1/7
kipsta

Torba sportowa Kipsta Essential 20 l

Kod produktu: 8580082

4,8 (72)

34,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Wieczorne indygo / Czerwony fluorescencyjny

Rozmiar: 20 l

Jak wybrać rozmiar?

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na zniżki 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Torba na ramię, zaprojektowana tak, aby ułatwić Ci transport rzeczy sportowych. Można ją łatwo złożyć do jej własnej kieszeni.

Nie wiesz, gdzie schować torbę gdy jej nie używasz? Tę wytrzymałą i kompaktową torbę zaprojektowaliśmy tak, aby nie zabierała dużo miejsca - składa się do swojej bocznej kieszeni.

 • Pojemność

  20 litrów. Rozmiar do kabiny samolotowej. Torba rozłożona: 40 x 23 x 20 cm.

 • Kompaktowość

  Torbę można złożyć do jej bocznej kieszeni | Torba złożona = 23 x 20 x 10 cm

 • Wiele przegródek

  2 przegrody. 1 główna kieszeń i 1 boczna.

 • Trwałość

  Materiał odporny na przetarcia i obciążenie. Produkt testowany w laboratorium.

Projekt torby Essential 20 l

Gdy pakujemy torbę sportową, wszyscy mamy ten sam problem: jak oddzielić brudne buty od reszty rzeczy? Dlatego plecak sportowy Essential posiada oddzielną kieszeń na buty, dzięki czemu zawartość głównej kieszeni jest chroniona przed zabrudzeniem. Dodatkowo ten model się składa, dzięki czemu łatwo ją wszędzie zabrać lub przechowywać w domu, gdy nie jest używana. Ta torba może być również używana jako torba podróżna.

Wymiary i waga torby na ramię Essential 20 l

Torba złożona: 23 x 20 x 10 cm.
Torba rozłożona: 40 x 23 x 20 cm.
261 gramów.

Dlaczego powstała seria toreb sportowych ESSENTIAL?

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą fizyczną, indywidualnym zawodnikiem czy klubem, każdy ma potrzebę transportu sprzętu sportowy podczas podróży lub na zajęcia sportowe. Dlatego zaprojektowaliśmy gamę ESSENTIAL, czyli toreb z różnymi sposobami noszenia i niezbędnymi przegrodami do oddzielenia czystych rzeczy od brudnych. Postawiliśmy na podstawowe i najważniejsze funkcje tych produktów, nie rezygnując jednak z ich walorów praktycznych i solidności.

Skład

Materiał główny 100% Poliester Powłoka 100% Poliuretan Podszewka 100% Poliester

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu, z dala od wilgoci.

Testy

W Kipsta i w Decathlon bardzo zależy nam na trwałości naszych produktów. Dlatego przeprowadzamy liczne testy praktyczne zatwierdzające ich walory użytkowe oraz realizujemy liczne testy laboratoryjne, aby zagwarantować trwałość naszych produktów. Wśród tych testów wykonujemy np. test wytrzymałości na obciążenie (powtarzalne naprężenia z obciążeniem do 10 000 cykli), test wytrzymałości na rozdarcia, jak też test jakości łączenia elementów.

Zatwierdzony przez

CZYM JEST KOMÓRKA CERTYFIKUJĄCA MARKI KIPSTA?Komórka Certyfikująca Kipsta to zespół składający się z wykwalifikowanych inżynierów testów praktycznych, którzy posiadają wysokie kompetencje pozwalające im na: Wdrożenie specyficznych protokołów i testów związanych z użytkowaniem produktów | Rekrutację wykwalifikowanych testerów mających odpowiedni poziom zaawansowania do oceny funkcji poszczególnych produktów | Obiektywną analizę wyników z wykorzystaniem narzędzi statystycznych.

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie