Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Spodnie dziecięce Domyos 500

59,99 zł

Kolor:

Ciemny granat / Jajko / Czerwony koral

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Spodnie z systemem regulacji - takie, o jakich marzyłeś(aś). Opracowaliśmy je, obserwując dzieci i wsłuchując się w głos rodziców.

Dziecięce brzuszki różnią się między sobą. Mając to na uwadze, opracowaliśmy linię dolnych partii odzieży z umieszczonymi w pasku gumkami, które umożliwiają regulację w talii, zwiększając komfort.

Kod produktu: 8757722

Zalety produktu

Wsparcie w rozwoju samodzielności

Etykieta umożliwiająca rozpoznanie przodu / tyłu. Praktyczna i pomysłowa!

Dopasowanie

Elastyczny pasek z regulacją dopasowuje się do budowy ciała dziecka.

Odprowadzanie wilgoci

Strefy z materiału mesh umożliwiają skuteczne odprowadzanie wilgoci.

Rozciągliwość

Elastyczne spodnie pozwalają dziecku czuć się całkowicie swobodnie.

Pokrycie

Krój, dzięki któremu brzuch i plecy dziecka są odpowiednio zakryte.

Zdjęcia

Spodnie dziecięce Domyos 500
Spodnie dziecięce Domyos 500
Spodnie dziecięce Domyos 500
Spodnie dziecięce Domyos 500

Opis produktu

Spodnie z regulacją w pasie: dlaczego? Jaką funkcję pełni etykietka?

Ponieważ dziecięce brzuszki różnią się między sobą, wzięliśmy pod uwagę pierwszą potrzebę, którą wskazują rodzice pytani o spodnie dla swoich pociech: możliwość dopasowania w pasie. Cel: zapewnić dobre trzymanie i zakrycie ciała podczas codziennych przygód.
A w związku z tym, że przed 5 rokiem życia dziecko nie potrafi rozpoznać prawej i lewej strony, z myślą o rodzicach umieściliśmy na spodenkach pomysłową etykietkę, która ułatwi orientację.

Dziecko i ubieranie się

Między 2 a 3 rokiem życia dziecko zaznacza swoją potrzebę niezależności przy ubieraniu się. Chce robić to samodzielnie, co nie zawsze jest proste, ponieważ maluch nie opanował jeszcze wszystkich niezbędnych umiejętności. Zapinanie kurtki, zakładanie spodni, przeciąganie swetra przez głowę... Nie zawsze łatwo to zrobić, gdy jest się maluszkiem.

Pomóc dziecku w osiągnięciu samodzielności

Nasz zespół projektowy postawił sobie wyzwanie: pomóc dziecku osiągnąć możliwie jak najwcześniej samodzielność w ubieraniu się. Łatwe do zapięcia suwaki, wycięcia przy szyi, elastyczne materiały i luźniejsze fasony, które nie spowodują zaklinowania, znaczniki wskazujące, jak założyć ubranie na prawą stronę... Dzięki wszystkim tym drobiazgom dziecko staje się coraz bardziej samodzielne i po jakimś czasie będzie w stanie ubrać się samo - jak dorosły!

Współpraca z psychomotorykiem

Nasze produkty projektujemy przy wsparciu psychomotoryka, aby zrozumieć mechanizmy samodzielności u dziecka i móc odpowiedzieć na nie poprzez naszą odzież. "Chodzi o to, by nie zniechęcić i nie znudzić dziecka. Trzeba proponować mu zadania, które leżą w zasięgu jego możliwości, aby mogło wykonywać je w powtarzalny sposób i przekształcać w automatyzmy", wyjaśnia Agathe, specjalistka w zakresie psychomotoryki, z którą współpracujemy.

60 minut codziennej aktywności fizycznej

Zgodnie z zaleceniami WHO, aby zdrowo się rozwijać, dziecko potrzebuje 3 godzin aktywności fizycznej dziennie, w tym co najmniej 60 minut umiarkowanego / energicznego wysiłku po ukończeniu 3 roku życia.
Codzienna aktywność fizyczna od najmłodszych lat jest korzystna dla rozwoju fizycznego i intelektualnego. To nauka zdrowego stylu życia, który ograniczy w przyszłości problemy zdrowotne i przyczyni się do harmonijnego rozwoju dziecka.

Skład i konserwacja

Skład

Materiał główny 50% Bawełna, 47% Poliester, 3% Elastan Klin 82% Poliamid, 18% Elastan Rib fabric 96% Bawełna, 4% Elastan

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie