quechua

Śpiwór turystyczny Quechua MH500 15°C XL 2w1

Kod produktu: 8558813

399,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Otrzymaj +350 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Rozłóż i śpij! Oto rozwiązanie 2 w 1, najlepszy komfort w rekordowym czasie i przy minimalnych wymiarach transportowych.

Większa kompaktowość dzięki strukturze materaca i systemowi 2 w 1. Materac + kołdra: idealny towarzysz weekendów we dwoje. Gotowy na noc 4-gwiazdkową?

 • Kompaktowość

  Wymiary: wys. 36 cm Ø 28 cm / Objętość 22 l Waga 2,7 kg

 • Łatwe użytkowanie

  2 w 1: materac i śpiwór. Nie wymaga pompki.

 • Temperatura użytkowania

  Temperatura komfortu 15°C / Temperatura graniczna 12°C.

 • Jakość snu

  60 x195 x 3,5 cm. Materac o strukturze komórkowej - komfort i kompaktowość.

 • Kompatybilność

  Wszystkie śpiwory 2 w 1 można łączyć z obu stron, bez względu na temp. komfortu.

 • Naprawa

  Części zamienne dostępne on-line lub w serwisie Decathlon.

Śpiwór turystyczny Quechua MH500 15°C XL 2w1
Śpiwór turystyczny Quechua MH500 15°C XL 2w1
Śpiwór turystyczny Quechua MH500 15°C XL 2w1
Śpiwór turystyczny Quechua MH500 15°C XL 2w1

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE UŻYTKOWANIA / ROZKŁADANIE

Zalecamy wyjęcie i rozłożenie śpiwora Sleepin Bed tuż po przyjeździe na kemping. Otwórz suwak trzymający produkt złożony na pół i rozłóż śpiwór na płasko. Następnie zostaw zawór "IN" otwarty przez około 10 minut, aby ułatwić wstępne automatyczne nadmuchiwanie. Resztę musisz dodmuchać ustami. Aby sprawdzić czy nadmuchanie jest prawidłowe, musisz usiąść na materacu i delikatnie poczuć pod pośladkami podłogę. Po nadmuchaniu materaca, zapnij suwak kołdry.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE UŻYTKOWANIA / SKŁADANIE

Otwórz zawór "OUT" śpiworu Sleepin Bed, następnie otwórz do samego końca suwaki boczne kołdry. Złóż produkt na pół z kołdrą w środku i zapnij suwaki materaca razem.
Zacznij od głowy i roluj w kierunku stóp wypuszczając powietrze. Rada: możesz użyć kolan, aby naciskać na materac i dokładnie wypuszczać z niego powietrze.

Temperatura użytkowania:

Na wszystkich naszych śpiworach podajemy "temperatury komfortu" przetestowane w niezależnych laboratoriach (AITEX) zgodnie z normą europejską NF ISO 23537 - 2017. "Temperatura komfortu" to najniższa temperatura, w jakiej użytkownik w rozluźnionej pozycji odczuwa zasadniczo równowagę termiczną, tj. nie jest mu za zimno ani za ciepło (określa się ją dla przeciętnej kobiety w normalnych warunkach użytkowania). WYBIERZ ŚPIWÓR W ZALEŻNOŚCI OD TEMPERATURY KOMFORTU

Jakie są graniczne temperatury użytkowania?

Temperatura graniczna: temperatura, w której skulony użytkownik śpiwora pozostaje w równowadze termicznej, nie odczuwa ani ciepła ani zimna (wytyczne dla statystycznego mężczyzny w normalnych warunkach użytkowania).

Co należy wiedzieć na temat temperatur

"Śpiwór nie wytwarza ciepła, jedynie zatrzymuje ciepło produkowane przez ciało. Jeżeli wyczerpana i wyziębiona osoba wejdzie do wilgotnego i lodowatego śpiwora, będzie jej zimno niezależnie od jego właściwości!
Kilka trików: Ubieraj się lekko (1 warstwa odzieży wystarczy).
Rozgrzej kończyny: czapka, rękawiczki, skarpetki, rozgrzewacze, maści rozgrzewające… Użyj prześcieradła, aby zoptymalizować ciepło wewnątrz śpiwora.

Ochrona środowiska

Quechua angażuje się w ochronę środowiska. Tkanina produktu jest barwiona dwutonowo (co drugie włokno barwione). Barwienie ma duży wpływ a środowisko (zużycie i zanieczyszczenie wody). Pracujemy nad tym, aby ten produkt był w przyszłości w 100% przyjazny środowisku.

Gwarancja/ Serwis

Jako projektanci i praktycy, myślimy również o trwałości produktu, dlatego nasze namioty są zaprojektowane tak, aby można je było naprawić. W razie problemów poproś o sprawdzenie produktu w najbliższym sklepie Decathlon.

Gwarancja

5 lat. MOŻLIWOŚĆ NAPRAWY: Na stronie Decathlonu znajdziesz części zamienne do materaca i pokrowca.

Skład

Pianka 100% Poliuretan 100% Politereftalan etylenu (PET) Podłoga 50% Poliuretan termoplastyczny (TPU), 50% Politereftalan etylenu (PET) Tkanina spodnia 100% Politereftalan etylenu (PET) Warstwa zewnętrzna 100% Politereftalan etylenu (PET)

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać na płasko w suchym miejscu.

Ograniczenia

Przed praniem wyjmij materac.

Testy

Nasz zespół projektowy obmyśla i opracowuje produkty Quechua we Francji, u stóp Mont Blanc. Testujemy je w terenie razem z innymi turystami, by upewnić się, że są wygodne i wytrzymałe. Wyjeżdżamy na Korsykę... Chodzimy po wszelkich możliwych szlakach i przy każdej pogodzie. To okazja do ciekawych dyskusji i poznania Waszych opinii, które są dla nas źródłem cennej wiedzy i pomagają nam projektować kolejne kolekcje.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Można suszyć bębnowo przy zredukowanych obrotach (w niskiej temp.)

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie