1/9
quechua

Śpiwór turystyczny dla dzieci Quechua MH500 0°C

Kod produktu: 8655395

4,5 (4)

229,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Otrzymaj +200 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Tworząc śpiwór na niskie temperatury, nasz zespół projektowy wykorzystał własne doświadczenia rodzicielskie. Idealny śpiwór na pierwszy biwak.

Podaruj dziecku śpiwór, w którym jest ciepło i wygodnie, nawet przy niskich temperaturach. Śpiwór rośnie z dzieckiem (system Pull & Fit)!

 • Dostosowanie do budowy anatomicznej

  System Pull & Fit w celu dopasowania do wzrostu dziecka: od 115 cm do 155 cm.

 • Łatwość transportu

  Waga 1,2 g / Objętość 12 l / Pokrowiec w zestawie.

 • Jakość snu

  180 cm x 65 cm. Maks. wzrost dziecka 155 cm. Suwak do połowy długości.

 • Temperatura użytkowania

  Temperatura komfortu 0°C; temperatura graniczna = - 5°C.

 • Łatwość konserwacji

  Można prać w pralce, przestrzegać zaleceń dotyczących użytkowania.

Temperatury użytkowania

Na wszystkich naszych śpiworach podajemy "temperatury komfortu" przetestowane w niezależnych laboratoriach (AITEX), zgodnie z normą europejską EN 13537 z 11/04/2002. "Temperatura komfortu" to najniższa temperatura, w jakiej użytkownik w rozluźnionej pozycji odczuwa zasadniczo równowagę termiczną, tj. nie jest mu za zimno ani za ciepło (określa się ją dla przeciętnego użytkownika w normalnych warunkach użytkowania). WYBIERZ ŚPIWÓR W ZALEŻNOŚCI OD TEMPERATURY KOMFORTU.

Co należy wiedzieć na temat temperatur

Śpiwór nie wytwarza ciepła, jedynie zatrzymuje ciepło produkowane przez ciało. Temperatury zależą więc od wytrzymałości osoby na zimno (budowa ciała, zmęczenie itp.), jej wyposażenia (izolacja materaca od podłoża itp.), ubrania (np. bielizna) i od warunków klimatycznych (np. wilgoć, wiatr). Jeżeli wyczerpana i wyziębiona osoba wejdzie do wilgotnego i lodowatego śpiwora, będzie jej zimno niezależnie od jego właściwości.

Śpiwór dla dziecka - specyfika

Wybieraj więc śpiwór dostosowany do wzrostu dziecka. Im więcej przestrzeni do ogrzania, tym więcej energii zużyje ciało i tym większe ryzyko, że zmarznie w nocy.
Duża część ciepła jest tracona przez głowę. W chłodne dni załóż dziecku czapkę.

Pranie śpiwora

Zalecamy pranie w pralce o minimalnej pojemności 7 kg. Przed włożeniem śpiwora do pralki należy zapiąć suwaki.

KONCEPCJA PRODUKTU: NASZE KNOW-HOW

Nasze centrum koncepcyjne Quechua znajduje się w Passy, u stóp Mont-Blanc, w Górnej Sabaudii. Dzięki takiej lokalizacji, jest to doskonałe miejsce spotkań naszych zespołów (designerów, szefów produktów, inżynierów...) z turystami oraz projektowania produktów do turystyki górskiej i ich testowania.

Pochodzenie śpiworów dla dzieci

Zaprojektowany w naszym centrum koncepcyjnym u stóp Mont Blanc, we Francji, a następnie konfekcjonowany i składany przez naszych dostawców z Chin, Indii i Bangladeszu.
To nasi partnerzy znający się na konfekcjonowaniu śpiworów, z którymi ściśle współpracujemy. Dzięki temu możemy zapewnić produkty wysokiej jakości.

Warunki pracy w naszych warsztatach produkcyjnych

Gwarantujemy poszanowanie kodeksu postępowania w biznesie przez naszych dostawców, często pochodzących z krajów rozwijających się, w których nasza obecność sprzyja tworzeniu nowych miejsc pracy. Dzięki audytom i zespołom obecnym na miejscu, czuwamy, aby przestrzegano poszanowania godności pracowników i ich prawa do rozwoju oraz aby chronić środowisko.

Skład

Wypełnienie 100% Poliester Podszewka 100% Poliester Powłoka 100% Poliester Pokrowiec transportowy 100% Poliester

Porady dotyczące przechowywania

By szybko schować śpiwór, włóż go do pokrowca bez zwijania. By zachować puszystość, a tym samym właściwości termiczne śpiwora, wyjmij go z pokrowca i przechowuj w suchym miejscu.

Testy

Nasz zespół projektowy obmyśla i opracowuje produkty Quechua we Francji, u stóp Mont Blanc. Testujemy je w terenie razem z innymi turystami, by upewnić się, że są wygodne i wytrzymałe. Wyjeżdżamy na Korsykę... Chodzimy po wszelkich możliwych szlakach i przy każdej pogodzie. To okazja do ciekawych dyskusji i poznania Waszych opinii, które są dla nas źródłem cennej wiedzy i pomagają nam projektować kolejne kolekcje.

Zatwierdzony przez

Aby sprostać Waszym wymaganiom, produkty Quechua są testowane w warunkach, które można napotkać podczas nocy na kempingu lub na łonie natury. Nasze zespoły oraz grupa testerów (złożona z partnerów, ambasadorów marek i klientów) testują produkty przez cały okres pracy nad nimi, aż do momentu jego komercjalizacji. Pozwala to na gwarancję produktu wysokiej jakości.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Można suszyć bębnowo przy zredukowanych obrotach (w niskiej temp.)

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie