Koniec serii
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Media 10
Media 11
Media 12
Media 13
Koniec serii

Zegarek GPS Garmin Forerunner 245

919 zł 1199 zł - 280 zł

183,80 zł x 5 rat
Oblicz ratę

Rozmiar: Uniwersalny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Do joggingu, biegów na 10 km, na pół i pełny maraton.

Śledzi Twoje statystyki, przetwarza dane i pozyskuje wszystkie informacje o Twoich osiągach, technice biegu, historii treningu, a nawet Twoich celach.

Kod produktu: 8580598

Podobne produkty

Zalety produktu

Mierzone parametry

Prędkość, dystans, tętno, kalorie, rytm, długość kroku, obciążenie treningowe.

Coaching

Darmowe programy treningowe Garmin Coach lub tworzenie spersonalizowanych treningów.

Czas działania na baterii

24-godzinna żywotność baterii w trybie GPS i 7 dni w trybie podłączonego zegarka.

Łączność

Wykrywanie incydentów w celu łatwego udostępniania lokalizacji.

Wodoszczelność

5 ATM: odporny na pływanie na powierzchni.

Opis produktu

Zaawansowana analiza wydajności

Jaka intensywność treningu odpowiada Twoim potrzebom? Forerunner 245 dostarcza spersonalizowane dane dotyczące treningów i poziomu regeneracji, aby pomóc Ci podejmować lepsze decyzje treningowe i lepiej przygotować się do kolejnych zawodów. Rejestruje Twój pułap tlenowy i mierzy, jak ciepło i wysokość wpływają na Twoją wydajność. Im wyższy pułap tlenowy, tym lepsze wyniki możesz osiągnąć.

Zmieniaj swoje treningi

Twórz własne, spersonalizowane treningi lub pobieraj bezpłatne treningi, aby zsynchronizować je bezpośrednio z zegarkiem. Dzięki poradom profesjonalnych trenerów i bezpłatnym programom treningowym, które dostosowują się do Twojego tempa i celów, bez problemu przekroczysz linię mety. W ramach programu treningowego ta funkcja może nawet przewidzieć czas wyścigu.

Przeanalizuj swoją technikę biegania

Inteligentny zegarek GPS Forerunner 245 jest kompatybilny z akcesoriami HRM-Run, HRM-Tri lub Running Dynamics Pod (nie są w zestawie z zegarkiem), które umożliwiają dostęp do ważnych wskaźników biegu, takich jak rytm, długość kroku, równowaga i czas kontaktu z podłożem, oscylacja pionowa i pionowa.
Te pomiary pomagają zrozumieć Twoją technikę, dzięki czemu możesz ją ulepszyć.

Pozostań w kontakcie

Gdy zegarek połączy się z kompatybilnym smartfonem, możesz odbierać wiadomości tekstowe, e-maile, wiadomości z mediów społecznościowych i inne powiadomienia bezpośrednio na zegarku. Nowe funkcje monitorowania i bezpieczeństwa, w tym wykrywanie incydentów, ułatwiają ręczne lub automatyczne udostępnianie swojej lokalizacji wybranym kontaktom, jeśli potrzebujesz pomocy. Teraz możesz założyć buty i ze spokojną głową wyjść na trening.

Dzielenie się osiągnięciami i rywalizacja

Synchronizowanie aktywności z Garmin Connect służy nie tylko do przechowywania danych. Społeczność internetowa Garmin Connect pozwala użytkownikom łączyć się w podróży, brać udział w wyzwaniach, wspierać się nawzajem, a nawet dzielić się swoimi osiągnięciami w mediach społecznościowych. Garmin Connect to bezpłatny portal dostępny za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub smartfona.

Dobre samopoczucie i zaawansowane monitorowanie snu

Forerunner 245 posiada narzędzia, które pomagają śledzić poziom dobrego samopoczucia i codzienny sen. Narzędzia te dostarczają kluczowych informacji, które pozwalają zoptymalizować trening. Na przykład jest to nasz pierwszy zegarek biegowy z pulsoksymetrem. Ten czujnik na nadgarstek oszacowuje nasycenie krwi tlenem, dzięki czemu wiesz, w jaki sposób organizm pochłania tlen, zwłaszcza podczas snu.

Zawartość opakowania

- Zegarek Forerunner 245
- Kabel do ładowania i przesyłania danych
- Dokumentacja

Opinie

Wgrywanie