starever

Torba tuba do tańca dla dzieci Starever

49,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Otrzymaj +49 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasz zespół pasjonatów opracował lekką torbę tubę dla tancerki na każdym poziomie zaawansowania, która chce przenosić w niej strój do tańca, buty i akcesoria.

Poszukujesz lekkiej torby do przenoszenia stroju na zajęcia tańca? Wymiary tej torby i jej kształt (tuba) sprawiają, że zmieścisz w niej wszystkie rzeczy potrzebne Ci do tańca.

Kod produktu: 8604885

  • Lekkość

    Mała i składana. Schowasz ją do kieszonki. Możesz ją zabrać wszędzie.

  • Kompaktowość

    Jest łatwa w przechowywaniu: schowaj ją do kieszonki.

Dlaczego warto wybrać torbę do tańca?

Do przenoszenia rzeczy do tańca nasz zespół proponuje lekką i poręczną torbę. Można schować ją do kieszeni. Jej zaokrąglony kształt optymalnie pomieści Twój strój do tańca, buty i akcesoria.

Skład

Materiał główny 100% Politereftalan etylenu (PET)

Testy

Ten produkt poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.

Zatwierdzony przez

Inès, nasz inżynier testów w terenie, współpracując z amatorskimi i profesjonalnymi tancerzami przetestowała nasze produkty. Używali naszych produktów podczas zajęć, a następnie podzielili się z nami zarówno pozytywnymi jak i negatywnymi opiniami. Mogliśmy dzięki temu skupić się na wymagających poprawy punktach, dopracować je jak najlepiej odpowiadając na potrzeby tancerzy. Caroline, szef produktu, każdy nowy produkt poddaje testom próbnym, by zapewnić Tobie odpowiedni rozmiar.

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie