wedze

Spodnie narciarskie dla dzieci Wedze 100

Kod produktu: 8562660

0,0 (841)

69,99 zł 89,99 zł - 20,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 89,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Spodnie opracowane przez nasz zespół z myślą o dzieciach okazjonalnie jeżdżących na nartach. Zapewniają ciepło i pomagają zachować suchą skórę.

  Wodoodporne i ciepłe spodnie z regulowanymi, odpinanymi szelkami. Stwarzają świetne warunki do nauki jazdy na nartach.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Ciepło

   Watolina 100 g/m². Podszewka z drapanej dzianiny: uczucie miękkości i ciepła.

  • Wodoodporność

   Dobra: powłoka 5000 mm. Uszczelnione szwy na pośladkach. Getry.

  • Regulowany

   Elastyczny pasek. Regulowane, odpinane szelki.

  • Oddychalność

   Oddychający materiał umożliwiający odprowadzanie wilgoci.

  • Ustawienia osobiste

   Po wewnętrznej stronie znajduje się miejsce na wpisanie nazwiska dziecka.

  Izolacja termiczna z watoliny

  Izolacja termiczna pozwala dziecku utrzymać odpowiednią temperaturę: nie będzie mu ani za zimno, ani za gorąco. Ubranie dostosowuje się do reakcji fizycznych ciała i do środowiska zewnętrznego. Aby utrzymać ciepło, Wedze stosuje wypełnienie z watoliny. Ten syntetyczny materiał na bazie poliestru zatrzymuje określoną ilość powietrza w zależności od wielości włókien. Im grubsza warstwa watoliny, tym więcej powietrza zatrzymuje i tym wyższy poziom izolacji zapewnia.

  Powłoka

  Powłoka to materiał o wodoodpornych właściwościach rozprowadzony na wewnętrznej stronie zewnętrznej tkaniny spodni. Zapobiega przenikaniu wody przez ubranie, ale umożliwia odprowadzanie pary wodnej produkowanej przez ciało w trakcie aktywności fizycznej. Dzięki temu dziecko może zachować suchą skórę i cieszyć się większym komfortem podczas uprawiania sportu.

  Główne szwy uszczelnione

  Szczelność wykonanych z wodoodpornego materiału spodni wzmacniamy poprzez zastosowanie uszczelnionych szwów. Proces polega na nanoszeniu na gorąco wodoodpornych taśm na szwy po wewnętrznej stronie ubrania, aby całkowicie uniemożliwić przenikanie wody do środka. Uszczelnione szwy występują w strefach najbardziej narażonych na kontakt ze śniegiem. W tych spodniach są to szwy na pośladkach.

  Personalizacja

  Miejsce na wpisanie nazwiska dziecka po wewnętrznej stronie pozwala spersonalizować produkt. Ułatwia odnalezienie spodni.

  Jak ubrać dziecko, aby nie było mu zimno w nogi na trasach narciarskich?

  Aby utrzymać ciepło i zachować suchą skórę, wystarczy zestawić dwie warstwy odzieży: legginsy narciarskie odprowadzające wilgoć i spodnie narciarskie o właściwościach ocieplających chroniące w niepogodę.

  Skład

  Wypełnienie 100% Poliester Materiał główny 100% Poliester Podszewka 100% Poliester Klin 100% Poliamid Powłoka 100% Poliuretan

  Porady dotyczące przechowywania

  Nie składać spodni, aby nie uszkodzić tkaniny z powłoką: zawiesić je na wieszaku. Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu, upewniwszy się wcześniej, czy produkt wysechł całkowicie.

  Testy

  Wszystkie produkty Wedze testowane są w realnych warunkach użytkowania zgodnych z ich przeznaczeniem: przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, w każdych okolicznościach, z którymi można się spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe dbają o to, by zastosowanie, z myślą o którym produkt został opracowany, w pełni odpowiadało kryteriom jego użytkowania w terenie.

  Porady dotyczące konserwacji

  Prać w temperaturze maks. 30°C

  Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

  Można suszyć bębnowo przy zredukowanych obrotach (w niskiej temp.)

  Nie prasować

  Nie czyścić chemicznie