domyos

Spodnie dziecięce Domyos Basic

Kod produktu: 8556399

4,6 (7)

29,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Ciemny granat

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Klasyczne spodnie o prostym kroju przeznaczone do aktywizujących zajęć sportowych dla maluchów i do noszenia na co dzień. Pozwolą dziecku ruszać się swobodnie.

Klasyczne i miękkie spodnie, które podczas zajęć gimnastyki dla maluchów zapewnią dziecku swobodę ruchów i optymalne trzymanie, pozwalając mu wykorzystywać wszystkie zdolności motoryczne.

 • Wsparcie w rozwoju samodzielności

  Elastyczny pasek i materiał ułatwiają zakładanie.

 • Rozciągliwość

  Elastyczny i lekki materiał podąża za każdym ruchem dziecka.

 • Stabilność

  Elastyczny pasek umożliwia dobre trzymanie i ułatwia zakładanie spodni.

 • Zasięg

  Krój, dzięki któremu brzuch i plecy dziecka są odpowiednio zakryte.

 • Miękkość

  Miękki i przyjemny w dotyku moltonowy materiał zapewnia maluchowi duży komfort.

Spodnie dziecięce Domyos Basic
Spodnie dziecięce Domyos Basic

Gimnastyka dla maluchów

Sport, zabawa, czas odkrywania i eksplorowania świata przez dziecko.
Aktywizujące zajęcia sportowe dla maluchów - wstęp do przyszłych sukcesów sportowych. Wspomagają rozwój psychomotoryczny dziecka, dostarczając mu jednocześnie dużo radości. To aktywność dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat, mająca formę zabawy na torach przeszkód zbudowanych z odpowiedniego sprzętu.

Korzyści z gimnastyki dla maluchów

Twoje dziecko uprawia gimnastykę dla maluchów? Czy wiesz, że ta będąca dobrą zabawą aktywność wspomaga rozwój psychomotoryczny najmłodszych? Poprzez wykonywanie różnorodnych ćwiczeń i odkrywanie nowych wrażeń mały sportowiec uczy się utrzymywania równowagi, rozwija zdolności motoryczne i koordynację ruchów, a także najzwyczajniej w świecie poznaje swoje ciało i jego możliwości. To dobry sposób na budowanie pewności siebie.

Jak ubrać dziecko na zajęcia gimnastyki dla maluchów?

Twoje dziecko może polegać na produktach Domyos, które zapewnią mu komfort podczas ćwiczeń. Potrzebna jest koszulka, spodnie lub legginsy oraz bluza. Chodzi o to, by nic nie krępowało ruchów dziecka, by było mu wygodnie i by nie musiało nieustannie podciągać spodni albo poprawiać koszulki. Zależnie od poziomu aktywności strój będzie mniej lub bardziej techniczny.

Testy produktów

Projektując nasze produkty, wybieramy materiały i farby całkowicie bezpieczne dla najmłodszych oraz dodatki (guziki, sznurki, stras...), których nie można połknąć. Dbamy o to, aby nasze tekstylia nie były szkodliwe w przypadku włożenia ich przez dziecko do ust. Przestrzegamy norm, a myślenie o każdym elemencie w kontekście bezpieczeństwa malucha jest naszym priorytetem. To detale, które robią różnicę!

Skład

Materiał główny 57% Bawełna, 38% Politereftalan etylenu (PET), 5% Elastan Szybka do kasku 57% Bawełna, 39% Politereftalan etylenu (PET), 4% Elastan

Testy

Ten produkt został poddany testom prania i suszenia sprawdzającym trwałość koloru i fasonu. Testy te przeprowadzane są regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają potwierdzić zgodność produktu z naszymi wymogami w zakresie jakości.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Maksymalna temperatura prasowania 110°C - bez pary

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie