olaian

Top anty-UV surfingowy damski Olaian 500 Anamones długi rękaw

Kod produktu: 8756528

0,0 (221)

64,99 zł 89,99 zł - 25,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 89,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Zielony

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Zespół surferek na różnych poziomach umiejętności stworzył tę koszulkę anty-UV dla średnio zaawansowanych surferek, surfujących w falach poniżej 1 metra.

  Koszulka anty-UV z długim rękawem, do ochrony przed słońcem nawet w wodzie i przed podrażnieniami w kontakcie z deską. Podwójne tasiemki do przywiązania do kostiumu zapewniają stabilność w falach.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Stabilny na falach

   Tasiemki po bokach do przywiązania topu do kostiumu.

  • Ochrona przeciwsłoneczna

   Tkanina topu zatwierdzona jako UPF 50+.

  Jak wybrać T-shirt anty-UV? (część 1)

  Wszystkie nasze T-shirty anty-UV są UPF50+, czyli zapewniają maksymalny stopień ochrony przed słońcem. Wybór polega więc na dobraniu długości rękawów, a następnie zależy od potrzeb wynikających z uprawianego sportu. Podczas surfowania wymagania te są największe, więc zdecydowaliśmy się zbudować naszą gamę przede wszystkim w oparciu o ten sport.
  Dla surfingu wybór zależeć będzie od czasu trwania treningów: 1, 2 lub 3 godziny.

  Jak wybrać T-shirt anty-UV? (część 2: zależnie od czasu trwania treningu)

  1 godzina: Surfowanie okazjonalne. Możesz wybrać pomiędzy luźnym krojem (stawiając na łatwość zakładania i komfort na sucho) lub dopasowanym (stawiając na komfort na mokro). Pętelka do przywiązania szortów zapewnia stabilność koszulki.
  2 godziny: Regularne surfowanie. Komfort na mokro jest większy dzięki bezszwowym wstawkom pod pachami i tasiemką ściągającą, która jeszcze poprawia stabilność.
  3 godziny: Surfowanie intensywne. Dodatkowa ochrona termiczna, aby dłużej pozostawać w wodzie.

  Chroni przed UV nawet na mokro

  Tkanina, z której wykonana jest odzież anty-UV OLAIAN, pozwala zablokować minimum 98% promieni UVB i 95% promieni UVA (UPF 50+). Jest ona gwarancją skutecznej ochrony przed słońcem. Może być używana do uprawiania sportów wodnych w wodzie i na brzegu. Filtrowanie promieniowania UV uzyskuje się poprzez zagęszczenie włókien tkaniny; taka ochrona jest trwała, nawet po praniu. Uwaga, elastan zawarty we włóknach może ulec uszkodzeniu w chlorowanej wodzie.

  Co oznacza UPF 50+?

  UPF to wskaźnik ochrony przeciwsłonecznej (Ultra Violet Protection Factor), będący standardem na całym świecie. Definiuje on poziom ochrony zapewniony przez tkaninę, a dokładniej mówiąc procent przenikania promieniowania UV. Aby zapewnić zgodność z normami, materiał musi zatrzymywać co najmniej 95% UV. UPF 50+ oznacza, że tkanina zatrzymuje co najmniej 95% UVA i 98% UVB.

  Surfowanie - średnio zaawansowane

  Regularnie uprawiasz surfing. Podczas treningów wiosłujesz do line upu, przepływasz przez załamanie fal, wykonując duck dive'a, jeśli jesteś na shortboardzie, lub turtle dive na longboardzie, następnie surfujesz w falach do 1 m wysokości. Często spadasz i jesteś przyzwyczajona, że wtedy zanurzasz się pod wodę. Twój kostium musi odpowiadać wymogom uprawianego sportu i pozostawać w miejscu przy każdym ruchu. Stworzyliśmy ofertę dostosowaną do regularnego uprawiania surfingu i Twojej sylwetki.

  System podtrzymujący i stabilność w falach

  Ten top anty-UV OLAIAN posiada dwie tasiemki na biodrach przeznaczone do przywiązania boków topu do majtek kostiumu kąpielowego, aby zapewnić, że w falach pozostanie on na swoim miejscu. Pętelka u dołu topu pozwala również przywiązać go do szortów.

  T-shirt anty-UV do różnych sportów wodnych

  Nasze topy UV są tworzone, aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających surferów. Są one również kompatybilne z innymi sportami wodnymi, takimi jak pływanie, kitesurf, windsurf, wakeboard, narty wodne, aktywny marsz w morzu (wzdłuż brzegu) czy SUP (stand-up paddle).

  Zachowania chroniące przed słońcem

  Pomimo że t-shirt pozwala chronić się przed słońcem, zjawiska takie jak odbicie słońca (od wody, piasku...), upał, pora dnia, etc. muszą być brane pod uwagę. Noszenie tego t-shirtu nie zwalania z odpowiednich zachowań: noszenia okularów przeciwsłonecznych, kapelusza lub czapki z daszkiem, regularnego nakładania odpowiednich kremów z filtrem, regularnego picia wody, etc.

  Skład

  Materiał główny 82% Poliester, 18% Elastan

  Testy

  Stworzony i przetestowany przez nasz zespół projektowy w Hendaye (Francja). Materiały użyte do stworzenia tego produktu były testowane w laboratorium, aby zagwarantować ich najwyższą jakość.

  Zatwierdzony przez

  Wszystkie materiały chroniące przed słońcem są testowane przez naszych inżynierów w laboratorium. Są one zgodne z normą: EN 13758-2. Przeprowadzamy testy wykorzystywanych materiałów przed rozpoczęciem produkcji. Posiadamy także własne urządzenia pomiarowe, pozwalające uzupełnić testy wykonane w laboratoriach zewnętrznych. Produkty testowane są w laboratorium na mokro i sucho, a także podczas prawdziwego użytkowania (rozciąganie podczas noszenia).

  Porady dotyczące konserwacji

  Prać w temperaturze maks. 40°C w programie do tkanin delikatnych

  Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

  Nie suszyć w suszarce bębnowej

  Nie prasować

  Nie czyścić chemicznie