1/4
domyos

Wałek fitness Nyamba 90 cm

Kod produktu: 8528759

4,9 (7)

149,99 zł

Wielkość (90 cm) tego piankowego wałka pozwala korzystać z niego jako z podparcia, a także w celu zintensyfikowania ćwiczeń podczas zajęć pilatesu.

Urozmaicaj sobie ćwiczenia pilatesu, używając wałka do treningu w pozycji niestabilnej. Możesz również używać go jako podparcia. Pianka długo zachowuje swoją twardość.

  • Wszechstronność

    Akcesorium do różnorodnych ćwiczeń full body.

Wałek fitness Nyamba 90 cm

Dlaczego warto używać wałka do pilatesu?

Wałek można wykorzystać na wiele sposobów, aby urozmaicić i uzupełnić ćwiczenia pilatesu. Możesz na przykład położyć się na nim i pozostać w jego centralnej części, aby mocniej pobudzić do pracy mięśnie głębokie. Używając go jako podparcie pod dłońmi, możesz również zintensyfikować ćwiczenia na gorset mięśniowy. Z kolei kładąc na wałku stopy podczas unoszenia miednicy, pracujesz nad mięśniem poprzecznym w pozycji niestabilnej.

Jak wybrać wałek?

Oba nasze wałki wykonane są z tej samej pianki o wysokiej gęstości, odznaczają się więc taką samą trwałością.
Jeśli chcesz przenosić wałek w torbie, udając się na zajęcia pilatesu, najlepszy będzie mały format (38 cm długości i 13 cm średnicy). Duży format (90 cm długości i 15 cm średnicy) pozwala wykonywać jeszcze więcej ćwiczeń i zapewnia optymalny komfort całemu kręgosłupowi.

Skład

Pianka 100% Spienione EVA

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w pomieszczeniach zamkniętych, z dala od źródeł ciepła. Nie kłaść na wałku ciężkich przedmiotów.

Testy

Aby zagwarantować funkcjonalność i jakość wałka, przeprowadzamy liczne testy (sprawdzające w szczególności odporność pianki na zbijanie się z upływem czasu). Warto w tym miejscu dodać, że wałek ten wyprodukowany jest z materiałów niezawierających szkodliwych substancji.

Zatwierdzony przez

Przez nas - to oczywiste. A także przez Ciebie, nieprawdaż?

Porady dotyczące konserwacji

Czyścić wilgotną ściereczką.

Wgrywanie