inesis

Spodnie do golfa MW500 damskie

Kod produktu: 8577099

5,0 (6)

129,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Asfaltowy granat

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Spodnie stworzone przez naszych projektantów-golfistów do gry w golfa przy odczuwalnej temperaturze 10 - 20°C.

Wygodne spodnie z dodatkiem elastanu.

  • Swoboda ruchów

    Dopasowany krój zaprojektowany z myślą o maksymalnej swobodzie ruchów.

  • Rozciągliwość

    Dodatek elastanu = bardzo dobra swoboda ruchu.

Informacje o kroju i rozmiarze

Krój slim: spodnie są dopasowane, a nogawki lekko zwężają się przy kostce. To krój, który pasuje do większości typów sylwetki. Nasza modelka nosi rozmiar 38 i ma 1,70 m wzrostu.

Dodatkowe informacje

Wybór tkaniny (bawełna + elastan) jest wynikiem precyzyjnych testów porównawczych. Udało nam się połączyć komfort, idealny krój i styl oraz łatwą konserwację spodni. 5 szlufek może przytrzymać pasek o szerokości do 4,5 cm. Na kieszeniach nadruk w drobne paseczki. 2 kieszenie z tyłu, do których łatwo można schować kartę wyników i rękawicę.

Charakterystyka odzieży Inesis

Naszą odzież projektujemy tak, by gracz czuł się w niej dobrze - niezależnie od stylu swingu i poziomu zaawansowania. INESIS to zespół zapalonych golfistów. Dzięki Waszym uwagom udoskonalamy każdy produkt tak, by golf zawsze był synonimem przyjemności.

Skład

Materiał główny 98% Bawełna, 2% Elastan Podszewka 65% Politereftalan etylenu (PET), 35% Bawełna

Testy

Spodnie zostały poddane testowi polegającemu na następujących po sobie praniach i suszeniach, którego celem jest sprawdzenie, czy zachowują pierwotny kształt i kolor. Testy te są przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają stwierdzić, że nasze wymogi dotyczące jakości są przestrzegane na każdym etapie tworzenia produktu.

Zatwierdzony przez

Nasz zespół projektantów pracuje w Inesis Golf Park usytuowanym na północy Francji. Przez cały rok wymyślamy i tworzymy produkty piękne, proste, o wysokich walorach technicznych. Następnie bezlitośnie testujemy je w praktyce, ponieważ jesteśmy przekonani, że jedynie sprawdzenie produktu w rzeczywistej sytuacji, takiej, w jakiej znajdzie się użytkownik, pozwoli nam wciąż udoskonalać tworzone rzeczy.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Można suszyć bębnowo przy zredukowanych obrotach (w niskiej temp.)

Maksymalna temperatura prasowania 110°C - bez pary

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie