nyamba

Taśma elastyczna fitness Domyos light (7 kg)

Kod produktu: 8573528

0,0 (487)

49,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Otrzymaj +50 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Włącz w swoją rutynę taśmę elastyczną o oporze 7 kg. To kompletne narzędzie do ćwiczeń wzmacniających mięśnie, rozciągających, pilatesowych i rehabilitacyjnych.

  Taśma elastyczna, którą zabierzesz w dowolne miejsce, aby nie stracić żadnego treningu. Poszczególne segmenty pozwalają zmieniać intensywność ćwiczeń. Dostępna również w wersji 10 i 15 kg.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Wszechstronność

   Akcesorium do różnorodnych ćwiczeń full body w pozycji stojącej lub leżącej.

  • Kompaktowość

   Lekka, łatwa w przechowywaniu i w transporcie: wszędzie zabierzesz ją ze sobą.

  • Modularność

   Segmenty pozwalające zmieniać opór i poziom trudności ćwiczeń.

  Taśma elastyczna fitness Domyos light (7 kg)
  Taśma elastyczna fitness Domyos light (7 kg)
  Taśma elastyczna fitness Domyos light (7 kg)
  Taśma elastyczna fitness Domyos light (7 kg)

  Dlaczego warto korzystać z taśmy elastycznej fitness z uchwytami?

  Nasza taśma elastyczna z uchwytami (toneband) doskonale nadaje się do zaawansowanych ćwiczeń wzmacniających mięśnie. Świetnie sprawdza się również w rehabilitacji, podczas rozciągania, a nawet na zajęciach pilatesu. Jest przyjazna dla stawów. Jej opór pozwala zwiększyć intensywność ćwiczeń wzmacniających mięśnie bez używania obciążeń (hantli lub ciężarków). Zastosowany w niej, niezwykle wygodny materiał, jest również łatwy w utrzymaniu, ponieważ nadaje się do prania w pralce.

  Co oznacza opór taśmy elastycznej?

  Opór taśmy fitness to odpowiednik ciężaru, który "podnosisz", rozciągając ją. Im większy opór, tym więcej energii zużywasz, aby rozciągnąć taśmę. Oznacza to, że bardziej intensywnie pracujesz nad rzeźbą mięśni i nad swoją formą. To jak? Jesteś gotowy(-a) na trening z naszą taśmą?

  Wymiary taśmy elastycznej fitness

  Wymiary tej taśmy elastycznej to 125 cm długości i 4 cm szerokości.

  Co oznaczają cyfry na taśmie elastycznej?

  Cyfry na taśmie oznaczają różne stopnie oporu. Im bliżej środka jesteś, tym bardziej rośnie napięcie, zwiększając intensywność treningu. Nie musisz używać kilku różnych taśm: ten model "wszystko w jednym" dostosowuje swoją siłę oporu do Twojej progresji. Masz więc do dyspozycji pełen wachlarz stopni trudności, co pozwala urozmaicić ćwiczenia i nadać im większą dynamikę. Jesteś gotowy(-a) przekraczać kolejne bariery, korzystając z jednego, szalenie praktycznego narzędzia?

  Jakie ćwiczenia można wykonywać z taśmą elastyczną 7 kg?

  Prostowanie tricepsów, kick back, wypady nóg, hip thrust... Taśma elastyczna jest bardzo wszechstronna, sprawdza się podczas każdego treningu i pozwala ćwiczyć wszystkie mięśnie. Jej konstrukcja sprzyja zsynchronizowanej i symetrycznej pracy ramion i nóg, umożliwiając dogłębne i harmonijne wzmacnianie sylwetki. Szybko stanie się niezbędnym elementem Twojej rutyny fitness.

  Uchwyt nr 6 powiększony dzięki opiniom użytkowników

  Kierując się uwagami użytkowników, postanowiliśmy powiększyć uchwyt nr 6, aby ułatwić zakładanie i zdejmowanie taśmy wtedy, gdy trenujesz w butach. Ten większy uchwyt może również służyć jako miniband do ćwiczeń na uda. Mając na uwadze optymalny chwyt, podczas treningów zalecamy używanie uchwytów nr 1, 2, 3, lub 4.

  Jak dbać o taśmę elastyczną?

  Aby taśma elastyczna służyła Ci jak najdłużej, po treningu wyczyść ją wilgotną ściereczką i pozostaw do wyschnięcia na wolnym powietrzu.

  Gwarancja

  2 lata

  Skład

  Taśma elastyczna 45% Poliamid, 42.4% Poliester, 12.6% Elastan

  Porady dotyczące przechowywania

  Po zakończonym treningu taśmę elastyczną należy przechowywać w czystym i suchym pomieszczeniu. Unikać przechowywania w pobliżu źródeł ciepła.

  Testy

  Aby zagwarantować funkcjonalność i jakość taśmy elastycznej, przeprowadzamy liczne testy (test toksykologiczny, test rozciągania, test zmęczeniowy, test wytrzymałości szwów itd.).

  Zatwierdzony przez

  "Mój fizjoterapeuta polecił mi ten produkt do ćwiczenia barku, jako uzupełnienie ćwiczeń wykonywanych po masażu." - Dolorès, adeptka naszej taśmy elastycznej.

  Porady dotyczące konserwacji

  Tylko pranie ręczne

  Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

  Nie suszyć w suszarce bębnowej

  Nie prasować

  Nie czyścić chemicznie