1/8
oxelo

Stelaż do hulajnogi dla dzieci Oxelo B1

Kod produktu: 8757123

4,7 (613)

114,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Otrzymaj +100 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Zabawna i intuicyjna hulajnoga dla dzieci o wzroście 80-115 cm, dzięki której doświadczą pierwszych wrażeń z jazdy i dobrej zabawy (osłony sprzedawane osobno).

Dzięki unikalnemu układowi kierowniczemu B1 jest pierwszą hulajnogą, która ułatwia naukę, łatwo skręca oraz wspiera rozwój psychoruchowy dziecka od 2. roku życia.

  • Pomoc w rozwoju psychomotorycznym

    Jej opatentowany system wspomaga naukę i rozwój psychomotoryczny.

  • Modularność

    3-pozycyjna regulowana kierownica dla dzieci w wieku 2-4 lata (80-115 cm).

  • Ustawienia osobiste

    Osłona sprzedawana osobno, NIEZBĘDNA do doposażenia i personalizacji hulajnogi.

Stelaż do hulajnogi dla dzieci Oxelo B1
Stelaż do hulajnogi dla dzieci Oxelo B1

Dlaczego warto wybrać hulajnogę B1?

Za względu na jej 2 kółka z przodu oraz unikalny i opatentowany układ kierowniczy. To połączenie, stworzone we współpracy ze specjalistką od rozwoju psychoruchowego, umożliwia nachylenie platformy pod kątem bezpiecznym dla dziecka (system ten pozwala uniknąć utraty równowagi przez dziecko podczas jazdy i skręcania).
Jej zakrzywiona rama zapewnia lepszą pozycję.
Intuicyjna i łatwa w obsłudze hulajnoga B1 pomaga dziecku w nauce jazdy i kierowaniu nią oraz wspiera jego rozwój psychoruchowy.

W jaki sposób hulajnoga B1 wpływa na rozwój psychoruchowy dziecka?

Chwytanie równowagi, koordynacja rąk, nóg i oczu, ułożenie ciała w przestrzeni są na tyle kształtujące, że wspierają rozwój psychoruchowy Twojego dziecka.
Hulajnoga 3-kołowa B1 została specjalnie opracowana i stworzona we współpracy ze specjalistką od rozwoju psychoruchowego, aby ułatwić zdobywanie wszystkich tych umiejętności i umożliwić dzieciom powyżej 2. roku życia naukę w zabawny sposób!

Jak działa hulajnoga B1?

Dzięki unikalnemu i opatentowanemu układowi kierowniczemu platforma hulajnogi B1 pochyla się pod precyzyjnym kątem w celu wspierania naturalnego i idealnego ruchu ciała dziecka przy każdym skręcie. System ten pozwala uniknąć utraty równowagi przez dziecko podczas jazdy i skręcania. Jest tak intuicyjny, że umożliwia rozwój podstawowych umiejętności ruchowych dziecka w tym wieku.

Jakich zasad bezpieczeństwa należy przestrzegać podczas korzystania z hulajnogi dziecięcej B1?

Zalecane jest noszenie ochraniaczy podczas pierwszych prób jazdy na hulajnodze. Jest to tym bardziej wskazane w odniesieniu do małych dzieci! Pamiętaj o wyposażeniu dziecka w kask i ewentualnie w nakolanniki i nałokietniki, w zależności od poziomu umiejętności.

W jaki sposób B1 umożliwia dziecku łatwą jazdę?

Koła z gumy PU i łożyska ABEC 1 zapewniają jakość ślizgu odpowiednią dla możliwości dziecka w wieku 2-4 lata: dobrą, ale ograniczoną. Cel: nie wystraszyć dziecka, jeśli hulajnoga zbytnio się rozpędzi.

Ile waży hulajnoga B1?

1,8 kg: dziecko korzysta z niej z łatwością, a dorosły może nosić ją bez trudu.

Jak wymienić osłonę na hulajnodze dziecięcej B1?

Hulajnogę B1 łatwo złożyć za pomocą 5 śrub, które pozwalają zamocować kolorową osłonę do stelaża. Sprzedawana oddzielnie i niezbędna do jazdy na hulajnodze osłona może być wymieniana tak często, jak chcesz... Doskonały sposób, by tchnąć w hulajnogę nowe życie!

Jakie są wymiary hulajnogi dziecięcej B1?

Dziecięca hulajnoga B1 została stworzona, aby dziecko czuło się całkowicie swobodnie:
Długość platformy: 30 cm,
szerokość platformy: 10,5 cm,
wysokość platformy: 5 cm,
średnica przednich kół: 125 mm,
średnica tylnego koła: 100 mm,
wysokość kierownicy w najniższej pozycji: 45 cm (od platformy),
wysokość kierownicy w najwyższej pozycji: 59 cm (od platformy),
całkowita długość: 56 cm,
rozstaw osi: 26 cm.

Jak w pełni bezpiecznie korzystać z hulajnogi B1?

Zalecamy sprawdzenie stanu hulajnogi przed każdą jazdą i po jej zakończeniu. Anormalne luzy, pęknięcia lub ostre krawędzie - pomyśl o przejrzeniu wszystkiego. Koła i łożyska są częściami zużywającymi się: pamiętaj także o ich sprawdzaniu i wymianie, jeśli zajdzie potrzeba. Aby naprawić hulajnogę i przedłużyć jej trwałość, możesz udać się do serwisu sklepu Decathlon, który zamówi niezbędne części zamienne.

Sposób na transportowanie hulajnogi B1?

Odpinana w 1 sekundę kierownica, którą następnie mocuje się pod platformą za pomocą gumowego paska. Ten system pozwala transportować lub przechowywać hulajnogę B1 w niewielkiej przestrzeni, w domu lub w samochodzie.

Testy naszych produktów

Wszystkie nasze hulajnogi są testowane laboratoryjnie. Testy pozwalają zatwierdzić zgodność z krajowymi normami dotyczącymi korzystania z hulajnóg, ale wykonywane są również testy zużycia (np. maszyna składa hulajnogę 10 000 razy, aby sprawdzić system składania).Testy laboratoryjne uzupełniane są testami w terenie, niektóre z nich są mierzone, a inne - oparte na odczuciach testerów, którzy poddają produkty najcięższym wyzwaniom. Wynik: produkt przetestowany, wypróbowany.

Jakie jest maksymalne dopuszczalne obciążenie hulajnogi B100?

20 kg

Gwarancja

2 lata, prócz części zużywających się (koła, łożyska).

Skład

Rama 90% Poliamid, 10% Stal Kółka 55% Polipropylen, 45% Styren etylen-butadien styren Drążek 100% Aluminium

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać z dala od wilgoci i słońca.

Ograniczenia

Nieodpowiednia dla dorosłych i do akrobacji. Maks. 20 kg.

Testy

Ta hulajnoga jest zgodna z wymogami normy europejskiej dla hulajnóg EN 71.

Zatwierdzony przez

Liczne specjalne testy zakończone protokołem, wykonane we współpracy ze specjalistką od rozwoju psychoruchowego, pozwoliły stworzyć hulajnogę B1.

Wgrywanie