forclaz

Zupa liofilizowana wegetariańska Forclaz Dahl marchewka por soczewica -45 g

Kod produktu: 8642287

5,0 (1)

24,99 zł 555,34 zł/kg

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na zniżki 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasz zespół pasjonatów trekkingu opracował tę zupę z myślą o aktywności fizycznej (trekkingu): duża dawka energii w minimalnym formacie: 65 g.

Zupa Dahl 100% liofilizowana i wegetariańska! 186 kcal na opakowanie (waga liofilizowanego produktu: 45 g + opakowanie 20 g). Waga końcowa po dodaniu wody: 245 g.

  • Łatwe użytkowanie

    Szybkie i łatwe przygotowanie (+/- 9 min) dzięki podziałce w środku.

  • Wartość energetyczna

    100% liofilizowana. 245 g uwodniona. 186 kcal.

  • Łatwość transportu

    Zamykane opakowanie. 18,5 x 15 x 5,5 cm. Waga 65 g.

Zupa liofilizowana wegetariańska Forclaz Dahl marchewka por soczewica -45 g
Zupa liofilizowana wegetariańska Forclaz Dahl marchewka por soczewica -45 g
Zupa liofilizowana wegetariańska Forclaz Dahl marchewka por soczewica -45 g

Wskazówki dotyczące użytkowania

Otworzyć opakowanie, zetknąć ze sobą dwa końce, aby otworzyć dno opakowania, jak głęboki talerz.
Dodać 210 ml wrzącej wody (poziom 3), następnie wymieszać łyżką i zamknąć suwak. Wstrząsnąć opakowaniem. Poczekać 9 minut, otworzyć i zjeść.
Można rozerwać opakowanie w połowie wysokości i użyć jako miski.

Rady dotyczące użytkowania

Uwaga, im cieplejsza woda, tym lepsze uwodnienie. Jeśli woda nie jest wrząca, odczekaj kilka minut dłużej zanim zaczniesz jeść.Dobrze wymieszaj.

Określamy ilość wody wg pewnych kryteriów. Możesz dostosować ilość wody, a więc konsystencję i smak, wg własnych potrzeb.Ty tu rządzisz!

Odwodnienie czy liofilizacja?

W tej zupie 100% składników jest liofilizowanych!
Jest to proces sublimacji (przejście wody ze stanu stałego bezpośrednio w stan pary z pominięciem fazy ciekłej). Umożliwia to zachowanie wartości odżywczych składników (w przeciwieństwie do innych procesów odwodnienia). Umożliwia to również, i jest to bardzo ważne, zachowanie smaku produktów żywnościowych i ograniczenie użycia konserwantów.

Jak przygotowuje się produkty?

Produkcja odbywa się u naszego polskiego dostawcy. Każdy składnik jest liofilizowany osobno. Wszystkie składniki są następnie zebrane i dodaje się do nich przyprawy i zioła, w zależności od przepisu. W końcu składniki zostają umieszczone w opakowaniach.

Wymiary i waga

Waga z wodą: 245 g Waga suchy: 45 g
Wymiary: 18,5 x 15 x 5,5 cm
Waga całkowita: 65 g z opakowaniem

Konserwacja

Produkt paczkowany w atmosferze ochronnej. Produkty nie są wiecznie świeże. Z czasem się psują lub pleśnieją. Aby zahamować ten proces i zachować świeżość dań na dłużej, do opakowania wprowadzono gaz spożywczy (azot E941). Obojętny i bezzapachowy, chroni przed utlenieniem eliminując cząstki wilgoci.Po otwarciu zjeść w całości.

Waga

0.045 kg
Waga całkowita

Skład

Składniki: marchewka 36% pochodzenie: Polska / Niemcy, por 21% pochodzenie: Polska, ciecierzyca 14% pochodzenie: Włochy, zielona soczewica 11% , cebula 6%, oliwa z oliwek, przyprawy (SELER). Może zawierać śladowe ilości: GLUTENU, MLEKA, MUSZTARDY, MIGDAŁÓW, SOI, JAJ.

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Testy

Wszystkie nasze produkty żywnościowe są testowane, na każdym etapie ich powstawania, przez nasze zespoły oraz konsumentów, aby jak najlepiej odpowiadały ich potrzebom.

Zatwierdzony przez

Nasz zespół koncepcyjny miał okazję testować ten produkt podczas spacerów w masywie Mont Blanc, gdzie znajdują się biura Forclaz, marki trekkingowej w Decathlon. Nasz posiłek liofilizowany został zatwierdzony przez dietetyka oraz panel testerów.

Wgrywanie