subea

Torba nurkowa podróżna trolley SCD 90 L

Kod produktu: 8385231

0,0 (356)

449,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Otrzymaj +400 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Nasz zespół stworzył tę torbę ze sztywną osłoną dla nurka, do transportu całego sprzętu nurkowego, na 1-tygodniowe wyjazdy.

  Torba nurkowa idealna na 1-tygodniową podróż nurkową, zabierając cały sprzęt. Sztywne dno zapewnia ochronę sprzętu nurkowego.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Pojemność

   Torba na kółkach o pojemności 90 litrów (3,8 kg), idealna na cały sprzęt.

  • Ochrona zawartości

   Sztywny, termoformowany spód. Kieszeń w klapie i 2 zewn., nieprzemakalne.

  • Kompaktowość

   Torba nurkowa składana do schowania (wysokość 11 cm).

  • Lekkość

   Waga: 3,8 kg.

  • Odporny na wodę morską

   Suwak z wtryskiwanego plastiku z metalowym języczkiem, odporny na sól.

  Termoformowana osłona do ochrony delikatnego sprzętu

  Termoformowana, sztywna osłona chroni najbardziej delikatne elementy sprzętu nurkowego. Waga jest minimalna jak na sztywną torbę o pojemności 90 L. Niecałe 4 kg. Idealnie jest ułożyć na dnie torby najbardziej delikatny sprzęt, jak automaty, komputer nurkowy, jacket i położyć na nich piankę nurkową.Kieszenie boczne i przednia są odizolowane za pomocą wodoodpornego tworzywa. Jest to idealne, aby schować dokumenty lub książeczkę nurkową.

  Wewnętrzna wodoodporna kieszeń

  Główna kieszeń, oraz kieszeń na klapie są z wodoodpornego materiału, aby umożliwić lepszą organizację rzeczy w torbie. Po włożeniu mokrych rzeczy nurkowych do torby, rzeczy na zmianę schować można do kieszeni w klapie, dzięki czemu będą suche. Idealne rozwiązanie na podróż lub jednodniowe wyprawy nurkowe. Duża przegroda pozwala także ograniczyć ociekanie rzeczy z wody, np do wnętrza samochodu.

  Kompaktowość i ochrona zawartości

  W torbie znajduje się sztywna podkładka, którą należy ułożyć na dnie przed wypełnieniem torby. Następnie należy umieścić metalowy element "U" w przewidzianym do tego celu rzepie. Podkładka usztywnia dno torby, aby lepiej chronić rzeczy podczas transportu. Pozwala to również zyskać miejsce, kiedy torba jest pusta i ułatwia jej schowanie (na przykład pod łóżkiem).

  Wymiary torby

  Długość: 85 cm.
  Szerokość: 36 cm,
  Wysokość: 33 cm.

  Suwak z wtryskiwanego plastiku

  Suwaki tej torby są z wtryskiwanego plastiku, a języczek suwaka w górnej kieszeni z metalu.
  Dzięki temu suwaki są dużo bardziej odporne na działanie soli i nie korodują, co może zdarzyć się w przypadku suwaków metalowych. Ponadto piasek nie blokuje suwaka, co zapobiega zniszczeniu zamka. To wszystko sprawia, że suwak jest bardziej wytrzymały na wpływy otoczenia.

  Jak mierzona jest pojemność toreb SUBEA?

  Pojemność mierzona jest za pomocą standardowej metody: wykorzystujemy małe piłeczki do wypełnienia zarówno głównej przegrody, jak i wszystkich kieszeni. Następnie przesypujemy piłeczki do pojemnika z miarką, dzieki czemu możemy poznać pojemność w litrach.

  Gwarancja

  Dostępność części zamiennych koniecznych do użytkowania produktu: 2 lata.

  Waga

  3.9 kg

  Skład

  Powłoka 75% Polietylen, 25% Poliuretan Materiał główny 100% Poliester Podszewka 100% Polietylen Pas 100% Polipropylen Materiał na plecach 100% Poliester

  Testy

  Stworzony i przetestowany przez nasz zespół i naszego partnera technicznego w Hendaye (Francja).

  Zatwierdzony przez

  Nasz partner techniczny: PlanetOcean (5-gwiazdkowe centrum nurkowe PADI) zlokalizowane w Water Sports Center by Decathlon w Hendaye - Francja. Centrum korzysta ze sprzętu SUBEA przez cały rok.
  Zespół instruktorów nurkowania uczestniczy w wymagający sposób w tworzeniu produktów SUBEA: od fazy projektowej z zespołem SUBEA (szefowie produktu, designerzy i inżynierowie), po długoterminowe testy użytkowania z pomocą nurków z bazy (od początkujących po instruktorów szkolących się przez cały rok).

  Porady dotyczące konserwacji

  Tylko pranie ręczne

  Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

  Nie suszyć w suszarce bębnowej

  Nie prasować

  Nie czyścić chemicznie