domyos

Spodnie dresowe męskie Domyos Gym & Pilates 100

Kod produktu: 8490192

0,0 (2454)

59,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Spodnie o gramaturze 190 g/m²: prosty model, którego brakuje w Twojej garderobie.

  Wygodny, elastyczny pasek, miękki materiał i prosty krój: spodnie będące gwiazdą Twojej sportowej i nie tylko sportowej garderoby. Klasyczny model do noszenia na co dzień.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Rozciągliwość

   Zastosowany splot włókien zapewnia naturalną rozciągliwość materiału.

  • Miękkość

   Włókna bawełny zapewniają komfort i naturalną miękkość.

  • Ciepło

   Miękki, dżersejowy materiał o lekkich właściwościach ocieplających.

  Ktoś pytał o komfort?

  Wyobraź sobie, że czujesz się swobodnie i stylowo w codziennym życiu, które pędzi jak szalone - wypełnione pracą, rodziną, sportem i mnóstwem innych zajęć. Masz na to wielką ochotę? My też! Pomyśleliśmy więc, że jako projektanci odzieży możemy pomóc Ci w urzeczywistnieniu tego pragnienia. I tak zrodziła się nasza kolekcja. Kolekcja ubrań, które są nie tylko wygodne, ale i modne. Takich, które przyjemnie się nosi i na które miło popatrzeć!

  3 powody, dla których warto wybrać prosty krój

  Spodnie dresowe? Lubimy je. Prosty krój? Lubimy go również. Wniosek jest prosty: spodnie o prostym kroju lubimy tym bardziej! Oto 3 powody, dla których warto je wybrać. Po pierwsze: ten krój gwarantuje swobodę ruchów. Po drugie: zakrywa kostki i wprawia w ruch materiał, gdy chodzisz. Po trzecie: jest niezwykle wygodny.

  Co Ty na to?

  Dbałość o szczegóły

  "Elastyczny pasek jest niezbędny do tego, by spodnie dobrze się trzymały": to prawda. "Tak, ale elastyczny pasek może czasami uciskać": to też prawda - "czasami". Zadbaliśmy więc o to, by elastyczny pasek w naszych spodniach dresowych był naprawdę wygodny. Jednocześnie rozciągliwy materiał zastosowany w tym modelu umożliwia dużą swobodę ruchów, zapewniając Ci jeszcze większy komfort.

  Waga materiału

  Gramatura zastosowanego w tym produkcie materiału wynosi 190 g/m².

  Co oznacza gramatura spodni?

  Gramatura materiału wskazana w opisie spodni pozwala określić ich grubość. Ma ona wpływ głównie na sposób, w jaki bluza się układa, i na jej aspekt dotykowy: im cięższe spodnie, tym bardziej prosto leżą i ładniej się prezentują. Wysoka gramatura niekoniecznie stanowi natomiast gwarancję lepszych właściwości ocieplających. Drapane dzianiny (z polarowym efektem od środka) są lżejsze w gramach na metr kwadratowy, ale cieplejsze, ponieważ zatrzymują powietrze, dostarczając w ten sposób ciepła.

  Skład

  Materiał główny 60% Bawełna, 40% Poliester

  Testy

  Ten produkt został poddany testom prania i suszenia sprawdzającym trwałość koloru i fasonu. Te przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium testy pozwalają potwierdzić zgodność produktu z naszymi wymogami w zakresie jakości.
  Dodatkowe testy prowadzone są przez inżynierów na reprezentatywnej grupie użytkowników w warunkach odpowiadających praktyce. Szefowi produktu i jego zespołowi projektowemu pozwala to tworzyć techniczne produkty spełniające oczekiwania klientów.

  Porady dotyczące konserwacji

  Prać w temperaturze maks. 30°C

  Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

  Nie suszyć w suszarce bębnowej

  Maksymalna temperatura prasowania 110°C - bez pary

  Nie czyścić chemicznie