starever

Torba tuba do tańca dla dzieci Starever

Kod produktu: 8604885

0,0 (270)

49,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na zniżki 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Nasz zespół pasjonatów opracował lekką torbę tubę dla tancerki na każdym poziomie zaawansowania, która chce przenosić w niej strój do tańca, buty i akcesoria.

  Poszukujesz lekkiej torby do przenoszenia stroju na zajęcia tańca? Wymiary tej torby i jej kształt (tuba) sprawiają, że zmieścisz w niej wszystkie rzeczy potrzebne Ci do tańca.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Lekkość

   Mała i składana. Schowasz ją do kieszonki. Możesz ją zabrać wszędzie.

  • Kompaktowość

   Jest łatwa w przechowywaniu: schowaj ją do kieszonki.

  Dlaczego warto wybrać torbę do tańca?

  Do przenoszenia rzeczy do tańca nasz zespół proponuje lekką i poręczną torbę. Można schować ją do kieszeni. Jej zaokrąglony kształt optymalnie pomieści Twój strój do tańca, buty i akcesoria.

  Skład

  Materiał główny 100% Poliester

  Testy

  Ten produkt poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.

  Zatwierdzony przez

  Inès, nasz inżynier testów w terenie, współpracując z amatorskimi i profesjonalnymi tancerzami przetestowała nasze produkty. Używali naszych produktów podczas zajęć, a następnie podzielili się z nami zarówno pozytywnymi jak i negatywnymi opiniami. Mogliśmy dzięki temu skupić się na wymagających poprawy punktach, dopracować je jak najlepiej odpowiadając na potrzeby tancerzy. Caroline, szef produktu, każdy nowy produkt poddaje testom próbnym, by zapewnić Tobie odpowiedni rozmiar.

  Porady dotyczące konserwacji

  Tylko pranie ręczne

  Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

  Nie suszyć w suszarce bębnowej

  Nie prasować

  Nie czyścić chemicznie