1/13
subea

Zestaw do snorkelingu Subea SNK 500 płetwy maska fajka

Kod produktu: 8736724

3,0 (4)

99,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Stworzyliśmy zestaw zawierający płetwy, maskę i fajkę dla dorosłych rozpoczynających uprawianie snorkelingu. Pozwala cieszyć się podwodnymi obserwacjami.

Zestaw do snorkelingu złożony z płetw, maski i fajki, sprzedawany z torbą aby ułatwić transport. Ciesz się podwodnymi wycieczkami!

 • Moc

  Małe pióro nadające napęd do pływania przy powierzchni wody.

 • Solidność

  Maska z nietłukącą szybą z poliwęglanu dla Twojego bezpieczeństwa.

 • Kompaktowość

  Zestaw płetwy + maska + fajka, kompaktowy i łatwy w transporcie dzięki torbie.

 • Łatwość oddychania

  Fajka bez zaworka, dostosowana do budowy twarzy dorosłych.

 • Łatwość zakładania / zdejmowania

  Kalosz jest miękki. Odkształca się aby łatwo było wsunąć stopę.

Bezpieczeństwo podczas snorkelingu

Snorkeling to prosta, przyjemna aktywność dla całej rodziny! Oddychanie przez fajkę, jest większym wyzwaniem niż zwykłe pływanie. Jeśli czujesz zmęczenie, odczuwasz brak powietrza, czy nawet masz zawroty głowy, zdejmij maskę i fajkę i wyjdź z wody.
Nie używaj tego produktu jeśli masz problemy krążeniowo-sercowe lub oddechowe (infekcję płuc, anginę, astmę, nadciśnienie, choroby serca, etc). W razie wątpliwości skontaktuj się ze swoim lekarzem.

Maska

Kołnierz to miękka część maski, pozostająca w kontakcie z twarzą. Wykonany z silikonu, dostosowuje się do kształtu twarzy, co zapewnia szczelność maski.Szyba z poliwęglanu jest nietłukąca. Niestety jest ona podatna na zarysowania.

Fajka

Kształt ustnika został specjalnie zaprojektowany i sprawia, że fajka ta jest jedną z najbardziej komfortowych.Bezpieczne oddychanie dzięki wygodnemu ustnikowi i dobremu rozmiarowi fajki.

Płetwy

Kalosz płetwy może być całkowicie zamknięty w przypadku płetw kaloszowych lub otwarty i zapinany regulowanym paskiem w przypadku płetw regulowanych.Płaska część płetwy zwana piórem jest krótka aby zapewnić siłę napędową.

Jak przechowywać płetwy?

Praktyczna rada: obie płetwy można spiąć razem zatrzaskiem (usytuowanym na każdej z płetw tuż przed dużym palcem), w celu ułatwienia transportu.

Homologacja

Maska i fajka zgodne z wymogami bezpieczeństwa i zgodne z normami europejskimi EN 250 i 1972. Atestowane przez INPP (Narodowy Instytut Nurkowania Zawodowego – Francja).

Wymiary zestawu (rozmiar 42/43)

Długość: 45 cm.Szerokość: 20 cm. Grubość: 7 cm.

Skład

Pióro płetwy 50% Polipropylen, 50% Styren etylen-butadien styren Szyba maski do nurkowania 60% Poliwęglan, 40% Silikon Fajka nurkowa 90% Polipropylen, 10% Styren etylen-butadien styren Opakowanie 100% Poliester

Porady dotyczące przechowywania

Przechowuj zestaw do freedivingu w suchym miejscu, z dala od światła. Pamiętaj, aby zabezpieczyć maskę, by uniknąć jej zarysowania.

Ograniczenia

Nie skakać na główkę z maską na twarzy.

Instrukcja

Aby dowiedzieć się więcej na temat tego produktu, sprawdź instrukcja

Wgrywanie