Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Koszulki termoaktywne męskie

20 artykuł artykułów

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Koszulki termoaktywne męskie dla komfortu podczas aktywności

Sport jest coraz bardziej obecny w naszym życiu, jesteśmy coraz bardziej aktywni i chętniej próbujemy nowych dyscyplin sportowych. Odczuwamy też potrzebę poprawy jakości treningów, jak też samopoczucia, które może się obniżać wraz z komfortem, wynikającym z potliwością, a także chłodem. Męskie koszulki termoaktywne bardzo dobrze wpisują się w te potrzeby, spełniając idealnie swoją podwójną funkcję. Jest to element stroju sportowego, noszony najbliżej ciała, mający z nim bezpośredni kontakt. Kolejną warstwą jest koszulka sportowa lub bluza, w zależności od aktywności, potrzeb i nawyków. Dla niektórych panów koszulka termoaktywna męska jest alternatywą dla typowych koszulek sportowych.

Jakie funkcje mają koszulki termoaktywne męskie?

Koszulka termoaktywna męska wykonana jest z materiałów, które cechują się bardzo dobrą oddychalnością, właściwościami termoizolacyjnymi, ale też elastycznością. To tworzywa sztuczne, jak poliester, w mniejszej ilości elastan. Koszulki mają za zadanie chronić ciało przed wyziębieniem, będąc barierą między środowiskiem zewnętrznym, a organizmem ludzkim. Ponadto męskie koszulki termoaktywne wyróżniają się oddychalnością, a więc odprowadzają bardzo dobrze wilgoć na zewnątrz, wspierając tym samym komfort nawet przy bardzo intensywnym treningu. Dzięki elastyczności koszulka idealnie przylega do ciała, tworząc tzw. drugą skórę. Nie ogranicza ruchów, a zapewnia im pełną swobodę.

Na trening i na zawody

Koszulka termoaktywna męska dzięki swoim unikalnym właściwościom sprawdzi się zarówno latem, jak również zimą. Jest wybierana przez biegaczy i fanów rekreacyjnego joggingu, siatkarzy i koszykarzy oraz częstych uczestników zajęć fitness i stałych gości siłowni. Jest wsparciem podczas białego szaleństwa na stoku, kiedy doskwiera mróz i chłód. Chroni wtedy przed wychłodzeniem organizmu, pozwalając dłużej pojeździć na nartach lub snowboardzie.