ogrzania, tym więcej energii zużyje ciało i tym większe ryzyko, że zmarznie w nocy.
  Duża część ciepła jest tracona przez głowę. W chłodne dni załóż dziecku czapkę.

  Pranie śpiwora

  Zalecamy pranie w pralce o minimalnej pojemności 7 kg. Przed włożeniem śpiwora do pralki należy zapiąć suwaki.

  KONCEPCJA PRODUKTU: NASZE KNOW-HOW

  Nasze centrum koncepcyjne Quechua znajduje się w Passy, u stóp Mont-Blanc, w Górnej Sabaudii. Dzięki takiej lokalizacji, jest to doskonałe miejsce spotkań naszych zespołów (designerów, szefów produktów, inżynierów...) z turystami oraz projektowania produktów do turystyki górskiej i ich testowania.

  Pochodzenie śpiworów dla dzieci

  Zaprojektowany w naszym centrum koncepcyjnym u stóp Mont Blanc, we Francji, a następnie konfekcjonowany i składany przez naszych dostawców z Chin, Indii i Bangladeszu.
  To nasi partnerzy znający się na konfekcjonowaniu śpiworów, z którymi ściśle współpracujemy. Dzięki temu możemy zapewnić produkty wysokiej jakości.

  Warunki pracy w naszych warsztatach produkcyjnych

  Gwarantujemy poszanowanie kodeksu postępowania w biznesie przez naszych dostawców, często pochodzących z krajów rozwijających się, w których nasza obecność sprzyja tworzeniu nowych miejsc pracy. Dzięki audytom i zespołom obecnym na miejscu, czuwamy, aby przestrzegano poszanowania godności pracowników i ich prawa do rozwoju oraz aby chronić środowisko.

  Skład

  Wypełnienie 100% Poliester Podszewka 100% Poliester Skorupa 100% Poliester Torba transportowa 100% Poliester

  Porady dotyczące przechowywania

  By szybko schować śpiwór, włóż go do pokrowca bez zwijania. By zachować puszystość, a tym samym właściwości termiczne śpiwora, wyjmij go z pokrowca i przechowuj w suchym miejscu.

  Testy

  Nasz zespół projektowy obmyśla i opracowuje produkty Quechua we Francji, u stóp Mont Blanc. Testujemy je w terenie razem z innymi turystami, by upewnić się, że są wygodne i wytrzymałe. Wyjeżdżamy na Korsykę... Chodzimy po wszelkich możliwych szlakach i przy każdej pogodzie. To okazja do ciekawych dyskusji i poznania Waszych opinii, które są dla nas źródłem cennej wiedzy i pomagają nam projektować kolejne kolekcje.

  Zatwierdzony przez

  Aby sprostać Waszym wymaganiom, produkty Quechua są testowane w warunkach, które można napotkać podczas nocy na kempingu lub na łonie natury. Nasze zespoły oraz grupa testerów (złożona z partnerów, ambasadorów marek i klientów) testują produkty przez cały okres pracy nad nimi, aż do momentu jego komercjalizacji. Pozwala to na gwarancję produktu wysokiej jakości.

  Porady dotyczące konserwacji

  Prać w temperaturze maks. 30°C

  Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

  Można suszyć bębnowo przy zredukowanych obrotach (w niskiej temp.)

  Nie prasować

  Nie czyścić chemicznie