triban

Spodenki rowerowe Btwin RC100 na szelkach

Kod produktu: 8644156

4,1 (8)

139,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Stworzyliśmy te spodenki RC100 dla początkujących do jazdy w ciepłe dni, na przejażdżki trwające do 2 h lub 50 km.

Nasze pierwsze w całości współtworzone spodenki! Szczególną uwagę poświęciliśmy szelkom oraz dołom nogawek. Rezultat: doskonałe podtrzymanie bez zbytniego ucisku!

  • Komfort siedzenia

    Wkładka z profilowanej pianki "Medium Density". Gr.: 13 mm. Gęstość: 100 kg/m³.

  • Odprowadzanie potu

    Oddychające tworzywo dla większego komfortu.

  • Swoboda ruchów

    Elastyczne tworzywo zapewnia dobre podtrzymanie ud i talii.

Nasza nowa wkładka "MEDIUM DENSITY"

Aby zapewnić większy komfort na siodełku, stworzyliśmy tę wkładkę "Medium Density".
Wybrany materiał jest miękki i oddychający. Wzmocniona strefa jest miękka, z pianki o gęstości 100 kg/m³ i grubości 13 mm.
Materiał jest perforowany, aby zapewnić lepsze odprowadzanie potu. Ta wkładka zapewnia komfort siedzenia przez ok. 2 godziny jazdy rowerem.

Kształt wkładki

Kształt wzmocnień (strefy grubszej pianki) został zdefiniowany podczas testów na macie naciskowej, zaprojektowanej na podstawie odlewu na manekinie, a następnie zatwierdzony po wielu przymiarkach i testach użytkowych. Ten test, wykonywany z udziałem kolarzy, polega na pomiarach punktowych nacisków jakie wywierane są na powierzchnię siodełka. Strefa wzmocniona obejmuje punkty styku, w których nacisk jest najmocniejszy. Wkładka doskonale dopasowuje się do ciała dzięki zakładce z przodu.

Strefy wzmocnienia

Strefa nacisku na kości kulszowe jest chroniona, tak samo jak krocze. Wzmocniona strefa jest dość wąska w kroku, aby nie powodować podrażnień i otarć podczas pedałowania. Wzmocnienie posiada tłoczone kanaliki, które mają poprawić jego giętkość.

Utrzymanie w czystości

Prać w pralce, w 30°C. Program dla tkanin syntetycznych. Odwrócić produkt na lewą stronę. Bez płynu do płukania. Suszyć w ciepłym i przewiewnym miejscu. Nie suszyć w suszarce bębnowej. Nie prać chemicznie. Nie używać wybielacza. Nie suszyć na kaloryferze.

Testy produktów

Nasz zespół projektantów zlokalizowany w B'TWIN VILLAGE w LILLE, nieustannie prowadzi poszukiwania dążące do poprawy komfortu naszych Klientów podczas jazdy na rowerze.
Naszą ambicją jest tworzenie produktów odpowiadających potrzebom użytkowym, niwelujących niedogodności związane z jazdą rowerową.
Następnie testujemy produkty w terenie, ponieważ jesteśmy przekonani, że jedynie wykorzystanie w realnych warunkach jakich na co dzień doświadczamy na rowerze, pozwala ciągle doskonalić nasze produkty.

Skład

Materiał główny 80% Poliamid, 20% Elastan Wkładka 100% Poliuretan Pad - Tkanina zewnętrzna 78.18% Poliamid, 19.55% Elastan, 2.27% Politereftalan etylenu (PET) Część górna - materiał główny 54% Politereftalan etylenu (PET), 46% Tereftalan polibutylenu (PBT) Klin 82% Politereftalan etylenu (PET), 18% Elastan

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C ze szczególną ostrożnością

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie