QUECHUA

Termos turystyczny Quechua MH500 nieredzewny 1 l

69,99 zł

Paypo logo Kup teraz, zapłać później
Ref. : 8612399

Chcesz przechowywać ciepłe lub zimne napoje przez kilka godzin?Nasi projektanci zaprojektowali ten solidny termos dla Ciebie.

Termos trzyma zimną lub ciepłą temperaturę. O wiele lżejszy niż klasyczny termos. Korek z wbudowanym sitkiem i blokadą. / 1 litr

Kolor: Ciemnozielone khaki

Dostawa do domu

Odbiór w sklepie

  Nasze usługi:

  • Darmowy i bezterminowy zwrot lub wymiana

  Pomoc specjalisty

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Właściwości termiczne

   Temp początkowa 95°: 78°C po upływie 6 godz. Uwaga na ciepłe płyny.

  • Łatwe użytkowanie

   Otwieranie jedną ręką, korek blokowany z uchwytem. stal nierdzewna. 405 g

  • Łatwość konserwacji

   Łatwe czyszczenie dzięki odkręcanemu korkowi. Wewnętrzne ścianki nierdzewne.

  • Solidność

   Podwójna nierdzewna ścianka 18/8 (304) z próżnią w środku.

  Rada


  Im więcej napoju w termosie, tym lepsze jego właściwości termiczne. Stosujemy technologię podwójnej nierdzewnej ścianki z próżnią w środku-w celu utrzymania temperatury. Stosujemy technologię podwójnej nierdzewnej ścianki z próżnią w środku - w celu zablokowania wymiany ciepła, która zachodzi na drodze przewodzenia lub konwekcji. Zewnętrzną część ścianki wewnętrznej pokrywa cienka warstwa miedzi - blokada wymiany termicznej przez promieniowanie termiczne.

  Funkcje

  Korek otwiera się poprzez naciśnięcie białego przycisku z napisem "PRESS". Na czas transportu, można zablokować korek przesuwając biały przycisk w dół. Pojawi się wtedy czerwone pole potwierdzające blokadę. Korek posiada wbudowany sitko umożliwiające filtrowanie żywności np. owoców lub dużych liści herbaty.Nie nadaje się do drobnoliściastej herbaty.

  Rady dotyczące użytkowania

  Produkt można myć w zmywarce (korpus + korek). Należy uważać, aby nie zgubić uszczelek korka. Pozostawić do wyschnięcia z otwartym korkiem. Uszczelkę, znajdującą się w górnej części korka, można wyjąć i umyć. Następnie pozostawić do całkowitego wyschnięcia.

  Pierwsze użycie

  Przed pierwszym użyciem wypłucz 3 razy cały produkt w czystej wodzie.

  Materiały i przepisy

  Nasze produkty i materiały odpowiadają obowiązującym normom dotyczącym kontaktu z żywnością i nie zawierają bisfenolu A (BPA). Korpus - inox 18/8 (304) - bezpieczny w kontakcie z żywnością. Korek - polipropylen wytrzymały na ciepło i uderzenia.

  Wymiary i waga

  Pojemność: 1 lWymiary: Ø 8,6 cm x 30 cm
  Waga: 405 g (korpus 359 g i korek 46 g)
  Dostępne pojemności 0,5 l / 0,8 l / 1 l

  Nie wyrzucajmy, naprawmy!

  Nasze produkty towarzyszą Ci podczas wędrówek górskich. Termos starzeje się w miarę użytkowania, niektóre jego elementy mogą się zużyć lub popękać.Aby ułatwić naprawę butelki, możesz dokupić korek.Projekt przyjazny środowisku w Quechua, to również produkt, do którego dostępne są elementy zamienne.

  KONCEPCJA PRODUKTÓW: NASZE KNOW-HOW

  Nasze centrum koncepcyjne Quechua znajduje się w Passy, u stóp Mont-Blanc, w Górnej Sabaudii.
  Dzięki takiej lokalizacji, jest to doskonałe miejsce spotkań naszych zespołów (designerów, szefów produktów, inżynierów) z turystami oraz projektowania produktów do turystyki górskiej i ich testowania.

  Skład

  Korpus butelki 100% Stal nierdzewna Pokrywka 81% Polipropylen, 10% Poliamid, 8% Silikon, 1% Stal nierdzewna

  Porady dotyczące przechowywania

  Umyć i wysuszyć przed schowaniem. Przechowywać w suchym i czystym miejscu.

  Ograniczenia

  Nie wkładać do mikrofali, zamrażalnika.

  Testy

  Ten produkt izotermiczny jest testowany wg następującego protokołu: Do produktu wlewa się wodę o temp. 95°C, zamyka się go i umieszcza w suszarce o temp. 20°C. Temp. płynu spada do 78°C po upływie 6 godz., do 66°C po 12, 51°C po 24 godz.

  Zatwierdzony przez

  Produkty Quechua są testowane w górach, w warunkach, które można napotkać podczas wędrówki.
  Nasze zespoły oraz panel testerów (złożony z partnerów, ambasadorów marek i klientów) testują produkty przez cały okres pracy nad produktem aż do wprowadzenia go do sprzedaży.